Jump to content
IGNORED

accuphase

Bzyku

Recommended Posts

Guest Guru

(Konto usunięte)

To firma nie tania, ale jeżeli na coś można powiedzieć "High End" w pozytywnym znaczeniu, to na pewno Accuphase będzie jedną z tych rzeczy.

• 35 years later...

Panowie AUDIOFILE , piękny i stary temat ACCUPHASE :)

Wiem ,że parę osób na tym forum posiada coś takiego , ja sam posiadałem DP-65 :)

Jestem ciekaw opini , oraz porównań np właśnie tego cd z innymi cd w tej klasie cenowej :)

Czy Krell , Wadia , M Levinson , a może jeszcze coś jest lepsze ?

Myślę , że tak , ale co Wy myślicie ?

No muszę przyznać, że markę Accuphase darzę szczególną sympatią. Robili (i robią) fantastyczne tunerki i wzmacniacze, odtwarzaczy CD niestety nie miałem okazji słuchać. Szkoda, że sytuacja zmusiła mnie do sprzedania T-105 i E-205 bo w mojej opinii to naprawde świetne klocki...

patefonik - Oczywiście również moje zdanie jest takie somo jak Twoje odnośnie mechanizmu .

Powiedz mi coś więcej na temat dzwięku tego 75V , z czym go porównywałeś ?

Czy ktoś z Was wie gdzie go odnaleść w necie , tzn opis , zdjęcia , cena nowego , cena z drugiej ręki ?

:)

BRODA -> kiedys w USA mialem okazje uzywac M-2000 + Pro Ac 5 do testow kilku przedwzmakow. Spiete to bylo z kolumnami kablami Cardasa do tego interkonekty Cardasa. Powiem tak, jedne z najlepszych koncowek ever - jesli chcesz konkurowac z M-2000 to trzeba siegnac po cos znacznie lepszego niz Krell czy Bryston - pewnie na placu boju pozostanie Spectral, Goldmund, Halcro i jak dla mnie ML-33... Nie wiem jak graja nowe koncowki z serii PM relatywnie do M-2000...

Oczywiscie nie uwzglednilem lampowych koncowek ale tu tez jesli szukamy czegos o odpowiedniej mocy i wydajnosci to zostanie chyba jedynie...Audio Research i Conrad Johnson (chociaz CJ to nie moj typ jesli chodzi o dzwiek)

Pozdr.

BRODA -> sprawdz

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) na audiogonie oferta sprzedazy DP-85 (CD/SACD) - podana cena + retail price. Na google znajdziesz tez sporo opisow i recenzji DP-75. Sadze, ze co do cen w USA Lacrimosa moglby pomoc Ci ustalic jak to wyglada.

Pozdr.

UWAGA!!!!!!!!!!!

BRODA- To prowokator!

Zrozumiał wyższość ACcu nad posiadanym Krellllllllllll i próbuje wysondować nasze opinie.

Niestety BRODO spór jest nie do rozwiązania!!!!!!!!!

Jedno i drugie jest SUPER!!!!!!!!!!!

Nie szukaj dalej!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw pieniądze w sklepach z płytami!!!!

Pzdr

Latem na Mazury rusz Swy tłusty ZAD!!!!!!!!!

:))))))))))))))))))

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!

Kurna "Frankowaty" to oficjalne zaproszenie ?????????????????

Ty będziesz sponsorem tego wyjazdu i pobytu ???????????????

Jestem za , a nawet i przeciw :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

A tak na marginesie , wcześniej miałem DP-65 i wiem co to było i wiem jak to grało i wiem , że DP-75V jest trochę lepszy pod każdym względem .

P.S

Zaproszenie uważam za OFICJALNE , mam świadków :)

Jak daleko od Ciebie do zydelka ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.