Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  453 członków

Denon Klub
IGNORED

Klub marki Denon


radas66

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście posiadam amplituner AVR-3806 czarny i cd player DCD-685.

 

Amplituner godny polecenia, jest wszechstronny, mocny, nieźle wyposażony. Nie miałem z nim żadnych kłopotów, no może jego temperatura była małym kłopotem ale sobie z tym szybko poradziłem.

 

Odtwarzacz cd DCD-685 (czarny)- klarowny dźwięk, nie męczący, cichy napęd cd, wyjście optyczne, koaksjalne, złocone gniazda - nie mam mu nic do zarzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mialem amplit. KD AVR700, gral calkiem poprawnie z wyjatkiem lekko nieprzyjemnych sybilantow, srodek byl calkiem obecny, bas dosc szybki i w miare twardawy, wrazenie tworzenia sceny na poziomie wyczuwalnym juz na pierwszy rzut ucha.

Wzmacniacz 725, spora moc, ale dzwiek napompowany i poduchowaty, zaprzeczenie AVR700 na korzyść oczywiscie AVR700.

Kompakt 735, bardzo ladny, technicznie niezawodny, dzwiek przyjemny, nie meczacy, bas, mid, trebl w odpowiednich proporcjach, powiedzialbym ogolnie dzwiek nawet lekko efektowny, moze nie całkiem audiofilski ale reasumujac bez uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

koncern Denon czyli jesli nic nie pokopalem Huodenki+Onkyo ma wiecej do powiedzenia w dziedzinie muzyki niz komukolwiek sie wydaje. W zlotych latach analogu to do denona nalezalo wiekszosc technologii zwiazanych z produkcja analogu. Po wejsciu cd wszystko to zostalo zniszczone bez mozliwosci odkupienia praw by sztucznie wprowadzic "postep". Postep ekonomiczny moze i nastapil i wszyscy latwiej zarabiali ale dzwiek sie cofnal. Do dzis mozna kupic wkladke gramofonowa denon dl 103 ktora powstala w latach 60 wyznaczajac kierunek rozwoju dla reszty wkladek mc. Jes produkowana od niemal 50 lat tak wiec jako jej posiadacz wpisuje sie na list tego klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

 

Chcę również wpisać się na stronę klubu, chociaż mój Denon to tylko malutki DF102.

Myślę że stylistycznie zestaw jest elegancki i ponad czasowy. Wyposażony jest w wiele przydatnych funkcji, a po niewielkim liftingu gra bardzo przyzwoicie (w swojej klasie oczywiście) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

I kilka ciekawostek w tym koplet POA S 1 i PRA S 1 za jedyne... 3.5000.0000 jenow... Pewnie pytacie o przelicznik... 95.000 jenow w 1990 roku to bylo okolo 2.000 DM i 1.000 USD. W 1996 roku bylo to nieco mniej.

post-1457-100000248 1215125432_thumb.jpg

post-1457-100000249 1215125432_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discomaniac71, super, pierwszy raz widze niektore cuda, we wszystkich firmach sa klocki lepsze i gorsze, i nie ma co pluc na firme, tez mialem Denona i bylem zadowolony, w swoim imieniu dziekuje za fajne foty urzadzen, ktorych wczesniej nie widzialem, super!!!, dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dopisuję się doklubu jako posiadacz Denona DCD-485 - niby nic specjalnego, ale cenię go za niezawodność, a dźwięk ma po prostu dość przyjemny jak na dolne rejony cenowe - specjalnie nie denerwuje, ale też niezbyt zachwyca.

post-14681-100007116 1219703312_thumb.jpg

<><

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie, testuje zestaw: CD DCD 2650 podłączone bezpośrednio do monobloków POA 4400A. Z godziny na godzinę jestem coraz bardziej zachwycony. Monobloki zdeklasowały mojego Luxmana M363 (niestety)

Kupuje !!! DENONY :)dodatkowo niebawem dojdzie mi preamp DENON DAP- 2500 Mam nadzieje ze nie zagra to gorzej niż przy takim bezpośrednim podłączeniu CDka do końcówek mocy ??? Czy ma ktos doświadczenie w tych modelach Denonów ? Chętnie wysłuchałbym opinii innych użytkowników tych modeli

post-17850-100006939 1219875778_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gorąco polecam klocki Denona posiadam w swej kolekcji dwa szczytowe CD DCD-S1 i DCD-S10 i zaleznie od nastroju różny dzwięk ..S1 to subtelnosci gładkosci i wysoka kultura podane we wspanialy sposób..za to S10 to taki troche hulaka łobuz do tego nie zawsze ma ochotę podgryźć dyski CD-R ale za to gra zmocnym basem żywym dźwiękiem.

 

DCD-S10,DCD2560,DCD2700,DCD3000,DCD1650AR to cdeki o niemalze bliźniaczej konstrukcji i parametrach były różnice ale ogólna tendencja była ta sama ..w orginalnym wykonaniu łaczy je jedna zasadnicza wada gówniany rezonator kwarcowy wymiana na kazdy lepszej klasy czyniła znaczna różnicę in plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Też fajne jest to barahło...

 

Panowie - jako użytkownik jedynego, jak do tej pory w mojej karierze Denona, którego mam przyjemność słuchać codziennie, mam pytanie: czy ciepłe brzmienie jest cechą wspólną dla wszystkich modeli Denona?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.