Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  453 członków

Denon Klub
IGNORED

Klub marki Denon


radas66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ebc8d575a684f4723bdb4c5adf10918e.jpg

Hehe jaki romantyk, przy świeczkę se odpalił do zarabiania przewodów :)

Te widełki nie są złe, ile szt kupiłeś i generalnie jak długo paczka szła i ile cała zabawa wyniosła???

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem posiadaczem Denona 1500 AE, jednak z braku kasy chodzi mi po głowie sprzedaż tego wzmacniacza. Mam drugi, inny, moim zdaniem lepiej mi się zgrywający z moimi głośnikami, więc spokojnie ;)

Decyzji jeszcze nie podjąłem ale chciałem zapytać, jakie są racjonalne wartości tych urządzeń? Tematów typu 1000 zł itp to nie chce poruszać.

Stan jest dobry, wygląda ok, jestem jego drugim właścicielem. Mam karton, pilot (chociaż jest w dość słabym stanie ale już z winy tamtego człowieka, ja nie potrzebowałem). Wiadomo, dla każdego wygląda zawsze inaczej, jeden nie zwróci uwagi na drobne ryski, drugi będzie przeżywać dwa tygodnie... Ale stan urządzenia jest w porządku i sprawny, choć nie był otwierany długo.

Dlatego też drugie pytanie - po około 10 latach czego można się spodziewać poza kurzem? Jakieś ubytki, coś? Nie narzekam na granie, wszystko działa, więc po prostu pytam.

Dzięki za odpowiedzi.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ostatnio sprzedał pma1500ae za 1700zł ale stan jak nowy ze sklepu, zero rys, obić itp, pilot, karton, papiery (instrukcja i fv zakupu), śruby całe, nie otwierany. Cena odpowiednia jak za taki stan. One generalnie od 1200do1800 tak chodzą, na wszelkiego rodzaju aukcjach można sprawdzić ceny i porównać stan.

Jeśli dba się o "zabawki" to powinny na lata działać.

Sam musisz ocenić stan swojego pma, rysy, papiery itp. Hmmm...no nie wiem czy ktoś by chciał wydać 1600zł na wzmacniacz z rysami itp, bądź co bądź to jednak zawsze stawiamy je w widocznych miejscach aby wygląd cieszył oko.

Jeśli komuś zależy na sprzedaży to pożądany opis i foty, wtedy kupujący wie co bierze :)

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Klubowicze takiego porównania jeszcze nie było; DENON PMA 2020AE vs CREEK Evolution 100A

BARDZO MNIE TO CIEKAWI ponieważ mam pieniążki na te zabawki i nie wiem co wybrać, naradzie odsłuchać nie mogą bo nie jestem w kraju. Moje oczekiwania od pieca są takie: dużo pwietrza , separacja i planowość, cała reszta mile widziana, bez jaj, pytam poważnie.

 

 

| miłego |

Edytowane przez AmalteY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Panowie Klubowicze takiego porównania jeszcze nie było; DENON PMA 2020AE vs CREEK Evolution 100A

BARDZO MNIE TO CIEKAWI ponieważ mam pieniążki na te zabawki i nie wiem co wybrać, naradzie odsłuchać nie mogą bo nie jestem w kraju. Moje oczekiwania od pieca są takie: dużo pwietrza , separacja i planowość, cała reszta mile widziana, bez jaj, pytam poważnie.

 

 

| miłego |

Ja testowałem Creek 50A vs Denon pma1510ae na Focal Aria926 i MA Silver10. Niestety Creek mnie rozczarował a mój Denon super poradził sobie z kolumnami. Po testach padło na MA S10 gdyby pma2020AE czarny by był to bym w ciemno brał go.

Kolega posiada Heco MS900 i przesiadka z pma1500AE na 2020AE i przepaść kolumny na nowo życia dostały :)

Dużo ludzi chwali sobie "naleśnik 100A" ale ja bym wolał Denona pma2020AE, pytanie jeszcze z czym to ma u Ciebie grać i szkoda że testów nie możesz zrobić bo tu już trochę pieniędzy inwestujesz.

 

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem posiadaczem Denona 1500 AE, jednak z braku kasy chodzi mi po głowie sprzedaż tego wzmacniacza. Mam drugi, inny, moim zdaniem lepiej mi się zgrywający z moimi głośnikami, więc spokojnie ;)

Decyzji jeszcze nie podjąłem ale chciałem zapytać, jakie są racjonalne wartości tych urządzeń? Tematów typu 1000 zł itp to nie chce poruszać.

Stan jest dobry, wygląda ok, jestem jego drugim właścicielem. Mam karton, pilot (chociaż jest w dość słabym stanie ale już z winy tamtego człowieka, ja nie potrzebowałem). Wiadomo, dla każdego wygląda zawsze inaczej, jeden nie zwróci uwagi na drobne ryski, drugi będzie przeżywać dwa tygodnie... Ale stan urządzenia jest w porządku i sprawny, choć nie był otwierany długo.

Dlatego też drugie pytanie - po około 10 latach czego można się spodziewać poza kurzem? Jakieś ubytki, coś? Nie narzekam na granie, wszystko działa, więc po prostu pytam.

Dzięki za odpowiedzi.

pozdrawiam.

 

Ja swojego 1500ae pol roku temu kupilem za 1500 a byly tez "importy za 1300zl".

 

Ostatnio cos elektronika poszla w gore to moze dostalbys w granicach 1700 - 1800zl.

 

Oczywiscie jak sie trafi to moze i wiecej.

 

Jaki kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego 1500ae pol roku temu kupilem za 1500 a byly tez "importy za 1300zl".

 

Ostatnio cos elektronika poszla w gore to moze dostalbys w granicach 1700 - 1800zl.

 

Oczywiscie jak sie trafi to moze i wiecej.

 

Jaki kolor?

 

Srebrny.

Musiałbym foto zrobić, bo na razie siedzi w kartonie bo i tak nie mam go pod co podłączyć.

Druga kwestia to raczej dobry wzmacniacz więc znów sprzedać za grosze to lepiej włożyć w karton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
A po co go chcesz sprzedać?

Pisał że ma inni jeszcze i kasy brak temu sprzedaje....już widzę cena pewnie 2koła będzie hehe.

Trzeba się liczyć z tym że wartość elektroniki też spada i przy sprzedaży nie uzyskamy takiej kwoty jak przy kupnie. Windowanie cen nic nie zmieni bo ktoś inny sprzeda taniej model lepszy a pma1500ae będzie w kartonie sobie leżeć. Za 1500-1600zł powinieneś bez problemu sprzedać z kartonem, papierami i sprawnym przede wszystkim urządzeniem.

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w Niemczech nówkę 1520 z przesyłka do Polski za 3370 zł. Kolega w styczniu na ebayu kupił rocznego 1520 za 2450 z przesyłka . Więc zadbany 1500ae według mnie nie jest wart więcej jak 1500 zl

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.