Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  453 członków

Denon Klub
IGNORED

Klub marki Denon


radas66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jeżeli ktoś woli naleśniki które wyglądają jak mediony do karaoke to jego wybór, jeżeli ktoś woli wzmacniacz który mu gwiżdże górą, ma mało basu a jak mu się go podkręcić to się dławi, dźwięk zaczyna się rwać a sam wzmacniacz wyłapuje przester to również jego wybór.

Dla mnie ten wzmacniacz ma niesamowity wykop, i jeżeli jest w nim za dużo basu to tylko świadczy o tym jak on jest mocny.

Śmieszne rzeczy wypisujesz. Więc wzmacniacz musi być ogromny, inaczej nie gra :) wiem że gabaryty serii 20xx robią wrażenie, ale cóż po nich?

Ja stety, nie stety ze wzmakow denona się wyleczyłem. Doszedłem do ściany, której nie dało się przebić i trzeba było pójść dalej.

 

To powiadacie ze 2020 jest cieplejszy i bardziej muzykalny niz 1520?

 

Pamiętam że kiedyś porownywalem starszego 1500AE do 2000 i ten drugi mimo że sporo większy, grał zdecydowanie gladziej i spokojniej.

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle co "nie pasuje ", ale mógłby być mocniejszy potezniejszy, cieplejszy, bardziej cieplejszy nawet niż tylko ciepły.

Klipsche już mają za sobą okres "dojrzewania" ale poszło to nie w tym kierunku. Klipsze zaczęły dudnieć jakby, bas zrobił się mega twardy, krótszy. ciepło jakie miały ma początku jakby odeszło na rzecz tego dudnienia i uderzeniowego basu.

Raz mi pasi a raz poprostu wyłączam sprzęt bo wnerwia, a jak jeszcze wsadze krążek jakiś beznadziejnie nagrany to wogóle mam ochotę jebnac piwo na szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Milerek możesz jeszcze RCA zmienić. My z Bipem testy na szybko robiliśmy i 3 różne sprawdziliśmy, ja myślałem że to audiovoodo ale na własne uszy się przekonałem iż przewody inaczej grają, podobnie jest z przewodami do kolumn.

Pma1520AE raczej nic nie rób bo później nikt nie kupi go.

Ja nad Teac AI2000 lub Roksan K3 się zastanawiam ale hmmm.... szkoda mi pma1510ae bo on naprawdę dobrze gra z MA S10, mam jedynie wrażenie iż delikatnie mocy mi brakuje.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez BaliGdynia

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Klipsche jakoś mi pasują, nie twierdzę że mam ich dość tylko czegoś tu mi brakuje.

Faktem jest, że na początku jak były nowe, gora trochę była pierwsza, dominowała nad wszystkim ale dół i środek również był.

Z czasem, góra uspokoiła się, stała się delikatniejsza bardziej czysta i aksamitna, natomiast na domiar złego, dół zaczął się robić krótszy metaliczny i taki uderzeniowy jakiś...

To moje pierwsze przetworniki cerametalic, zawsze miałem papier celuloze itp.

 

Klipsche przestały pomrukiwać i drżeć. Na początku bas niósł się po chałupie, mruczało całe wnętrze, a teraz słychać uderzenia jak kocioł z grubej blachy.

 

To właśnie zaczęło mi mierzić w głowie, grają czysto aksamitnie delikatnie, nie kłuje w uszy, chociaż góry jest trochę. Góra bardzo rozdziela kanały, stereo jest mocno zachowane itd, ale dół, poniżej środka zaczynają się braki i dziwne, czasem niemiłe odczucia.

 

Oczywiście że kable coś tam wnoszą, czy głośnikowe czy interconekty. Pozbyłem się zamulajacych IC z kierunkowym ekranem.

 

W sumie można by powiedzieć, że małe galeczki są w użyciu, bas na +4-6db, sopran - 3db (pma1520AE ma regulacje +-8db). Ale to i tak nie załatwia sprawy.

 

Efekt wow jest ciągle, jak to o klipschach się słyszy, mogłoby tak zostać tylko ten dół dziwny się zrobił.

 

Jakbym mógł, przykładowo zrobić tak, żeby dół był mocniejszy taki tłusty jak dupsko kim kardiashian... byłoby lepiej, byłbym bardziej zadowolony

Edytowane przez Millerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niedawno odsluchiwales czy jak? Bo ostatnia twoja opinia byla ze MSy i Celany graja identycznje.

 

Dokładnie 900 MS i celan 702 grało to dla mnie bardzo podobnie, odsłuchiwałem je kolo godziny.

Ja z serii celan słuchałem 502, 702, 902 teraz jak będę niedaleko to podjadę na odsłuch seri flagowej. Tylko szkoda bo nie mają denka 2020 tylko 1520 i odsłuch będzie nie adekwatny do jakości jakią te kolumny mogą zaoferować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bipo daj znac jak bylo na odsluchu serii flagowej (The New Statement masz na mysli prawda? pomijajac Concerto Grosso...) i jak ona sie ma do 502, 702 i 902 z Celana.

Popros ich tez o podlaczenie odrazu Heco Direkt (wysoka skutecznosc 95db zmierzona + zejscie do 29Hz zmierzone) - to ponoc perla w ofercie Heco a sa wyraznie tansze od The New Statement no i nie waza 50k szt. Szczerze to mi sie tez wydaje ze The New Statement potrzebuje pomieszczenia min 30m kw zeby cokolwiek pokazac ale zobaczymy jakie bedziesz mial wrazenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popros ich tez o podlaczenie odrazu Heco Direkt (wysoka skutecznosc 95db zmierzona + zejscie do 29Hz zmierzone)

 

Panie ... co to za kolumny. Naprawdę zmierzone ? : ) Pytam się bo nabazgroliłeś że zmierzone ...

 

Jeżeli jest tak jak bazgrolisz... to normalnie okazja !!! ...

 

giphy.gif

 

: )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na bazie zdjęć można wywnioskować co jest, poza tym kwestia przeczyszczenia lasera nie była dla mnie tematem do autoryzowanego serwisu Denon-a.

 

Millerek - myślę, że jeśli nie jesteś zainteresowany, to nie ma sensu zwyczajnie bić piany.

 

Jeśli ktoś będzie zainteresowany, to ewentualne wątpliwości, jak zwykle w życiu, reguluje cena końcowa.

Edytowane przez TheOne2005

AT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.