Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  453 członków

Denon Klub
IGNORED

Klub marki Denon


radas66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wow, powiem Ci luk1985, że wywróciłeś do góry nogami, chyba wszystkie recenzje, opisy, opinie, moje odczucia na temat tego tunera :D

Ten Tu-800 ma wlasnie genialny odbiór, dzięki tym trzem nastawom, a szczegolnie SuperNarrow. Dzięki temu łapię stacje z czech, legnicy, nawet kalisza ! I to we Wrocławiu i to na antenie pokojowej.

Dlatego sądzę, że coś jest nie tak z tym Signal Level.

Spróbuję coś powalczyć, może jakieś zimne luty się porobiło jak przy jego wyświetlaczu vfd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam TU-800 bardzo dobry tuner (bardzo lubię jego "ciepły bas" )w prasie zagranicznej na równi oceniany z Onkyo T-9990.Gra na przemian z Akai AT-93.Miałem dużo tunerów a na boju pozostały te dwa.U mnie odbiera mocne sygnały na 7/7.

Jedyną rzeczą, której uczy historia, jest to, że większości ludzi niczego nie uczy. [Winston Churchill]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Smax napisał: Jakby to powiedział B. Linda: " Bo to bardzo fajny wzmacniacz jest " :)

 

 

Rozumiem że masz na myśli znanego, czeskiego audiofila - Bohus'a Lindę :-) z którym nikt nie ma żadnych szans :-) i do tego jak widać jest krytykiem teatralnym :-)

post-63516-0-93919000-1512245907_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam się!

 

Panie i panowie, poszukuje odtwarzacza CD który ma regulacje analogowa głośności oraz gra jasno, a przynajmniej instrumenty które czasami potrafią zakluc w uszy takie będą. Średnica nie wycofana, bas super kontrolowany absolutnie nie muł (mam przed sobą 1520, sami wiecie...). Do tego stereofonia i powietrze.

 

W skrócie, najbardziej zależy mi na rozdzielczości i stereofonii. Im mniej "masy" dołu tym lepiej.

 

Wiem że tak grają Arcamy... ale ja koniecznie potrzebuje sprzętu z regulacją głośności (no chyba że przychodzą wam inne marki do głowy).

 

Za pomoc ogromne dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Kapusta : ) Bardzo fajny system ... To znaczy HC Room pokój gracza / Stereo ...

 

giphy.gif

 

Ten duży odtwarzacz robi jako wejście optyczne do PlayStation 4 Pro i dalej do pieca ... tak ?. Bo jak pamiętam Twój model piekarnika to znaczy ( wzmacniacz zintegrowany ) nie posiada wejścia optycznego.

Dobrze czaję ? : )

 

Brakuję u Ciebie platformy / podstawki pod PlayStation 4 Pro. Oraz zaślepki na przednim panelu. Tam gdzie podpinasz myszowego pędraka : ) ... USB

 

No i nie zapomnij ...

 

 

: )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Denon to w ogóle piękny sprzęt :)

 

Tak szczerze to nigdy nie przepadałem za innym kolorem niż czarny....ale trafił mi się ten (wpadający w złoty) Silver Premium od kumpla i długo biłem się z myślami....ale w końcu kupiłem bo stan sklepowy i mega szanowany podczas używania...i teraz nie mogę się na niego napatrzyć... ;) :)

Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupie Denon 4520 ( kolor wylacznie silver) musi byc w b.dobrym stanie technicznym i wizualnym bez rys, otarc, wgniecen gornej pokrywy etc.

 

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

 

 

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupie Denon 4520 ( kolor wylacznie silver) musi byc w b.dobrym stanie technicznym i wizualnym bez rys, otarc, wgniecen gornej pokrywy etc.

 

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

 

Co ten denon takiego w sobie ma ze na niego polujesz? Przeciez caly sprzet masz raczej "mlodszy" niz ten denek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co ten denon takiego w sobie ma ze na niego polujesz? Przeciez caly sprzet masz raczej "mlodszy" niz ten denek.

4K Pass Through, podobno lepsza auto kalibracja i chyba tyle tak z grubsza.... poza tym kupowanie najnowszego modelu ampli (aktualnie to X7200W) malo ciekawa perspektywa jak za rok bedzie wart polowe ceny... yamahe tak kupilem :) nowa ze sklepu za polowe no, ale nie w pl.

 

 

 

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

 

 

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4K Pass Through, podobno lepsza auto kalibracja i chyba tyle tak z grubsza.... poza tym kupowanie najnowszego modelu ampli (aktualnie to X7200W) malo ciekawa perspektywa jak za rok bedzie wart polowe ceny... yamahe tak kupilem :) nowa ze sklepu za polowe no, ale nie w pl.

 

 

 

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

 

Jak masz system 7.2 i nie zalezy ci na DTS:X, Neutral:X Atmosie to moze masz racje.

 

Ja na dzien dzisiejszy obstawiam najlepszy amplituner to marantz 7009. Ma wszystko co potrzebne i idzie go wyrwac za najnizsza cene. Cena standardowa na ebay w tym momencie to 700euro, a z wykupiona aktualizacja Auro 800 - 900 euro.

 

Troszke dziwie sie ze nie idziesz w atmosa, masz jedna z najbardziej wypasionych salek na forum Video bajka, glosniki z wysokiej polki, a nie dajesz sie skusic na atmisa.

Troche tych filmow w atmosie juz jest, mam nie mala kolekcje, kilka znajdzie sie tez w DTS:X.

Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.