Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  453 członków

Denon Klub
IGNORED

Klub marki Denon


radas66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!,

Mam pytanie do Was. Czy ma ktoś w posiadaniu DCD 1450 AR po modzie żeby można było się  umówić na odsłuch. Jestem z Żagania/ lubuskie/ . Chciałbym  sprawdzić czy brzmienie będzie mi odpowiadało.  Jaka cena jest " rozsądna" na dzień dzisiejszy za ten model? Czytałem na forum  występował on z różnymi "bebechami" i mod niewiele pomagał.Jak je  odróżnić przy zakupie?  Będę wdzięczny za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2019 o 10:50, Yodas napisał:

Panowie od dłuższego czasu mam dostępną aktualizacje na mojego 4520...i szczerze to troszkę się obawiam ją zrobić bo to różnie bywa na różnych sprzętach...a nie mam temu Ampli nic do zarzucenia...

Nie chcę coś uwalić...a pewnie aktualizacja nic nowego nie wniesie...jakie wasze zdanie...

 

Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku.... :))))

 

 

 

 

Yodas z meni sieciowego wyleciało Spotify. Rzutując muzę np. z kompa z aplikacji Spotify ampli wyświetla Spotify Connect. Pisałem w tym temacie z Horn-em. Możesz zrobić spokojnie.

Edytowane przez Jaroecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bipo napisał:

Piękna wieża,  jak się sprawuje odtwarzacz sieciowy?

Dziękuje, swietnie. Solidna ciężka konstrukcja. Czerpie dużo radości ze słuchania a to chyba najważniejsze. B.dobry wzmacniacz/ dac słuchawkowy.

Dodam tez ze wszystkie komponenty  są z drugiej reki, nie lubię przepłacać ;-)

Edytowane przez marcin rojecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kapusta7 napisał:

Ile dałeś za dnp?

Tu akurat sporo za dużo :-) ok 1000 pounds plus 250 za cło i podatek. No i do tego przejściówka tzn. transformator z 240V na 100V. Mam nadzieje tylko ze będzie mi służyć przez lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2019 o 17:18, costa brava napisał:

Pma-2020ae bez daca, dcd-2500ne chyba tez bez daca bo jest w pma-2500ne...to złe połączenie :)

a w sieciowcu choc dali wejścia  cyfrowe? Bo w niższych modelach można pomarzyc...

W dnp2500 mamy wejścia: 1x coax, 2x optyk i wejście asynchroniczne usb typ B do podłączenia komputera, które obsługuje pliki 11,2 MHz DSD, 384 kHz / 32-bit PCM,  dodam jeszcze ze mamy wystarczająco dobry wzmacniacz słuchawkowy- jak dla mnie oczywiście, co sprawia ze nie muszę szukać dodatkowych urządzeń...

Po więcej info można zajrzeć na stronę denon.jp przez chrome używając tłumaczenia na język polski, https://www.denon.jp/jp/product/hificomponents/networkaudioplayers/dnp2500ne

Edytowane przez marcin rojecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
On 2/7/2019 at 8:48 PM, marcin rojecki said:

W dnp2500 mamy wejścia: 1x coax, 2x optyk i wejście asynchroniczne usb typ B do podłączenia komputera, które obsługuje pliki 11,2 MHz DSD, 384 kHz / 32-bit PCM,  dodam jeszcze ze mamy wystarczająco dobry wzmacniacz słuchawkowy- jak dla mnie oczywiście, co sprawia ze nie muszę szukać dodatkowych urządzeń...

Po więcej info można zajrzeć na stronę denon.jp przez chrome używając tłumaczenia na język polski, https://www.denon.jp/jp/product/hificomponents/networkaudioplayers/dnp2500ne

Czy mial juz ktos mozliwosc posluchania dnp 800? 

Edytowane przez DJ LUCAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wcisnę się ze swoim problemem  w dyskusję ? Poszukuję rzetelnego i sprawdzonego serwisu który będzie w stanie przejrzeć, poprawić, naprawić, dopieścić, itd. mój wzmacniacz PMA-915R. Wiem, że to wiekowa i prosta maszynka ale doskwiera jej co najmniej jedna bolączka i po kilkunastu, może kilkudzięsięciu latach użytkowania dobrze byłoby zajrzeć mu "pod maskę".  Wartość pewnie sentymentalną przedstawia dlatego tez drapię się po głowie czy jest jeszcze sens grzebać w czymś takim....

Poradzicie coś? Okolice Warszawy? Ewentualnie wyślę ale niechętnie; sami rozumiecie czemu...

Pozdrawiam,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 21.03.2019 o 20:50, Jakmatoda napisał:

Powiem tak, jest moc. Pzdr wszystkich właścicieli marki Denon:)

Denon poa 6600a

BA4ECBFB-BF6D-489F-BC25-1DC73147D8C3.jpeg

Denon dc -1500 II....6600a 

Jest moc. Pzdr!!!

 https://drive.google.com/file/d/1GVL6JqqrA0aDQTvOgV6HMPbu8Ai-fiIl/view?usp=drivesdk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie chcę nigdzie indziej zakładać tematu więc zapytam tu : a mianowicie o BI-amping ,wiadomo że niewykorzystywane końcówki można przekierować do zasilania sekcji wysoko lub niskotonowej .

Pytanie jak zachowuje się końcówka Black surround gdy przechodzimy z funkcji STEREO do powiedzmy 5.1 i innych ? mam nadzieje że dalej zasila przednie głośniki !!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.