Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  453 członków

Denon Klub
IGNORED

Klub marki Denon


radas66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze byłem ciekaw tych końcówek poa- 4400
Czy jakieśvproblemy mech ze względu na wiek?
Coś kiedyś mi się o uszy odbiło ale nie pamiętam.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, BaliGdynia napisał:

Zawsze byłem ciekaw tych końcówek poa- 4400
Czy jakieśvproblemy mech ze względu na wiek?
Coś kiedyś mi się o uszy odbiło ale nie pamiętam.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Nie wiem czy do mnie ale u mnie grają 6600a. Nic nie robione od nowości wiec odpukać sprawują się b.dobrze. Zgrały się dobrze z T.sb7000. Jest potężna moc. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
On 6/23/2018 at 10:08 AM, kapusta7 said:

To samo miałem trzy tygodnie temu, identyczne obiawy.

Pma do serwisu zawiozłem, sama ekspertyza wyraz czyszczeniem to 150 zł.

Po 6 dniach telefon z serwisu, że sprzęt sprawny i czeka odbiór sprzętu.

W sumie zapłaciłem 160 zł, według matematyki naprawa wyniosła 10 zł ?

W protokole naprawy napisano naprawa sterowania w co szczerze wątpię.

 

Jeżeli po diagnozie okaże się że koszt naprawy jest duży to dzwonią i pytają czy naprawiać.

Witam wszystkich, właśnie moj pma2020 ma te same objawy jak powyżej. Czy moze ktos z was wie co dokladnie tam jest do wymiany. wiem ze najlepiej do Horna ale nie mieszkam w polsce i prawdopodobnie bedzie zamieszanie z wysylka...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi powiedzieć. Na papierze mam napisane że naprawa sterowania. Albo jakiś bezpiecznik dał ciała albo jakiś przewód nie stykał. 

Z drugiej strony, z tego co mi z serwisie powiedzieli, że bez zajrzenia do środka trudno powiedzieć co to może być. Mówili mi że to może być wszystko, spalona końcówka mocy, transformator, zimny lut , niełączący przewód ,dosłownie wszystko. Wzmacniacz ma taka sposobność, że przy każdym uruchomieniu jest po kilku sekundach gotowy do użytkowania, dlatego że najpierw sam siebie sprawdza czy wszystko z nim ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, kapusta7 said:

Trudno mi powiedzieć. Na papierze mam napisane że naprawa sterowania. Albo jakiś bezpiecznik dał ciała albo jakiś przewód nie stykał. 

Z drugiej strony, z tego co mi z serwisie powiedzieli, że bez zajrzenia do środka trudno powiedzieć co to może być. Mówili mi że to może być wszystko, spalona końcówka mocy, transformator, zimny lut , niełączący przewód ,dosłownie wszystko. Wzmacniacz ma taka sposobność, że przy każdym uruchomieniu jest po kilku sekundach gotowy do użytkowania, dlatego że najpierw sam siebie sprawdza czy wszystko z nim ok. 

Dzięki za podpowiedzi. Rozmawiałem z Hornem i dokładnie to samo powiedzieli. Po za tym odbierają i wysyłają tylko krajowe przesyłki. Wiec pozostaje mi zaufać lokalnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.05.2019 o 17:37, BaliGdynia napisał:

Zawsze byłem ciekaw tych końcówek poa- 4400
Czy jakieśvproblemy mech ze względu na wiek?
Coś kiedyś mi się o uszy odbiło ale nie pamiętam.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Zgadza sie, zarowno 4400 jak i 6600 bardzo awaryjne, wersje A ktore w teorii byly poprawione rowniez czesto padaja.

Zimne luty w stopniu napieciowym to najmniejszy problem, jak urzadzenie nie bylo w serwisie to warto to zrobic i dolozyc radiatory do tych tranzystorow aby uchronic je przed uszkodzeniem bo pozniej to juz leci caly stopien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bumpalump napisał:

Zgadza sie, zarowno 4400 jak i 6600 bardzo awaryjne, wersje A ktore w teorii byly poprawione rowniez czesto padaja.

Moje 4400 co miałem to w środku miały kilogram kurzu, widać że sto lat nikt nic z nimi nie robił i chodzą do dziś. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Po pewnych poszukiwaniach i rozterkach typu podłogówki czy "podstawki" skończyło się na zakupie obu wersji.  Budżet trochę nadszarpnięty ale zabawki wzbogaciły się o Pylon Pearl 20 oraz Focal Chorus 706. Na Monitor Audio pewnie przyjdzie czas ale jeszcze nie teraz. Nie jestem w stanie na razie powiedzieć nic o odczuciach bo czasu mało a i sprzęt aktualnie jest  w reorganizacji (zabrałem się za odnowienie szafki rtv i klocki z regału wracają do szafki). Ale myślę że już niedługo....  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.