Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  453 członków

Denon Klub
IGNORED

Klub marki Denon


radas66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Zakupiłem Denona dcd 3300. Chciałem go do pary z moim denonem pma 790. Człowiek, który mi go sprzedał nie poinformował mnie, że nie gra jeden kanał. Po otwarciu okazało się, że był już mocno grzebany i ktoś go chciał doprowadzić do stanu używania. Mój elektronik, z którym jestem zaprzyjaźniony, podjął się reperacji, a właściwie jej próby, ale prosił mnie o schemat dcd 3300 denona. Jeżeli mogę prosić szanowne grono to z największą wdzięcznością odkupię takowy schemat lub jego ksero. Z góry serdecznie dziękuję za życzliwość. Mój nr telefonu: 515180022. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Tryptyk66 napisał:

Witam serdecznie. Zakupiłem Denona dcd 3300. Chciałem go do pary z moim denonem pma 790. Człowiek, który mi go sprzedał nie poinformował mnie, że nie gra jeden kanał. Po otwarciu okazało się, że był już mocno grzebany i ktoś go chciał doprowadzić do stanu używania. Mój elektronik, z którym jestem zaprzyjaźniony, podjął się reperacji, a właściwie jej próby, ale prosił mnie o schemat dcd 3300 denona. Jeżeli mogę prosić szanowne grono to z największą wdzięcznością odkupię takowy schemat lub jego ksero. Z góry serdecznie dziękuję za życzliwość. Mój nr telefonu: 515180022. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję. 

https://www.hifiengine.com/manual_library/denon/dcd-3300.shtml

Trzeba się zarejestrować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o radę. Mam okazję kupić używanego Denona PMA-2020AE od znajomego za ok. 4 tys. zł. Warto? 

Noszę się z zakupem nowego wzmacniacza Haiku Bright lub Selene, ale może taki Denon byłby lepszy?

Będę wdzięczny za opinię.

Grać by do miało, tak planuję, ze Spendorami A2 + irdac + malina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poproszę o podpowiedz:

Jakiej firmy interkonektem spiąć Denona pma-2000r z resztą klocków tej firmy (tu1500rd i dcd-1450ar) żeby to miało ręce i nogi ?

Budżet to powiedzmy jakieś 200 - 300 zł.

Jakie macie RCA w swoich zestawach i jak to gra - tak w kilku słowach, bez pisania elaboratów ?

Z góry dziękuję za odpowiedz. 

Denon PMA-2000r/Denon DCD-1550AR/Denon TU-1500RD/Rotel RX-602/Monitor Audio Silver 8 + kable bi-wiring, DIY by johnys/DIY Citrone Tube Sabre DAC na lampach 6sn7/DIY IC-RCA Citrone Venture/IC-RCA na XLR +USB+Coaxial+zasilający DIY by johnys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Marcin1806 napisał:

Witam.

Poproszę o podpowiedz:

Jakiej firmy interkonektem spiąć Denona pma-2000r z resztą klocków tej firmy (tu1500rd i dcd-1450ar) żeby to miało ręce i nogi ?

Budżet to powiedzmy jakieś 200 - 300 zł.

Jakie macie RCA w swoich zestawach i jak to gra - tak w kilku słowach, bez pisania elaboratów ?

Z góry dziękuję za odpowiedz. 

Cinch cross tech bo dobrze wyglądają ?

Głośnikowy cordial, oplot i splitery viablue. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim tym, którzy zechcieli się podzielić informacją czym spiąć klocki Denona.

Większość odpowiedzi/propozycji to kable, sporo wykraczające poza mój budżet. Tak jakby użytkownicy tańszych kabli obawiali się co powiedzą inni. Ja się tym raczej nie przejmuję więc poleciałem po kosztach i nabyłem RCA WIREWORLD LUNA 7, głośnikowe mam single Melodiki ale zamienie je na bi-wire tej samej firmy. Na początek musi wystarczyć a później się zobaczy. Jak zacznie to u mnie grać to złoże swój akces do klubu DENON.

Na razie dziękuję.

Denon PMA-2000r/Denon DCD-1550AR/Denon TU-1500RD/Rotel RX-602/Monitor Audio Silver 8 + kable bi-wiring, DIY by johnys/DIY Citrone Tube Sabre DAC na lampach 6sn7/DIY IC-RCA Citrone Venture/IC-RCA na XLR +USB+Coaxial+zasilający DIY by johnys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dziwo niewielka roznica 3000 vs 3500 pln choć roznice w budowie i mocy są znaczne 

ten 1055r to bardzo podobny w budowie i graniu do 735r przepakowny do obudowy podobnej do 1500r i napompowali cenę...dzis wg mnie jesli roznica w cenie nie przekracza ok 400-500 zl to zdecydowanie polecam 1500r.

pierwszy jest wart ok 700-800 drugi z 1200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.