Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  453 członków

Denon Klub
IGNORED

Klub marki Denon


radas66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem ostatnio identyczna usterkę w tanim DCD-735.

Zapyziale krańcówki to standard w tych napędach. Łatwo to zepsuć ? no jeszcze te bijące talerze. Ale jak ktoś tego nie tykał to chodzą jak należy. 

Nawiasem mówiąc to jak już wrzucasz filmy na YT to usuń te kiepy z kadru chociaż. Chyba że to ma być taki klimat... 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Jestem tak wkur..... że szok. 

Wzmacniacz pma 2500ne ma za sobą około 100h grania na niskiej i średniej głośności. 

Podczas odtwarzania w trybie "sound direct" zdarza się, że lewy kanał przestaje grać lub występują szelesty, zanik na wysokotonowym. Najczęściej występuje to na zimnym wzmacniaczu, ale zdarza się tez po 2h grania. Po wyłączeniu trybu sound direct kanały grają równo. Po powrocie znów do tego trybu nadal problem występuje. Trzeba wyłączyć na chwilę wzmacniacz i wtedy przez jakiś czas znów jest OK. Liczyłem, że sprzęt made in japan za. 11tysi będzie przynajmniej przez 2-3 lata bezawaryjny a tu taki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, rafal735r napisał:

Takie teraz to wykonanie. 

Nie dawno znajomemu dosłownie wybuchł jeden tran w nowym Onkyo. 

Wysylaj na gwarancję. 

Tak zrobię. Tylko znów ta wysyłka kurierami... Jestem na to uczulony. 

Specjalnie jechałem kawałek po wzmak osobiście.. 

Rafał czasem myślę czy te 30 latki nie pociągną dłużej niż te nowe sprzęty po 10,20,30 tysi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, costa brava napisał:

kto wie jak oni teraz to montuja, albo uszkodzony przełącznik,  nie łączy 

 

21 minut temu, costa brava napisał:

nie zrobiłeś żadnej literówki,  sens zdania jest poprawny:)

to drobiazg moze zimny lut, ale owszem wk...potrafi w takim topowym nowym sprzęcie,  to mówisz że to lepsze niz Yamaszka? 

Sens zdania jest poprawny, ale nie o to mu chodziło.

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, costa brava napisał:

nie zrobiłeś żadnej literówki,  sens zdania jest poprawny:)

to drobiazg moze zimny lut, ale owszem wk...potrafi w takim topowym nowym sprzęcie,  to mówisz że to lepsze niz Yamaszka? 

Jak już Yamaha została wywołana... 

AS-2100 - 28 miesięcy staż. Podczas grania nagle wskakiwała na co najmniej 3/4 jak nie na full volume. Bardzo niebezpieczna sprawa. Oddałem do serwisu u Pana Mikołajec w Katowicach. Trzeba było na płytce przy potku poprawić wszystkie luty. Właśnie po tym Incydencie ją sprzedałem. 

Ale 2100 była. Made in Malaysia. 

 

Brzmieniowo demon lepszy. 

Edytowane przez HipertrofiaAbsolutu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rafal735r napisał:

Natomiast mi bardziej pasuje dźwięk Yamahy niż Denona. Denon ma dość dużo basu, takie gęste granie. Ale akurat ani już nie słucham Denona, ani Yamahy. Czego i wam życzę ?

Rafał... Ale to nie tylko Denon czy Yamaha

 

AVM -A1 - young vintage - jebnął zasilacz odseparowany w osobnej obudowie! 

Cayin cs120 - 3 razy naprawa w ciągu 2 miesięcy. 

 

I żeby nie było... Dbam o sprzęt bardziej niż o auto czy dom. ? slucham w pokoju tylko do audio... Zero petów... Zwierząt... 

 

A mam na sprzedaż 35 letniego Mitsubishi da-u11... I nikt go nie chce... A ja się zastanawiam czy go nie zostawić bo gra fajnie... awarii zero przez dłuższy czas.. 

 

A co do gęstego grania... z monitor audio gold 100 (które są szczegółowe dzięki AMT)  jest dużo mniej gęsto

 

Edytowane przez HipertrofiaAbsolutu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby pma 2500ne miał wejścia na końcówkę mocy, xlr-y i podstwaowe parametry jak moj ponad 10 letni pma 1500ae( nie mówiąc o charakterze brzmienia) to za 10 tysi. byłby kuszącą ofertą, a tak to moim zdaniem nie warto :(

Audiofilizm mnie nie interesuje, jedynie dobry sprzęt i jeszcze lepsza muzyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, adams19 napisał:

Gdyby pma 2500ne miał wejścia na końcówkę mocy, xlr-y i podstwaowe parametry jak moj ponad 10 letni pma 1500ae( nie mówiąc o charakterze brzmienia) to za 10 tysi. byłby kuszącą ofertą, a tak to moim zdaniem nie warto ?

Jeśli chodzi Ci o Wyjście z PRE na końcówkę, to akurat takowe jest... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, HipertrofiaAbsolutu napisał:

Jeśli chodzi Ci o Wyjście z PRE na końcówkę, to akurat takowe jest... 

Nie chodzi o wyjście z przedwzmacniacza, tyko wejście na końcówki mocy; a żeby było śmieszniej to ten wzmak pma 1500ae akurat to ma i dlatego nie mam ciśnienia, a pomarzyć każdemu wolno ;)

Audiofilizm mnie nie interesuje, jedynie dobry sprzęt i jeszcze lepsza muzyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, adams19 napisał:

Nie chodzi o wyjście z przedwzmacniacza, tyko wejście na końcówki mocy; a żeby było śmieszniej to ten wzmak pma 1500ae akurat to ma i dlatego nie mam ciśnienia, a pomarzyć każdemu wolno ?

Przecież 2500 Ne może pracować jako końcówka, więc o czym piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.