Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  453 członków

Denon Klub
IGNORED

Klub marki Denon


radas66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, kapusta7 napisał:

Tak. Ale musiałbyś podać nr do serwisu. Jak jak byłem ze swoim w serwisie to mi facet sprawdził i powiedział.

Myślałem, że samemu można po cyferkach to stwierdzić.

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie otrzymałem ostateczną cenę za nówkę PMA-2500 - 9 k. Szukałem taniej demo, ale nie znalazłem.

Pan stwierdził, że to nowa dostawa wzmacniaczy, produkcja październik 2020.

Edytowane przez smax

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kapusta7 napisał:

Kupujesz?

Na pewno jestem zdecydowany na ten wzmacniacz, ale może coś jeszcze znajdę taniej

Edytowane przez smax

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że najpóźniej do końca kwietnia na pewno zakupię PMA-2500 mam pytanie do osób kóre mają PMA-2500 i DCD-2500.

Jaki polecacie przewód coaxial ?

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.03.2021 o 18:53, Pszczyna napisał:

Kwestia czego oczekujesz ten jest wyśmienity wireworld coaxial starlight 7 miałem  go do niedawna 

Mogę kupić 5 miesięczny OYAIDE DR-510 za 500 zł, więc chyba kupię w ciemno.

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smax życzę abyś dobrze trafił, bo swego czasu słyszałem w kilku przypadkach, że w tej serii np. były kłopoty z balansem i potencjometrem głośności. Jak wygrzejesz wzmaka to napisz o jego sygnaturze dźwiękowej tu w klubie z pewnością było by to jakąś wskazówką dla innych chętnych ?

Audiofilizm mnie nie interesuje, jedynie dobry sprzęt i jeszcze lepsza muzyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, adams19 napisał:

smax życzę abyś dobrze trafił, bo swego czasu słyszałem w kilku przypadkach, że w tej serii np. były kłopoty z balansem i potencjometrem głośności. Jak wygrzejesz wzmaka to napisz o jego sygnaturze dźwiękowej tu w klubie z pewnością było by to jakąś wskazówką dla innych chętnych ?

Mam produkcję z 2020 r więc zobaczymy.

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Pszczyna napisał:

Nie za ciepło będzie (wentylacja)

Nowa szafka na sprzęt juz sie robi, to tymczasowe rozwiązanie.

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, kapusta7 napisał:

No i jak wrażenia?

Wzmak nowy, nie wygrzany. PDA Genesis dojedzie jutro, więc z oceną trzeba trochę poczekać.

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem  smax  powinieneś tak ok. miesiąc pograć tym wzmakiem i raczej starać się, jak się oczywiście da "na chłodno" jego brzmienie opisać -  to nie jest łatwa sprawa 😉 

Edytowane przez adams19

Audiofilizm mnie nie interesuje, jedynie dobry sprzęt i jeszcze lepsza muzyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.01.2018 o 07:09, Piotrek608 napisał:

SX1 to klasa A. Szkoda, ze nie ma u nas w dystrybucji. Nawet ich podchodziłem, ze może dla specjal klienta sprowadzić jeden komplet...zapomnijcie. (chodziło mi o komplet SX11)

Pozostaje tylko "visa gold specjal premium packet" lecieć tanimi liniami do Tokyo i na zakupy:-) gorzej z powrotem jak przekonać tych na lotnisku że te 40kG za komplet to maly podręczny bagaż:-)

Czyli brak szans na indywidualnie zamówienie? szkoda bo mocno mi chodzi o głowie,nawet z czystej ciekawości.Konkurencja za sam wkład materiałowy każe sobie zabulić co najmniej jeszcze raz tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Millerek napisał:

Klocki super emoji108.png
Ja również skromnie... M
Zmieniłem KD z AVR-X3100W + DBT-1713UD na AVR-X7200WA + DBT-3313UD.
Reszta stereo zostaje, czyli PMA-1520AE + DCD-1520AE.
AVR na fronty i tak leci z PMA-1520AE po PRE OUT. 423165e8453fcd452d1ab435d02df26a.jpg

Bardzo fajny zestaw 😉

Audiofilizm mnie nie interesuje, jedynie dobry sprzęt i jeszcze lepsza muzyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Chcę się przywitać jako posiadacz - od niedawna - pma 2020ae. Został u mnie po konfrontacji z Audio gd Masterem 10, Haiku Audio Sol II Signature, Creekiem 100a, Creekiem 50a, Creekiem Evolution 2:) Jak dla mnie dobrze gra i nieźle wygląda. Póki co - wystarczy.

Czy ktoś z posiadaczy mógłby udostępnić polską wersję instrukcji obsługi do tego klocka? A może jest gdzieś do nabycia za peeleny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.