Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  453 członków

Denon Klub
IGNORED

Klub marki Denon


radas66

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, kapusta7 napisał:

Tak. Ale musiałbyś podać nr do serwisu. Jak jak byłem ze swoim w serwisie to mi facet sprawdził i powiedział.

Myślałem, że samemu można po cyferkach to stwierdzić.

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie otrzymałem ostateczną cenę za nówkę PMA-2500 - 9 k. Szukałem taniej demo, ale nie znalazłem.

Pan stwierdził, że to nowa dostawa wzmacniaczy, produkcja październik 2020.

Edytowane przez smax

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kapusta7 napisał:

Kupujesz?

Na pewno jestem zdecydowany na ten wzmacniacz, ale może coś jeszcze znajdę taniej

Edytowane przez smax

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że najpóźniej do końca kwietnia na pewno zakupię PMA-2500 mam pytanie do osób kóre mają PMA-2500 i DCD-2500.

Jaki polecacie przewód coaxial ?

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2021 o 18:53, Pszczyna napisał:

Kwestia czego oczekujesz ten jest wyśmienity wireworld coaxial starlight 7 miałem  go do niedawna 

Mogę kupić 5 miesięczny OYAIDE DR-510 za 500 zł, więc chyba kupię w ciemno.

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smax życzę abyś dobrze trafił, bo swego czasu słyszałem w kilku przypadkach, że w tej serii np. były kłopoty z balansem i potencjometrem głośności. Jak wygrzejesz wzmaka to napisz o jego sygnaturze dźwiękowej tu w klubie z pewnością było by to jakąś wskazówką dla innych chętnych ?

Audiofilizm mnie nie interesuje, jedynie dobry sprzęt i jeszcze lepsza muzyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, adams19 napisał:

smax życzę abyś dobrze trafił, bo swego czasu słyszałem w kilku przypadkach, że w tej serii np. były kłopoty z balansem i potencjometrem głośności. Jak wygrzejesz wzmaka to napisz o jego sygnaturze dźwiękowej tu w klubie z pewnością było by to jakąś wskazówką dla innych chętnych ?

Mam produkcję z 2020 r więc zobaczymy.

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2021 o 14:26, smax napisał:

Zaliczka wpłacona. We wtorek odbieram nówkę PMA-2500NE.

 

Denon.jpeg

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pszczyna napisał:

Nie za ciepło będzie (wentylacja)

Nowa szafka na sprzęt juz sie robi, to tymczasowe rozwiązanie.

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, kapusta7 napisał:

No i jak wrażenia?

Wzmak nowy, nie wygrzany. PDA Genesis dojedzie jutro, więc z oceną trzeba trochę poczekać.

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem  smax  powinieneś tak ok. miesiąc pograć tym wzmakiem i raczej starać się, jak się oczywiście da "na chłodno" jego brzmienie opisać -  to nie jest łatwa sprawa 😉 

Edytowane przez adams19

Audiofilizm mnie nie interesuje, jedynie dobry sprzęt i jeszcze lepsza muzyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.01.2018 o 07:09, Piotrek608 napisał:

SX1 to klasa A. Szkoda, ze nie ma u nas w dystrybucji. Nawet ich podchodziłem, ze może dla specjal klienta sprowadzić jeden komplet...zapomnijcie. (chodziło mi o komplet SX11)

Pozostaje tylko "visa gold specjal premium packet" lecieć tanimi liniami do Tokyo i na zakupy:-) gorzej z powrotem jak przekonać tych na lotnisku że te 40kG za komplet to maly podręczny bagaż:-)

Czyli brak szans na indywidualnie zamówienie? szkoda bo mocno mi chodzi o głowie,nawet z czystej ciekawości.Konkurencja za sam wkład materiałowy każe sobie zabulić co najmniej jeszcze raz tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Millerek napisał:

Klocki super emoji108.png
Ja również skromnie... M
Zmieniłem KD z AVR-X3100W + DBT-1713UD na AVR-X7200WA + DBT-3313UD.
Reszta stereo zostaje, czyli PMA-1520AE + DCD-1520AE.
AVR na fronty i tak leci z PMA-1520AE po PRE OUT. 423165e8453fcd452d1ab435d02df26a.jpg

Bardzo fajny zestaw 😉

Audiofilizm mnie nie interesuje, jedynie dobry sprzęt i jeszcze lepsza muzyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Chcę się przywitać jako posiadacz - od niedawna - pma 2020ae. Został u mnie po konfrontacji z Audio gd Masterem 10, Haiku Audio Sol II Signature, Creekiem 100a, Creekiem 50a, Creekiem Evolution 2:) Jak dla mnie dobrze gra i nieźle wygląda. Póki co - wystarczy.

Czy ktoś z posiadaczy mógłby udostępnić polską wersję instrukcji obsługi do tego klocka? A może jest gdzieś do nabycia za peeleny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

14 minut temu, Pszczyna napisał:

To moja wstawka. Dużo instrukcji od Denona wrzuciłem na elektrode 😁

Edytowane przez kapusta7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.