Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  453 członków

Denon Klub
IGNORED

Klub marki Denon


radas66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z miesiąc temu w Niemczech był w stanie idealnym , 1 właściciel,kartony,za 1400E

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,a może na taki zestaw jest ktoś chętny?,ja sam byłbym, tylko ta cena...

Choc to z pewnością lepsza oferta niż ta z postów wcześniej z PMA-A100+CD

 

https://www.ebay.co.uk/itm/Denon-DCD-SA1-PMA-SA1-ultimate-hi-end/282926377306?hash=item41dfb9e95a:g:M~YAAOSwMhda05eb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownywal ktos denona z roksanem, ja teraz mam kandy ka-1 mk3 i na denona niechce patrzec i sluchac, choc mialem i mam tylko pma-1500r, ale nie sadze by w wyzszych modelach byl taki przeskok jak do roksana

Ja porównywalne kilka wzmacniaczy tj. Roksana k3, prmare i22, audiolab8300a, CA 851a, z Demonem PMA2000R i PMA2500 na kolumna Focal Aria 848 z CD Audiolab8300. Niestety oba Demony polegly z markami audiofilskimi. O ile porównując do CA i Primare to kwestia gustu o tyle z K3 i 8300 oba denony przegrały wyraźnie. Grały płasko, z gorszym barwami. Wyraźna przewaga audiolaba i Roksana. Proste zagrał najbardziej analityczne ale jednak chłodno przy K3 i 8300. Oba Denony nie do odróżnienia pomimo różnicy w wieku. Przepraszam że piszę takie rzeczy w klubie Denona .

Edytowane przez adams84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adams84, wg. mnie wypada zawsze pisac prawde :)

 

rozszyfruj mi to zdanie

 

Proste zagrał najbardziej analityczne ale jednak chłodno przy K3 i 8300. Oba Denony nie do odróżnienia pomimo różnicy w wieku

Przepraszam ale słownik mnie załatwił. Chodziło mi o Primare. On zagrał analityczne i chłodno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.