Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  453 członków

Denon Klub
IGNORED

Klub marki Denon


radas66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja porównywalne kilka wzmacniaczy tj. Roksana k3, prmare i22, audiolab8300a, CA 851a, z Demonem PMA2000R i PMA2500 na kolumna Focal Aria 848 z CD Audiolab8300. Niestety oba Demony polegly z markami audiofilskimi. O ile porównując do CA i Primare to kwestia gustu o tyle z K3 i 8300 oba denony przegrały wyraźnie. Grały płasko, z gorszym barwami. Wyraźna przewaga audiolaba i Roksana. Proste zagrał najbardziej analityczne ale jednak chłodno przy K3 i 8300. Oba Denony nie do odróżnienia pomimo różnicy w wieku. Przepraszam że piszę takie rzeczy w klubie Denona .

 

Słyszałem opinie z salonu audio że PMA-2020AE gra jaśniej ofensywniej a PMA-2500NE gra łagodniej zdecydowanie równiej. To jak mocno kleiście/barwniej musi grać K3 i A8300... skoro Denony tak sucho

Edytowane przez Patryk-1980

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafko pierdzik i tyle. Szkoda bo miejsca jest od groma, ale denon od wieków dawał bieda trafolki, takim koronnym przykładem były wzmacniacze z lat 90 z cyframi 60, 80 ,15 na końcu nazwy. Zawsze można wykonać u Lachowskiego kilowatowego potwora i wtedy to ten ampli będzie robił atmos...atmosferę taką, że cały blok będzie czuł jak dinozaury w jurasic parku depczą po glebie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie kiedyś myślałem o Teac ai2000/3000 ciężko u nas na rynku z nimi, oprócz tego jeszcze po głowie Hegel h300 i Roksan K3 chodzi.

sorry ze w klubie Denona ale.......czy ktos mial okazje porownac 2020AE z:

-TEAC Ai-3000

-Electrocompaniet AW 100 DMB

-Xindak 6800R(II)

-Onkyo M5000-R

-Abrahamseny (V20UP i/lub V40UP)

?

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie patrzeć na "kolory/ostrość" zdjęć to jest ten sam wzmacniacz jak dla mnie (mogę się mylić). Charakterystyczny jest kabel zasilający który leży tak samo.... może zbieg okoliczności, a może ten sam wzm z różnych źródeł.

 

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.