Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  453 członków

Denon Klub
IGNORED

Klub marki Denon


radas66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Ja nie wiem tego czy lipa czy nie.

 

2. Kluczowe slowo to 'podobno'. Sprawdzilbym sam jakbym chcialbym kupic taki wzmacniacz, a nie polegal na domyslach i 'zaslyszeniach'.

 

3. Prosze:

https://archiwum.allegro.pl/oferta/wzmacniacz-denon-pma-2020-super-raty-st-dig5-i6735882367.html

Maja 2 sztuki na sprzedaz nawet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest czarny połysk i domieszka brokat. Też kiedyś tylko "czarne" myślałem ale to nie praktyczny kolor :) audiofilski kurz widać, teraz srebrne zabawki cieszą oko :)

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa została umorzona z braku dowodów. No cóż ja akta przegladałem, jest właściciel telefonu co do mnie dzwonił ale hmmm....śmiech na sali po prostu. Prokurator co prowadził sprawę też czasu nie ma aby porozmawiać.

Teraz mam

Denon AVR-X4400H

Denon DCD-1510AE

Monitor Audio Silver10/c/1 (5.1) sub to Dali e12f

no i tv jeszcze zmieniłem na

Panasonic Viera TX-50EX780E

Teraz "poluje" na oppo 203 lub jakiś inny uhd odtwarzacz i może wzm jeszcze, ale na to parcia nie mam, 4400h jak narazie daje doskonale radę czy to w kd czy w stereo.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zgłosił prokuratora, za niedopełnienie swoich obowiązków.

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

costa brava

 

Nie byłem pewien po zdjęciach z google a w testach z branży nikt nie pisał jakie wartości są. Dlatego pytałem w odpowiednim miejscu ☺

 

Ta nowa seria Denona często na allegro jest . Żaden cud. No ale tu dla niektorych kolegów ważne jest czy srebrny czy czarny a nie dźwięk .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ta nowa seria Denona często na allegro jest . Żaden cud. No ale tu dla niektorych kolegów ważne jest czy srebrny czy czarny a nie dźwięk .

Dlatego odpuściłem w końcu Denona. Jak ktoś chce iść dalej to niestety u Denka nie znajdzie nic więcej.

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Dlatego odpuściłem w końcu Denona.

 

Mój primare kosztował mnie mniej niż taki pma 2010 czy 2020 , a zbudowany jest o wiele lepiej . Mniejszy bałagan , poważna budowa że o dźwięku nie wspomnę. 40 tys mF robi wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Malutko zważywszy na cenę. W moim primare siedzi 40 tys mF i to już poważna wartość.

 

A co Ci po tych Twoich 40000?

Twój wzmacniacz można by było schować w dekoderze Polsatu, ma pojemne kondensatory a mocą nie grzeszy

 

post-61225-0-80379600-1527410703_thumb.jpg

post-61225-0-67244800-1527410767_thumb.jpg

Edytowane przez kapusta7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

ma pojemne kondensatory a mocą nie grzeszy

 

Hahaha 2 x 126 w zmierzone to mała moc?? Tym swoim denonkiem robisz koncerty discopolo??? Mnie moc jest niepotrzebna ja stawiam na dobry dźwięk. Tak jak pisałem primare to minimalizm i kultura wewnątrz, bałaganu i kilometrów kabli mi nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Chciałbym kupić odtwarzacz DVD lub BD z myślą o oglądaniu na monitorze komputerowym (27", rozdzielczość WQHD) płyt DVD (dołączanych jako "bonusy" do limitowanych edycji płyt CD - np. koncerty/teledyski) oraz płyt SACD. Prawdopodobnie będzie to Denon, ale mam dylemat, czy lepiej sięgnąć po starszego klasyka typu DVD-3910 lub DVD-3930, a może po nowszy odtwarzacz Blu-ray DBT-1713UD albo DBP-1611UD. Co zagra lepiej?

 

I drugie pytanie dotyczące samego podłączenia. Jeżeli podłączę DVD (optykiem lub koaksjalem) do wzmacniacza z zestawu audio oraz HDMI do monitora, to rozumiem, że obraz pójdzie na monitor, a dźwięk na kolumny? A gdybym chciał oglądać filmy DVD na monitorze, a słuchać przez głośniki komputerowe (podłączone przez USB do komputera), to też nie będzie problemu? Pytam o to dlatego, że stanowisko komputerowe mam ustawione pod kątem 90 stopni do miejsca odsłuchowego (sprzęt grający), a głośniki komputerowe na biurku, więc na wprost.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście spodziewana seria 800 . Streamer na pewno lepszy niż 730 ( nie trudno ) , integra sonicznie taka sama jak 720 plus wejścia cyfrowe ( 3 opt. ! , 1 coax ) oraz player z USB ( !?) oraz dodatkowymi funkcjami niż tylko odczyt cd-r/rw.

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy 800 AE wygląda już spoko. Znając życie nie zwiekszyli funkcjonalności i o pracy jako zew DAC czy o XLR można zapomnieć.

Przynajmniej cena nie wydaje się być wysoka, chyba że nasi dystrybutorzy dołoża.

Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.