Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  453 członków

Denon Klub
IGNORED

Klub marki Denon


radas66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

We wrześniu, ale nie wiem kiedy do Polski. W UK cena ma być koło 450 funtow. U nas pewnie więcej.

https://www.whathifi.com/news/denon-introduces-800ne-hi-fi-series-ceol-n10-network-system-new-turntables

Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wrzesień koniec wrzesnia ale jeszcze cen nie znamy. Cała seria amp av, cd itp ma być.

 

 

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD 399E

DNP 499E

PMA 399E

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNP-800NE to już klon Marantza NA-6006 pozbawiony wyjścia optycznego ( ma tylko jedno wejście )

faktycznie szkoda że nie dają do streamerów modułow DAB+ , robi to tylko TEAC w NT503 .

Onkyo było kiedyś jako T-4070 a aktualnie jest NS-6170.

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszelkiego rodzaju filmikach na YT widziałem iż dużo ludzi łączy Denon+Emotiva

Bardzo ładny film pokazujący co Emotiva ma :)

Te Triody i Kondensatory w A-100 czy TA100, duże radiatory+wiatraczki.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez BaliGdynia

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na polskim www go nie ma ( to taki obciach czy daje radę a tylko jakiś pies nakrył ogonem)

Wiem o tym.

Ale jak "wygoglujesz" to Nasze czasopisma i salony audio informują o tym modelu Denona że już u Nas jest od lutego.

Edytowane przez Patryk-1980

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy.

Mój 2020ae ma problem. Po włączeniu zasilania miga czerwona dioda 8 razy i cisza przekaźniki nie włączają końcówek.

Potencjometr się obraca selektor nie pokazuje wybranego źródła i cisza w głośnikach.

Miał ktoś podobny problem?

DCD 2010, PMA-2020AE, SR7007+ Diy MTM W15, focal be, W15 / ceol n9 + excite x16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.