Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  453 członków

Denon Klub
IGNORED

Klub marki Denon


radas66

Rekomendowane odpowiedzi

Plotka głosi że w Monachium do rodziny "800" dołączy amplituner . Prawdopodobna nazwa DRA /DRN -800 AE.

Wejscia HDMI , DAB + oraz sieć . czyli taki odpowiednik Onkyo 8270 . Ciekaw co będzie je różnić wyposażeniowo i czy będzie odpowiednik u Marantza .

Cena pewnie 600-700 E .

Osobiście wolałbym że pojawił się sam tuner z serii 800 . Ale rynek i marketingowcy widzą to pewnie inaczej.

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Od wczoraj mam problem z odtwarzaczem Marantz ND8006, a właściwie z oprogramowaniem HEOS...

Mianowicie nie mogę się zalogować do konta, cały czas przy próbie logowania mam informację "wystąpił nieznany błąd (kod błędu -2000)". Zauważyłem to gdy próbowałem włączyć Tidala.... Teraz w menue HEOS'u nie mam nawet ikonek Tidal, Deezer czy Spofity. Mniemam że jest to winą tego że w aplikacji smartfonu nie jestem zalogowany do HEOS'u ponieważ nadal mogę sterować odtwarzaczem włączać muzykę z cd czy usb... W odtwarzaczu sprawdziłem jestem tam zalogowany do HEOS'u. Czy może ktoś się orientuje co się dzieje czy to jakaś chwilowa awaria... Próbowałem także stworzyć nowe konto, z tym samym skutkiem wyskakuje błąd -2000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę o przyjęcie do klanu ?.

Niedawno udało mi się odejść od zestawu mini Denona F-88 z podstawkowcami Denon SC-M10K i nabyłem wzmacniacz Denon PMA-720AE. Aktualnie czekam na DCD-720AE i TU-245RDS. Teraz czas na dobór kolumn. Raczej tez podstawkowe bo mam standy ulokowane blisko ściany (dlatego chyba "pełny tył"), gabinet ok 18m2.  Prosiłem o pomoc ludzi z klanu B&W (zawsze dla mnie była to mistyczna marka) ale od kilku dni cisza w  tamtym klanie. Budżet to max 800zł/używki ew 1000zł/nowe, słuchana muzyka to prawie wszystko - od klasyki (Bach, Mozart) po metal (Sabaton itp). No może bez rapu i disco bo tego nie trawię.

Będę wdzięczny za sugestie bo przejrzenie 127stron zajmie mi trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denon_DRA_800H.jpg

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denon DRA-800H no w końcu konkurencja dla Onkyo czy Ymaha. Ciekawe kiedy w Polsce i jaka cena?
https://www.google.pl/amp/s/www.areadvd.de/tests/high-end-2019-neue-stereo-netzwerk-receiver-von-denon-dra-800-und-marantz-nr1200/amp/7962db513b51d85df93ab8a7c19e8b54.jpgf5d175130b69df3b0a07fbe977ccf32d.jpg2944a833e03548903a33970d6a75dd4f.jpg7f09e1c08c60bae7c58879566feda775.jpg

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, BaliGdynia napisał:

Denon DRA-800H no w końcu konkurencja dla Onkyo czy Ymaha. Ciekawe kiedy w Polsce i jaka cena?
https://www.google.pl/amp/s/www.areadvd.de/tests/high-end-2019-neue-stereo-netzwerk-receiver-von-denon-dra-800-und-marantz-nr1200/amp/7962db513b51d85df93ab8a7c19e8b54.jpgf5d175130b69df3b0a07fbe977ccf32d.jpg2944a833e03548903a33970d6a75dd4f.jpg7f09e1c08c60bae7c58879566feda775.jpg

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Zapraszamy do śledzenia oferty na stronie salonydenon.pl ?

Ale tak po cichu w tajemnicy i "na ucho" powiem - niedługo będą znane szczegóły ? Ale jakby co wszystkiego się wyprę ?

Edytowane przez Denon Store
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2019 o 18:17, Pszczyna napisał:

aw1971 nie idź w stronę B&W grają sucho lepiej Monitor Audio

Pszczyna dziękuję za odzew. Przeglądam oferty MA i znalazłem podłogowe M4 niedaleko mnie za 800zł. Co prawda skłaniałem się do podstawek ale może warto. Inna propozycja to Q Acoustics 2050 za 1100zł. Przewyższa budżet ale też są blisko. Boje się zamawiać przez kuriera bo ostatnio nawet małą lodówkę na palecie do firmy przywieźli obitą. 

PS. A kolumny Dali Zensor 2 (3), Lektor 2 lub Dali Spektor 1 to dobre połączenie z moim Denonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem denon pma1510ae z Dali Zensor7, jedno co mogę powiedzieć to jest ok połączenie ale na moje ucho nie super. Sluchałem też Opticon6 vs Zensor7 i w O6 był wlaśnie płytki kartonowy bass, Z7 grały lepiej, więcej środka i dołu, w O6 jest wstęga i tam wysokie i średnie tony są super ale niskich brak. Dali Z3 jak i Z7 mają te same membrany niskotonowe, jeśli masz pokój mniejszy niż 20m2 to Dali Z3 będą ok zależy jeszcze za ile kupisz.
Dla mnie idealne połączenie to Denon+Monitor Audio Silver (u mnie akurat S10) ale Silver6 dużo pozytywnych opinii mają, to samo tyczy się "małych" Monitor Audio S2, tu też o wiele lepiej zagrają niż Dali Z3, alternatywa dla Monitor Audio to marka Heco. Model starszy MusicStyle900 bardzo chwalony, teraz MS zastąpiła seria Aurora 700/900.


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Bali za sugestię. Monitor Audio Silver biorę pod uwagę jako produkt docelowy bo jest to już produkt z wyższej półkia aktualnie po podarowaniu ojcu F88 i zakupie nowych klocków trochę krucho z kasą.

Poświęciłem czas na przejrzenie forum i dużo pochlebnych opinii jest też na połączenie Denona z Mission.  Czy jesteście tez tego zdania?  Pytam bo jest trochę fajnych ofert z Mission. Mam np okazję kupić prawie nowe (jeszcze nie wygrzane) LX3 za ok 1200zł. Inna fajna oferta to przecena w sklepie Pylon na Coral 25 w podobnej cenie. Kolumny tego producenta mają tez fajne opinie. Nie wiem tylko jak z połączeniem Denona z Pylon.

Fakt że myślałem o podstawkach ale małe podłogówki tez chyba byłyby niezłym rozwiązaniem. Jakaś kasa wróciłaby za sprzedane stendy ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/monitor-audio-silver-6-CID99-IDx6Wa3.html
może coś by się udało z ceny urwać
https://www.olx.pl/oferta/kolumny-monitor-audio-silver-rs6-CID99-IDzP3qa.html
tu też ciekawa opcja
https://www.olx.pl/oferta/heco-music-style-500-gwar-do-lipca-CID99-IDyClHX.html
lub
https://www.olx.pl/oferta/kolumny-heco-music-style-900-podstawy-granitowe-kolce-CID99-IDzJAFW.html i też negocjować cenę.
Co do MI a może dogadaj się aby je wypożyczyć to się przekonasz jak grają.
Ja jak kupowałem swoje kolumny to miałem swój wzmacniacz w salonie audio. Jak znalazłem to chłopaki z s4home (Oświęcim) super rabat dali na Monitor Audio, może zadzwoń do nich to coś poradzą w dobrej cenie....a może coś na raty?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, nie wiem, tego modelu nie słuchałem i nigdy nie brałem pod uwagę, jak dla mnie za stary model. Pytanie o te kolumny to w Klubie Monitor zadaj.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, nie wiem, tego modelu nie słuchałem i nigdy nie brałem pod uwagę, jak dla mnie za stary model. Pytanie o te kolumny to w Klubie Monitor zadaj.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRA-800 H cena oficjalna 599 E.

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRA-800 H cena oficjalna 599 E.
Ale w krajach EU, w Polsce będzie na bank inna cena bo Polska to kraj w którym dzieją się cuda przyklad, kupując w oficjalnym sklepie Denona jakiś przedmiot to gw jest ważna na całą EU tylko nie Polska. Horn daje ceny kosmos a na gw sprzęt tylko z Polski przyjmuje. To samo będzie z DRA-800H w EU 599€ a w Polsce pewnie 2x więcej.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena sugerowana starounijna modelu AVR-2500H wynosiła 600-650 E Natomiast w Salonach Denona 2600 zł ( aktualne promo w związku z nastepcą to 2300 ) i takiej ceny się spodziewam za "800"

jeszcze tylko sprawdzenia manuala i można ewentualnie podejmować decyzję .

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2019 o 13:02, Denon Store napisał:

Zapraszamy do śledzenia oferty na stronie salonydenon.pl ?

Ale tak po cichu w tajemnicy i "na ucho" powiem - niedługo będą znane szczegóły ? Ale jakby co wszystkiego się wyprę ?

alleeee brzyyyydaall

ampli onkyo to przy nim slicznotka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena w sklepie Denon to 500zl a w supermarkecie 200zł za ten sam produkt.
Ciekawe kto ma lepsze promocje 3c5e6012645d571bf58012e7957e5d71.jpg5cc7182f7321174fcec02192383b5a1c.jpg

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już za chwile będą 4600 i 6600, ciekawe jakie zmiany....haha 8K tu polityki nie rozumiem co roku nowe modele amp av które niczym się nie różnią a odtwarzaczy bl ray 4K uhd jak nie ma tak nie ma czy wzmacniaczy pokroju 2020ae lub 2500ne. 429c826fec9b6574037bac2e301758a6.jpg

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mój nowy nabytek Denon Dnp 800 NE. 20190522-141651.jpg

20190522-141600.jpg

A tu odtwarzacz DCD 800 NE, dla kolegi Bali-ego. Tak się prezentuje na tle mojego DCD 1520 AE. 20190522-141341.jpg

20190522-141352.jpg Jeżeli ktoś szuka czegoś to likwidują Salon Denona w Złotych tarasach i są wyprzedaże.

Edytowane przez kapusta7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, BaliGdynia napisał:

Cena w sklepie Denon to 500zl a w supermarkecie 200zł za ten sam produkt.
Ciekawe kto ma lepsze promocje emoji1787.pngemoji23.pngemoji1787.pngemoji23.png3c5e6012645d571bf58012e7957e5d71.jpg5cc7182f7321174fcec02192383b5a1c.jpg

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Obawiam się że firma Auchan zrobiła promocję na jakieś sztuki poekspozycyjne lub może i nawet używane sądząc po pudełkach na zdjęciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu iż przy zakupie takiego towaru dostaje się pełnoprawną gwarancje 2lata.
Powystawowy, używany mi to nie przeszkadza, z chwilą zakupu dostaję 2lata gv i nawet gdyby coś to sprzęt reklamuje a nie kartony, zresztą sam w jednych ze sklepów Denon kupiłem przedmiot który był na półce z ekspozycji bez pudła na wyprzedaży ale gv na 2lata+1 rok przy rejestracji.


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 25

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.