Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  453 członków

Denon Klub
IGNORED

Klub marki Denon


radas66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Zakupiłem Denona dcd 3300. Chciałem go do pary z moim denonem pma 790. Człowiek, który mi go sprzedał nie poinformował mnie, że nie gra jeden kanał. Po otwarciu okazało się, że był już mocno grzebany i ktoś go chciał doprowadzić do stanu używania. Mój elektronik, z którym jestem zaprzyjaźniony, podjął się reperacji, a właściwie jej próby, ale prosił mnie o schemat dcd 3300 denona. Jeżeli mogę prosić szanowne grono to z największą wdzięcznością odkupię takowy schemat lub jego ksero. Z góry serdecznie dziękuję za życzliwość. Mój nr telefonu: 515180022. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Tryptyk66 napisał:

Witam serdecznie. Zakupiłem Denona dcd 3300. Chciałem go do pary z moim denonem pma 790. Człowiek, który mi go sprzedał nie poinformował mnie, że nie gra jeden kanał. Po otwarciu okazało się, że był już mocno grzebany i ktoś go chciał doprowadzić do stanu używania. Mój elektronik, z którym jestem zaprzyjaźniony, podjął się reperacji, a właściwie jej próby, ale prosił mnie o schemat dcd 3300 denona. Jeżeli mogę prosić szanowne grono to z największą wdzięcznością odkupię takowy schemat lub jego ksero. Z góry serdecznie dziękuję za życzliwość. Mój nr telefonu: 515180022. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję. 

https://www.hifiengine.com/manual_library/denon/dcd-3300.shtml

Trzeba się zarejestrować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o radę. Mam okazję kupić używanego Denona PMA-2020AE od znajomego za ok. 4 tys. zł. Warto? 

Noszę się z zakupem nowego wzmacniacza Haiku Bright lub Selene, ale może taki Denon byłby lepszy?

Będę wdzięczny za opinię.

Grać by do miało, tak planuję, ze Spendorami A2 + irdac + malina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poproszę o podpowiedz:

Jakiej firmy interkonektem spiąć Denona pma-2000r z resztą klocków tej firmy (tu1500rd i dcd-1450ar) żeby to miało ręce i nogi ?

Budżet to powiedzmy jakieś 200 - 300 zł.

Jakie macie RCA w swoich zestawach i jak to gra - tak w kilku słowach, bez pisania elaboratów ?

Z góry dziękuję za odpowiedz. 

Denon PMA-2000r/Denon DCD-1550AR/Denon TU-1500RD/Rotel RX-602/Monitor Audio Silver 8 + kable bi-wiring, DIY by johnys/DIY Citrone Tube Sabre DAC na lampach 6sn7/DIY IC-RCA Citrone Venture/IC-RCA na XLR +USB+Coaxial+zasilający DIY by johnys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Marcin1806 napisał:

Witam.

Poproszę o podpowiedz:

Jakiej firmy interkonektem spiąć Denona pma-2000r z resztą klocków tej firmy (tu1500rd i dcd-1450ar) żeby to miało ręce i nogi ?

Budżet to powiedzmy jakieś 200 - 300 zł.

Jakie macie RCA w swoich zestawach i jak to gra - tak w kilku słowach, bez pisania elaboratów ?

Z góry dziękuję za odpowiedz. 

Cinch cross tech bo dobrze wyglądają ?

Głośnikowy cordial, oplot i splitery viablue. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim tym, którzy zechcieli się podzielić informacją czym spiąć klocki Denona.

Większość odpowiedzi/propozycji to kable, sporo wykraczające poza mój budżet. Tak jakby użytkownicy tańszych kabli obawiali się co powiedzą inni. Ja się tym raczej nie przejmuję więc poleciałem po kosztach i nabyłem RCA WIREWORLD LUNA 7, głośnikowe mam single Melodiki ale zamienie je na bi-wire tej samej firmy. Na początek musi wystarczyć a później się zobaczy. Jak zacznie to u mnie grać to złoże swój akces do klubu DENON.

Na razie dziękuję.

Denon PMA-2000r/Denon DCD-1550AR/Denon TU-1500RD/Rotel RX-602/Monitor Audio Silver 8 + kable bi-wiring, DIY by johnys/DIY Citrone Tube Sabre DAC na lampach 6sn7/DIY IC-RCA Citrone Venture/IC-RCA na XLR +USB+Coaxial+zasilający DIY by johnys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dziwo niewielka roznica 3000 vs 3500 pln choć roznice w budowie i mocy są znaczne 

ten 1055r to bardzo podobny w budowie i graniu do 735r przepakowny do obudowy podobnej do 1500r i napompowali cenę...dzis wg mnie jesli roznica w cenie nie przekracza ok 400-500 zl to zdecydowanie polecam 1500r.

pierwszy jest wart ok 700-800 drugi z 1200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.