Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  453 członków

Denon Klub
IGNORED

Klub marki Denon


radas66

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie , dziwna sprawa z tym DNP-2500ne, niby już 2 lata temu mieli go w Q21, ale z nim to jak z Yeti, niby jest ale nikt go nie widział. Czy wogóle była jego wersja na Europę -240V ??? Jakiś czas temu próbowałem znaleźć kto ma go w ofercie nawet w Niemczech i nie znalazłem. Bo jakoś nie uśmiechało mi się dawać tyle kasy i jeszcze transformatory dokupować 100V / 240V ( import Japan ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2019 o 12:23, costa brava napisał:

tamten za drogi to polecasz jeszcze droższy?:)

 

Ja mam srebrny zestaw i żeby się zdecydować na czarny odtwarzacz to musiałby być w jakiej super cenie, gotowy jestem zapłacić więcej za srebrne urządzenie które poprawi dźwięk cd, a nie szukam jakiegoś streamera bo już mam Onkyo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam pytanie do użytkowników pma1600ne i pma2500ne. Jak oceniacie wbudowany dac? Są to dla mnie urządzenia ''kompletne'' i jest to ich niebywały plus. Czy warto interesować się starszą serią 1520 i 2020 + zewnętrzny dac?  Nie wiem czy gra jest warta zachodu, skoro nowe modele mają już dac na pokładzie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, J.Jerry napisał:

Szumy są trochę za duże o czym wspominają  w recenzji

Dzięki.

A czy to w jakiś sposób objawia się podczas słuchania? Tzn. czy słychać ten szum? Kolumny to będą P3ESR więc 6 ohm, 83 db.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem może mieć wpływ na brzmienie, ale niekoniecznie zły wpływ - kwestia gustu.

Mała skuteczność kolumn, duża odległość słuchacza od kolumn minimalizuje wpływ szumu no i zależy z jaką głośnością się słucha - czym głośniej, szum jest bardziej maskowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, J.Jerry napisał:

Moim zdaniem może mieć wpływ na brzmienie, ale niekoniecznie zły wpływ - kwestia gustu.

Mała skuteczność kolumn, duża odległość słuchacza od kolumn minimalizuje wpływ szumu no i zależy z jaką głośnością się słucha - czym głośniej, szum jest bardziej maskowany

No u mnie będzie właśnie na odwrót :) Odsłuch w bliskim polu na niskich poziomach głośności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pozostaje odsłuch i porównanie z innymi wzmacniaczami mniej szumiącymi. Niedawno sam robiłem takie porównanie wzmacniacza szumiącego i prawie takiego samego lecz nieszumiącego. Przez parę dni dźwięk wydawał się ciekawszy, napowietrzony, ale też mniej precyzyjny, więc powróciłem do wersji nieszumiącej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś  może wie  co to za przyczyna .

Denon DAP 5500    mam problem z jednym kanałem . Gra  jakby poprawnie   bez zniekształceń  jednak  kiedy   kręce volume  wypycha i chowa membrany basów , zasysa  coraz mocniej przy większym wysterowaniu  przy większym wysterowaniu   monoblok wchodzi protector.

Objaw ten całkowicie znika po włączeniu pod klapą  16,5 db obniżenie  poziomu sygnału wyjściowego   tzw muting . 

moze ktoś  mi pomoże gdzie szukać przyczyny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PMA-2020AE na sprzedaż w BDB cenie. Ktoś reflektuje? Trzeba się śpieszyć bo długo nie postoi.

https://www.olx.pl/oferta/wzmacniacz-denon-pma-2020ae-CID99-IDBVjX4.html#f6bce97928

P.s ogłoszenie nie jest moje. Trafione przez przypadek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, danielzy napisał:

PMA-2020AE na sprzedaż w BDB cenie. Ktoś reflektuje? Trzeba się śpieszyć bo długo nie postoi.

https://www.olx.pl/oferta/wzmacniacz-denon-pma-2020ae-CID99-IDBVjX4.html#f6bce97928

P.s ogłoszenie nie jest moje. Trafione przez przypadek.

 

Cena nie jest rewelacyjna, 3000 była by w porządku

Kupno pokrywy, boczków i przedniego panela to ponad 1700 zł w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ma od góry rysy, (Front jest raczej ok) ,ale są tacy co im to nie będzie za bardzo przeszkadzać, a walory dźwiękowe pozostają bez zmian.  Może coś jeszcze da się zbić z ceny. 3500zł byłoby chyba ok?

Edytowane przez danielzy
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kapusta7 napisał:

No to już naprawdę okazja,pod warunkiem że stan rzeczywiście idealny. Sprzedawca , fakt ma "różne" opinie,ale było też sporo zadowolonych jego klientów. Na pewno jak już to odbiór osobisty,wtedy nic nie ukryje (chyba że było grzebane w środku ). Bo wysyłkowo to różnie być może. Głównie stan wizualny nie taki jaki miał być.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, danielzy napisał:

No to już naprawdę okazja,pod warunkiem że stan rzeczywiście idealny. Sprzedawca , fakt ma "różne" opinie,ale było też sporo zadowolonych jego klientów. Na pewno jak już to odbiór osobisty,wtedy nic nie ukryje (chyba że było grzebane w środku ). Bo wysyłkowo to różnie być może. Głównie stan wizualny nie taki jaki miał być.?

Ja z nim jeden "biznes" miałem zrobić. Taki zrobiłem że jeszcze 200zl w plecy i nerwy. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2019 o 16:39, costa brava napisał:

Cyk fuch i jest 

e866aa606dbf8461cbff241ff1755e15.jpg

cb64b1451a497787ace9e1353b2f73cd.jpg

Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz 190 W? Szaleństwo. 

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.