Jump to content

Open Club  ·  373 members

Denon Klub
radas66

Klub marki Denon

Recommended Posts

2 minuty temu, -Mike- napisał:

Szkoda ze nie produkują takich w czerni 😞 

Szkoda ze nie produkują takich strike szampańskich😍😍

• Haha 1

Dobrze ze każdy ma inny gust( ale o tym się nie dyskutuje )  🙂 Ja mam pier...... na czarny kolor 😀 A cena za ten klocek jest mega atrakcyjna jak dla mnie 😀

xavian
13 minut temu, slawekko napisał:

no to jeszcze do kolekcji - pojawił się na o...x PMA-QS10II

Tylko cena wysoka. Przed świętami na ebayu były dwa za 800 i 900 euro

Denon PMA 1520ae , DCD 1520ae  Tannoy Revolution xt 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2 + Ortofon 2M Bronze , Pioneer BDP- 51FD , Onkyo M-504 , P 304 , Jamo Concert 11 , Audioquest Rocket 44. 

39 minut temu, DJ LUCAS napisał:

Panowie dajcie znać gdzie ten Denon jest. Link nie działa. 

obraz.png

Edited by slawekko

W dniu 1.01.2020 o 11:13, slawekko napisał:

obraz.png

Ktoś kupił PMA 2500, zniknąl ze strony :)

Denon PMA 1520ae , DCD 1520ae  Tannoy Revolution xt 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2 + Ortofon 2M Bronze , Pioneer BDP- 51FD , Onkyo M-504 , P 304 , Jamo Concert 11 , Audioquest Rocket 44. 

Wygląda jak onegdaj Clarion notabene też wyśmienity był oraz Gelhaed 

Co ciekawe Denon robi nagłośnienie do Renault 

Fajnie się załącza, takim tyknięciem jak wzmacniacz. Ładnie się wpasował w moją 20 letnią 106. Kolorystycznie tak sobie. Ciekawie gra po wciśnięciu “loud” 

16 minut temu, Pszczyna napisał:

Co ciekawe Denon robi nagłośnienie do Renault 

Może wiesz z jakimi głośnikami 13mi  można go spiąć ? 

Edited by Jakmatoda

To było dawno i technika poszła do przodu lecz wówczas ufałem: Pioneer,Kenwood,Dalco ,Hertz najgorsze że były na zawieszeniu piankowym 

Czy w tym roku zobaczymy następcę PMA-2500NE  ?

Czesć, chciałem się zapisać do klubu z pma 1520 ae, dcd 720 i dnp 800. I od razu mam pytanie: słucham na kolumnach dali zensor 7. Słucham głównie jazzu, jazzrocka i kameralistyki. Trochę brakuje mi barwy/ wypełnienia. Szukam lekko ocieplonego ale detalicznego brzmienia. Raczej z kolorową srednicą. Jakie kolumny zamiast dali moglibyście polecić? Niestety kolumny stoją przy ścianie, stad bass reflex moglby byc z przodu.. pomieszczenie ma 23 m.

Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi.

Pytanie do posiadaczy Denon Pma1500ae  ,chodzi o tryb włączenia ,jeżeli jest włączony w trybie STANDBY a wyłączę listwę zasilającą i ponownie włączę (zanik prądu ) to wzmacniacz się włącza zamiast być w stanie STANDBY .

Czy to normalne dla tego modelu ?

Tak to jest normalne. Po zaniku napięcia w kablu zasilającym, Denki uruchamiają się automatycznie.
Mam tak w PMA 1520AE oraz DCD 1520AE.

Troszkę to nieodpowiednie, faktycznie.

3 godziny temu, Pszczyna napisał:

Pytanie do posiadaczy Denon Pma1500ae  ,chodzi o tryb włączenia ,jeżeli jest włączony w trybie STANDBY a wyłączę listwę zasilającą i ponownie włączę (zanik prądu ) to wzmacniacz się włącza zamiast być w stanie STANDBY .

Czy to normalne dla tego modelu ?

Kiedyś było na opak. Było to o tyle głupie ze jak zostawiłeś w stand by i przykładowo w tym czasie uszkodził Ci się pilot to wzmacniacza już nie uruchomiłeś. Marantz pomyslal w tej kwestii i wzmacniacz można było wzbudzić np selektorem źródeł. 

Godzinę temu, Millerek napisał:

Troszkę to nieodpowiednie, faktycznie.

Bardzo dobre. Nie jest się uzależnionym od pilota. 

Edited by rafal735r

👉

w niektorych wzmakach dopiero za drugim razem startował wzmak, po pierwszym znow bylo stand by, wg mnie to jeszcze lepsze rozwiązanie bo nieczule na pojedyncze zaniki napięcia ,  musiałby byc podwójny zanik

Bym określił trzy wady tego wzmaka:

-STANDBY

-Płytkie gniazda głośnikowe

-Brak powrotu potencjometria głośności do pozycji minimalnej  

Mam od ok. 10 lat zestawik denon1500ae i powiem tak te wady wyżej wymienione to są po prostu pierdółki w stosunku do zalet tego sprzęciku 😉

• Like 1

Audiofilizm mnie nie interesuje, jedynie dobry sprzęt i jeszcze lepsza muzyka ;)

10 godzin temu, kapusta7 napisał:

Przecież to nie żadne wady tylko własne widzimisie.

Płytkie gniazda to widzi misę ! to żenada

Powrót potencjometria  głośności w pozycję zero to bezpieczeństwo głośników ! obyś nie miał sytuacji że podczas włączania wzmacniacz spali ci głośniki lub wyrwie membrany bo kolega ,znajomy,gość tudzież dziecko bawiło się potencjometrem

• Recently Browsing   1 member

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.