Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  453 członków

Denon Klub
IGNORED

Klub marki Denon


radas66

Rekomendowane odpowiedzi

Kwestia definicji "znaczącej" różnicy. Dla niektórych znacząca jest wtedy, jak w ogóle jest jakakolwiek.

Ja odczułem znaczącą różnicę, jak do pma 1500ae pracującego jako pre dokupiłem końcówkę Ushera r1.5.

Kontrola i siła basu, absolutna kontrola głośników, separacja dźwięków, mikro i makrodynamika.

To była różnica klasy. W porównaniu do tej metamorfozy przejście na 2000ae w salonie było kosmetyką.

 

Pozdrawiam krzyżowców spod znaku Denona. Trochę mniej jadu panowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I podkreslam wyraznie - wcale nie uwazam ze moje jest najlepsze,tylko ze lepsze od poprzednio posiadanego i podoba mi sie jego brzmienie.I co wydanie pieniedzy na stereo ma wspolnego z rozsadkiem ,czy ich lokata?To czysty hedonizm.Wiec w czym ja mam sie upewniac?A ze wetknalem kij w mrowisko?A dlaczego nie jesli mam odmienne zdanie?Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się cofniesz do poczatku to jasne będzie, że ja wogóle nie byłem zainteresowany Twoim systemem...skoro dokonałem zakupu pma 2010ae to naturalnym jest fakt, iż jakoś mnie ta firma swoim brzmieniem przekonała więc nic w tym dziwnego, że jestem w gronie ludzi, którzy ją cenia. I naprawdę nie zamierzam prowadzić dalej dyskusji w której będę musiał wyjaśniać, że 2010 jest lepsze od 1500:))))))

Plustek świetnie, że na sam koniec powiedziałeś, że nie kierowałeś sie rozsądkiem. Osobiście uważam, iż wszelkie zmiany zachodzace w systemie stereo muszą być oparte na wnikliwym odsłuchu i rozsadnym przeanalizowaniu, który element toru nalezy zmienić. Najwyraźniej ty nie jesteś audiofilem a raczej filantropem:))

Ja nie chcę prowadzić dalej dyskusji na temat wyzszości 2010ae nad 1500ae aby miedzy wierszami słyszeć, że jakiś tam sprzęt gra lepiej od mojego bo to nie ma sensu. Ja doskonale zdaje sobie sprawę o klasie denona 2010ae i o innych i nie muszę do High fidelity pisać jak mój system gra w stosunku do Accu- czyż nie tak kolego? Nie było by bardziej fachowym podejscie do tematu i samemu przeprowadzić odsłuch a nie o głupoty pytać Pacuły a potem jeszcze wieksze pisać na forum jakim to się jest osłuchanym człowiekiem.

Teraz to ja wsadziłem kij ale w oko....:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Teraz to ja wsadziłem kij ale w oko....:))

 

Wyglada na to ze robisz to od dluzszego czasu,tylko w zacietrzewieniu i z czystej potrzeby zlosliwosci nie zauwazyles ze to twoje oko,lub raczej sadzac po ilosci wylanego jadu oboje oczu,nic wiec dziwnego ze Cie to tak skutecznie oslepilo ze nie potrafisz czytajac - wlasciwie przeczytac,co inni(nie tylko ja)pisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Jacku, dziwisz się nam nawet sam Redaktor Pacuła był lekko ulany z listu.

To bardzo ciekawe z was towarzystwo doprawdy.A kto pyta,nie bladzi,zwlaszcza ze ciekaw bylem opini osoby ktora uwazalem za autorytet.Jak widac mylilem sie a fakt ze udostepnia sie cudze dane i probuje upobliczniac,majac w zamiarze osmieszenie kogos,jesli brak adwersarzom innych argumentow dopelnia calosci obrazu tej "famili" - pozdrawiam serdecznie i zycze dalszych sukcesow na niwie moralnej mialkosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać trafiłem plustka w słaby punkt niczym Goljat w piętę Achillesa:)) Nie ma co się tak irytować i bzdury opowiadać, iż to mój sposób prowadzenia rozmowy. Poprostu uwarzam, że wsród klubowiczów marki denon dość już się nasłuchaliśmy jakie to świetne urzadzenia robi leema i jaką przewagę ma nad wszystkimi denonami stereo. Ja osobiście wstąpiłem do klubu po to aby wymieniać opinie własnie o denonie. No mogę raz czy dwa posłuchać cenne rady o innych urzadzeniach ale do cholery nie chcę słuchać, że dokonałem złego wyboru skoro ja uważam inaczej. Jeśli Ci sie nie podoba, że My własciciele denonów sobie cały czas "słodzimy" (choć w istocie rzeczy tak moga odbierac to tylko własnie złośliwcy) to nie musisz tego czytać. Powiesz pewnie, iż wstep jest tu dla każdego. No tak. Zatem nasuwa się pytanie kto tu jest złośliwy?

A z tym jadem to troszkę przesadziłeś:))) Ale nie ukrywam, że strasznie mnie to rozbawiło.

Przesledz uważnie wpisy od początku, i łatwo wychwycisz kto wprowadzał "kwas" w rozmowie i niby jaki był tego cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcja HF jasno określa zasady, i wszystkim wiadomo jak świat długi i szeroki, że jest to upubliczniane. Ale doprawdy nie sądziłem, że to Ty zadajesz takie pytania w głebi duszy myślałem, że sie mylę. Przepraszam.

Widzisz, potrafisz negować moja moralność przez pryzmat ostrych wypowiedzi a sam oszukujesz (co jest zapewne moralne), iz słuchałeś osobiście accu choć wychodzi na to że tak nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchalem 2-och nizszych modeli Accu,i wypadly gorzej.Ciekaw bylem opini kogos kto ma duze doswiadczenie.Co w tym zlego,(nawet motto pisma brzmi - kto pyta nie bladzi - czyzby klamalo?)zwlaszcza ze slyszalem opinie odnosnie porownania z 550 i DPD 78 nie moglem jej sprawdzic a jej nie wierzylem.Poza tym ktos tu powolal sie na komentarz mojej korespondencji przez Pana Pacule...- osobisty komentarz Pana Paculy.Podal moje imie na tym forum mimo ze sobie tego nie zycze... a takie sa prawne zasady forum.Moze wiec oboje moi zaciekli adwersarze zamiast uciekac sie z braku normalnych argumentow do chwytow ponizej pasa ,rowniez sie ujawnia,chyba ze sklonnosc do powyzszych metod wyczerpuje repertuar ich postepowania.I podkreslam ja nie chcialem o swoim sprzecie rozmawiac,co zaznaczalem w wypowiedziach ,pokazalem go bo o to nalegano -niezbyt zreszta fair ,rowniez o jego porownanie z Denonem.Moi dwaj zaciekli adwersarze - wiecie doskonale ze manipulujecie moimi wypowiedziami(Dotyczy to rowniez mojej korespondencj z Panem Pacula) i przypisujecie wam wygodny wydzwiek,w niezbyt zreszta ladnej formie i z mnostwem bledow ortograficznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, muszę Cię zmartwić, to nie jest Koncert Życzeń, zresztą Redaktor Pacuła Ci to napisał w liście, że nie spełni twoich oczekiwań. Twój list ma charakter otwarty i publiczny, zresztą odpowiedź też. Więc nie wiem oco znowu Tobie chodzi. Tożsamość potwierdziłeś sobie sam. A że masz sprzęt jedyny w swoim rodzaju (sprawdź czy nr seryjny to nie jest przypadkiem 001)to tylko zasługa twojego wyrafinowanego gustu o którym pisałem Ci wcześniej.Więc się nie nadymaj i zachowuj jak mężczyzna. Myślałeś, że będziesz sobie tak dowoli hasał po Klubie Denona i mieszał ozorem bezsensu i wszystkich Denonowców krytykował i przekonywał o przepłacaniu braku różnicy pomiędzy Denonem 2000 i 1500 itd. No to masz niespodzianke na własną prośbę (przecież pisałeś list do swojego autorytetu, no chyba, że też to jest nieprawda). Że się koledzy pośmieją-no cóż sam napisałeś, kto pyta nie błądzi.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>braku różnicy pomiędzy Denonem 2000 i

>1500 itd.

A czy ja napisalem ze brak takiej roznicy?,co zreszta kilkakrotnie bezpodstawnie mi zarzucano?

A czy zalozyciel watku pisal zeby wpisywac tylko peany pochwalne wzgledem Denona czy moze cytuje:

 

"Klub marki Denon

 

 

Witam serdecznie.

 

Wpisujcie swoje odczucia, wrażenia, spostrzeżenia odnośnie sprzętów Denon-a."

 

Zwroc prosze zwlascza na slowo: "swoje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>plustek mam dla Ciebie propyzcje, skończmy być dla siebie uszczypliwi wzajemnie i to będzie najlepsze rozwiązanie. Jeszcze raz doceniam Twój wkład w tą dyskysję. Wcale nie uważam, że Leema Acustic gra gorzej od Denona 2000. Daje nawet wiarę Twojej opinii, że lepiej (przeciez wybecalowałeś 7,500 euro za zestaw). Kolumny robia wrażenie, więc nie żałuj, że wkleiłeś zdjęcia. Zobaczyliśmy coś innego. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>zresztą Redaktor Pacuła Ci to napisał w

>liście, że nie spełni twoich oczekiwań.

 

Czyzby a ja myslalem ze odpowiedz brzmiala:

 

"Nie jestem pewien, czy jestem w stanie odpowiedzieć na Pański list

dokładnie tak, jak Pan tego oczekuje. Po prostu nigdy u siebie nie miałem

systemu Leema. Słyszałem go na wystawach, pokazach itp., ale nigdy nie

porównywałem go w sprawdzonych warunkach. Nie podejmuję się więc porównać

go z Accu, ani z czymkolwiek innym."

 

Zwroc zwlaszcza uwage na skromne stwierdzenie: "Nie jestem pewien, czy jestem w stanie"

a nie kategoryczne stwierdzone przez Ciebie:"że nie spełni twoich oczekiwań."-czytaj moich.

ladna manipulacja z twojej strony -prawda?I taka jest dyskusja z Wami moi dwaj adwersarze od poczatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisalem posiadam DVD-3800BD Denona.I trzeba przyznac ze choc oferowano mi Pioneera 91...wybralem Denona.I w d..ie mam co pisza w testach.Polubilem go i lubie nadal.A wiecie dlaczego?O wykonaniu nie bede pisal bo kazdy Denona od tej strony zna -jest na piatke.Z pilotem przegieli ma pare wad do marki niepasujacych -tez przeboleje,ze made in China - boli ale przelknalem i zapomnialem, nawet zbyt glosny wentylator mi nie przeszkadza.Myslicie ze sie podlizuje - nie to nie w moim stylu.Jest cos za co ten odtwarzacz cenie - jakosc obrazu a dokladniej jego naturalnosc.Nie wierzcie panowie testom.Denona w tej materii nic nie przebije.Naturalnosc barw i ich odcieni,wlasciwe ich proporcje - porownywac z Sony lub Pioneerem to jak pisac o wyzszosci CD nad analogiem.Nie brzmi obrazoburczo? - no wlasnie.Rzecz w tym ze trzeba poswiecic troche czasu na ustawienie,ale efekt dla purysty I-sza klasa.Co z tego ze pioneer ma lepszy dzwiek - puscisz Denona po analogu(kino domowe)i sprawa sie wyjasni - na czyja korzysc?-mysle ze Denonowcy juz wiedza.Jest taka seria na blue-rayu "Planeta ziemia" a tam scena w ktorej nagle zapala sie spora"laka".Kurcze,jak sie zapalila to nie wiem dlaczego na rowne nogi sie zerwalem,bo moja podswiadomosc mi powiedziala ze to telewizor sie zapalil,choc mozg mi krzyczal : ty debilu-siadaj,kamerzysta jaja sobie z ciebie zrobil!.Pozdrawiam wszystkich denonowcow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.