Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  199 członków

Creek Klub
IGNORED

KLUB POSIADACZY CREEKA


nick102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuc na ryszt Opeth, Dream Theater i porownaj na ciezszych klimatach pomieszanych z akustyka.

Nie słucham cięższej muzyki i chyba nie o to w tym chodzi, nawet gdybym słuchał to wtedy nie kupiłbym Creeka. Inna sprawa że Creeki najbardziej sprawdzają się w jazzie, klasyce itd. Wczoraj parę godzin odsłuchiwania, porównywania płyt jazzowych, smotth jazzowych, koncertów live czy muzyki klasycznej. Grają bardzo podobnie, jak napisałem wcześniej a testuję z tym czego słucham ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jazzie nie ma roznic, dlatego warto wziasc pod uwage ciezsze klimaty. Min dlatego, ze to obnaza slabe punkty niezaleznie czy sluchasz czy nie ciezszego repertuaru. Skoro juz porownujesz to moze ktos inny skozysta z tego.

Nie mniej skoro nie slychac roznicy to po co przeplacac.

Jedyny Creek jaki uwazam za ciekawy to Evolution 5350 i Desiny2. Poza tym mialem jeszcze Evo2 i Destiny 1 ale nie robily na mnie wrazenia.

Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli scisloci chodzilo o cd evo1, nie piec.

Z pewnoscia Wzmacniacz Destiny 2 to Gruba ryba pod wzgledem srednicy, pokusilbym sie o stwierdzenie ze wybitna-majstersztyk.

Ale jesli chodzi o basowa podstawe i gore pasma to sa duzo lepsze piece, ale w srednicy ze swieca szukac jaka posiada wspomniany Creek. Ja nie znalazlem tej esencji, ale to jest uwazam niemozliwe aby wszystko bylo tak wybitne ;)

Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...

Panowie co polecacie.

Szykuje mi się przeprowadzka i na nowym miejscu będę miał swój pokoik tylko dla siebie (ok 10-11m2) potrzebuje dobrać kolumny do niego.

Obecnie mam:

kolumny: Epos m22i

głośnikowy: VDH The Wind MKII

wzmacniacz: Destiny 2

źrodlo: cambrige audio stream magic 2

konektor: VDH the first mkII

przypuszczam że nie zmieszczą mi się Eposy i szukam czegoś raczej na standach wstępnie myślałem o Usher ,Xavian nx250 ale to tylko po recenzjach i nie mam pojęcia jak to zagra

Edytowane przez Jahu007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Mowiac powaznie, a wiem o czym mowie to w tej cenie ten tuner powinien sie sprzedawac. To wyjatkowy tuner na marginesie..Creek ma je swietne. Poblem jest tylko jeden!-mianowicie potrzebna jest antena dipol, lub podobnej klasy sztyca i tu nie ma dyskusji!

Creek-antena bez kompromisu=high fidelity

Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Witajcie - cisza w klubie wiec ponawiam pytanie kolegi - ktoś cos napisze jak sprawuje sie dac w CD 50lub moze ma ktoś dac ruby w swoim creek - u ? Coraz bardziej podoba mi sie pomysł zeby zamontować to we wzmacniaczu i miec 3w1

Najważniejsza jest muzyka - później sprzęt , a najlepszy jest ten który dla mnie brzmi najlepiej .

Dzieci to przyszłość narodu więc słuchają tego co tata ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ekspertow Creek'owych :)

 

Czy jest jakas znaczaca (albo w ogole) roznica miedzy Destiny 1 i 2?

Glownie chodzi o bas bo muzyka tylko elektroniczna - musi schodzi gleboko i miec potezny bas (a podobno wlasnie Destiny takie byly?).

 

Czy ktos porownywal Destiny 1 lub 2 z T+A PowerPlant ? (ponoc tez jest potezny na basie)

 

dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakas znaczaca (albo w ogole) roznica miedzy Destiny 1 i 2?

 

Jest roznica na kozysc D2 pod wzgledem wlasnie basu i dociazenia dzwieku. D1 jest swietny w klimatach np. Sojka, Jopek itd..

Genwralnie srednica w obu przypadkach bardzo ladna. D2 radzi sobie nieco lepiej w ciezszym klimacie. D1 ciezej wpasowac w system.

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

To ja skrobne moze nieco wiecej..

Evo2 zostaje w pamieci. Ja zaczynalem od tego wzmacniacza i pamietam, ze obok mialem Cambridge Audio 640a v2 wowczas ale basem i kultura i finezja, bo tak na tamten czas czulem, creek evo2 byl lepszy. Jechalem po niego do Rotterdamu. Porownanie do Harman kardon 3490 rowniez spowodowalo ze evo 2 zostalo u mnie na dlugo. Evo 2 zastapil potem Evo 5350 -150w piekna integra i to byla jazda dopiero bo jak kupilem Destiny 1 to niestety zostal evo 5350. Desiny 2 otworzyl mi oczy na ogolny temat pojmowania dzwieku przez Creek i przebil w pewnym sensie evo 5350-ktory jest dobrym zawodnikiem, ale nie dowiecie sie o nim nic w swoim systemie, bo jest nie do zdobycia niestety-kupil go kolega z forum, ale jakos sie nie udziela publicznie ;).

D2 To swietny wzmacniacz ale do pewnego pulapu . Gdyby D2 mial to co moj obecny musical na basie bylby idealem ;)

Nie wiem jak gra Twój musical, ale mogłeś jeszcze posłuchać creeka 100A. Bas zacny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

U mnie przez kilka lat Creek 4330mkII napędzał wyjątkowo trudne kolumny ATC scm 7 (82db - obudowa zamknięta) i radził sobie naprawdę nieźle szczególnie w mikrodynamice. Z makrodynamiką było trochę gorzej, ale w pokoju 10m^ w zupełności wystarczało. Poza tym grało to bardzo audiofilsko, w swojej cenie i nie tylko rewelacja. Oczywiście ściany dźwięku nie było, bo i ten Creek jak i ATC nie są stworzone do takiego grania. Creeka mam do dziś w szafie, szkoda mi go sprzedać nawet za 1000zł jakby ktoś dawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.