Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  199 członków

Creek Klub
IGNORED

KLUB POSIADACZY CREEKA


nick102

Rekomendowane odpowiedzi

Mike jeszcze na przełomie roku zarzekał się że ..... Voyage nie istnieje ( sic !)

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam odtwarzacz wygląda na przepakowaną 100 CD , natomiast integra to faktycznie rewolucja . Będzie miło jak cena będzie podobna do 100A a produkcja w Europie.

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marek-1969 napisał:

Sam odtwarzacz wygląda na przepakowaną 100 CD , natomiast integra to faktycznie rewolucja . Będzie miło jak cena będzie podobna do 100A a produkcja w Europie.

Prawdopodobnie na przełomie lato / jesień poznamy więcej szczegółów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creek Facebook: These products are part of a completely new catalogue. Our entry level products will be priced at a higher level than before. This is in part to an even higher quality design, build and European production. The end result is a fully crafted product made by craftsmen and woman. It’s a new era for Creek!

Wzmacniacz ma kosztować podobno ok. 2000 funciaków. To wszystko wiadomości sprzed roku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wersja produkcyjna

voyage-i20-rear__large_full.jpg

4500£

voyage-i20-inside__large_full.jpg

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć.

Aktualny secik:

evo 2 integra

evo 2 cd

tuner evo

Epos Elan 35

IC MB Audio Diamond

głośnikowe Atlas Hyper 2.0

Gra to ładnie, ale może pewnie lepiej:)

Jakby ktoś chciał pozbyć się wzmacniacza Destiny 2 ewentualnie 5350SE, to piszcie na PeWu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po półtorej roku seria Voyage jest oficjalnie w katalogu firmy . Jako właściwie jedyny urządzenia .

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kończy się era dostępnych cenowo komponentów Creeka. Jak informuje Mike Creek, nawet jeżeli powstaną tańsze elementy serii Voyage, to i tak będą droższe od serii Evolution 50/100... Pięćdziesiątki i setki są jeszcze dostępne, więc jest to prawdziwa okazja dla fanów tej marki?

Tak przy okazji. Gdyby ktoś chciał kupić Evolution 50a (stan idealny) w dobrej cenie, niech pisze na PRIV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Integra to bezpośredni konkurent Arcama SA 30 ( też klasa G ) więc powinien być wyceniony pomiędzy 2000-2500£ . Dwukrotnie więcej to prosta droga do nicości.

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak "na oko" Arcamowi bliżej do Evolution 100a. Voyage 20i to raczej bardziej innowacyjne spojrzenie na klasę G. Produkty Creeka zawsze słynęły z bardzo dobrego stosunku jakości do ceny. Miejmy nadzieje, że w przypadku Voyage tez tak będzie, co zdaje się sugerować pierwsza recenzja z Stereonet

https://www.stereonet.co.uk/reviews/creek-audio-voyage-i20-integrated-amplifier-review

Edytowane przez Stream
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dobra, może ktoś podpowie, który wzmacniacz wybrać z tych dwóch: evolution 5350, czy destiny 2. Pieniądze podobne, mam dwa na oku. Odsłuch możliwy tylko w przypadku tego pierwszego, czyli evo 5350.

Moje preferencje muzyczne to głównie rock, też ten mocniejszy i bardzo mocny:)

Evo 5350 ma więcej mocy przy 4 ohm, a takie właśnie mam kolumny, no i czytałem opinie, że jest dynamiczny i daje radę przy ostrym materiale.

Z drugiej strony destiny 2 to niby najwyższy model creeka i też ponoć nie kuca z dynamiką, a dodatkowo kusi mnie tym trybem aktywnym, co daje pewne możliwości zabawy dźwiękiem.

Wszelkie opinie, uwagi, komentarze mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie do końca. Stosunkowo niski pobór mocy w spoczynku (poniżej 20W) i brak funkcji standby sugeruje, że można zostawiać włączony i wyłączać tylko przy długich przerwach w słuchaniu. W szafce trzeba zapewnić wentylację, chociaż jako wzmacniacz w klasie G nie nagrzewa się zbyt mocno. Większą temperaturę osiągnie dopiero przy naprawdę ostrym łojeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2020 o 22:14, rejbis napisał:

Dobra, może ktoś podpowie, który wzmacniacz wybrać z tych dwóch: evolution 5350, czy destiny 2. Pieniądze podobne, mam dwa na oku. Odsłuch możliwy tylko w przypadku tego pierwszego, czyli evo 5350.

Moje preferencje muzyczne to głównie rock, też ten mocniejszy i bardzo mocny:)

Evo 5350 ma więcej mocy przy 4 ohm, a takie właśnie mam kolumny, no i czytałem opinie, że jest dynamiczny i daje radę przy ostrym materiale.

Z drugiej strony destiny 2 to niby najwyższy model creeka i też ponoć nie kuca z dynamiką, a dodatkowo kusi mnie tym trybem aktywnym, co daje pewne możliwości zabawy dźwiękiem.

Wszelkie opinie, uwagi, komentarze mile widziane.

Witam!

Nie ma się nad czym zastanawiać wybrałbym  DESTINY

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do posiadaczy Creek Evo 2. Zastanawia mnie marna jakość gniazda słuchawkowego. Czy też macie tam spory szum? Kiedyś po chyba dwóch latach od zakupu wpiąłem słuchawki i niemiłe zaskoczenie, jak dla mnie to gniazdo nie nadaje się do użytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem przed chwilą; Sennheiser HD600 - fatalnie, przydźwięk sieci i szum, stały do 35 na skali, powyżej szum staje się wyraźniejszy, przydźwięk sieciowy się nie zmienia. Drugie słuchawki Grado SR60 jest trochę lepiej, te słuchawki nie pokazują tak bardzo szumu można by słuchać, ale tylko w desperacji ?, z mojego telefonu jest dużo lepiej. Byłem ciekawy czy "ten typ tak ma", czy też to słabość tego konkretnego wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.