Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  199 członków

Creek Klub
IGNORED

KLUB POSIADACZY CREEKA


nick102

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.11.2020 o 23:11, rejbis napisał:

Niestety podaż destiny 2 zerowa niemalże... Miałeś ten wzmak? Jak wrażenia, oprócz tego, że zdecydowanie wolisz od 5350 evolution?

W tej chwili najbliżej mi do 100a, może słuchałeś?

Witam!

Od 2010 r. posiadam wzmacniacz Destiny 1, przez jakiś czas miałem też Destiny 2.Jestem bardzo zadowolony,  wolę zdecydowanie  bo to lepszy wzmacniacz od wymienionych przez ciebie. Z odpowiednio dobranymi głośnikami  gra bajecznie.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam Destiny 2 kupiony z Creek & Epos a UK z gwarancja odnowiony w Creek, jak przekazał pracownik (a pracuje tam Polak) byl to egzemplarz demonstracyjny odnowiony (wymienione na nowe kondensatory i wszystkie elementy na ktore czas ma wpływ) . Jaka jest ich cena obecnie? Najprawdopodobniej będę musiał sprzedać łącznie z Epos M22i

Edytowane przez Jahu007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jahu007 poszło PW.

Co do ceny, to muszę cię zmartwić - sam będziesz musiał ją skalkulować:)

Na OLX jest już od bardzo dawna jedna sztuka za 4000 zł (dziś sprzedający podniósł cenę na 4300:) i jakoś nie może się sprzedać. Nic dziwnego, cena z kosmosu moim skromnym zdaniem, biorąc pod uwagę ceny nowych, sprzedawanych przez dilerów na koniec zapasów - można to sobie nawet jeszcze wygooglać - a także konkurencję w z tego przedziału kwotowego.

Daj znać jak będziesz już coś wiedział, może się dogadamy, z tym, że bez eposów, bo stoją u mnie Elan 35 i czekają na nowy wzmacniacz.

Grzegorzlepek - piszesz, że Destiny jest zdecydowanie lepszy od evo 5350 i evo 100a. Jeśli można, to w czym konkretnie jest od nich lepszy?

Edytowane przez rejbis
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, rejbis napisał:

Jahu007 poszło PW.

Co do ceny, to muszę cię zmartwić - sam będziesz musiał ją skalkulować:)

Na OLX jest już od bardzo dawna jedna sztuka za 4000 zł (dziś sprzedający podniósł cenę na 4300:) i jakoś nie może się sprzedać. Nic dziwnego, cena z kosmosu moim skromnym zdaniem, biorąc pod uwagę ceny nowych, sprzedawanych przez dilerów na koniec zapasów - można to sobie nawet jeszcze wygooglać - a także konkurencję w z tego przedziału kwotowego.

Daj znać jak będziesz już coś wiedział, może się dogadamy, z tym, że bez eposów, bo stoją u mnie Elan 35 i czekają na nowy wzmacniacz.

Grzegorzlepek - piszesz, że Destiny jest zdecydowanie lepszy od evo 5350 i evo 100a. Jeśli można, to w czym konkretnie jest od nich lepszy?

Co do ceny D2 to w ogóle mnie ta cena nie dziwi bo sam 2 lata temu podobnie zapłaciłem i uważam że to dobrze wydane pieniądze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Branża popełnia zbiorowe samobójstwo.

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie:

Wczoraj dzwoniłem do Audiosystem i dostałem taką informację.

Widocznie Planetadźwięku będzie dystrybuowała nowe CREEK. 

Jednak dotychczasowych modeli już nie będzie w sprzedaży tylko nowa seria Voyage. Ale cena !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fotomich napisał:

Napisałeś, że nie będzie więcej nowych urządzeń. Co to oznacza, że seria voyage jest ostatnią?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Prawdopodobnie TAK. Na stronie Creek Audio jest tylko model Voyage 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy Ktoś mógłby mi polecić skuteczny serwis Creeka? Mam problem ze wzmacniaczem 5350. 

Był w serwisie, gdzie wymieniono, w ramach "odświeżenia" kondensatory, diody i kilka innych elementów. Niestety, w efekcie, jeden kanał trzeszczy...

Może ktoś z Was mógłby coś polecić, podpowiedzieć?

Pozdrawiam świątecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fotomich napisał:

Napisałeś, że nie będzie więcej nowych urządzeń. Co to oznacza, że seria voyage jest ostatnią?

Może nie ostatnią a jedyną jaka będzie aktualnie w ofercie. Poprzednia seria Evolution 50/100 nie jest już produkowana. Prawdopodobnie nie będzie też żadnych nowych komponentów zbliżonych cenowo do serii Evolution.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Stream napisał:

Może nie ostatnią a jedyną jaka będzie aktualnie w ofercie. Poprzednia seria Evolution 50/100 nie jest już produkowana. Prawdopodobnie nie będzie też żadnych nowych komponentów zbliżonych cenowo do serii Evolution.

U mnie stoi jeszcze Evo 2 + Epos M16i, lubiłem to granie, a właściwie dalej lubię. Gdy przymierzałem się do ulepszenia systemu oczywistością wydawało mi się, że będzie to kolejny Creek, ale nie jest i to ani wzmacniacz ani kolumny; okazało się, że poza Crekiem też jest świat?. Ich nowy wzmacniacz  może brzmi świetnie, ale CD to jakaś pomyłka. Z pobieżnego oglądu widzę, że wszystko te wejścia cyfrowe ma już wzmacniacz, a różni je tylko wąska szparka na CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Stream napisał:

Creek fajne granie, chyba dobrze ze zdążyłem kupić Naima. Czy to już jest szaleństwo Brexitowe czy jeszcze cena pójdzie w górę ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mdavis napisał:

Witam

Rozważam wymianę mojego wzmacniacza Creek Evolution 2. Chciałem kupić Creek 100A (okazało się, nie ma ich w sprzedaży)

Mam pytanie jakiej firmy modele wzmacniaczy są brzmieniowo zbliżone do CREEK.

 

Roksan, Cyrus, baltlab, audio analogue. Osobiście celowałbym w Baltlab. 

Można też posłuchać atoll i musical fidelity choć Ci ostatni nieco zmodyfikowali brzmienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mdavis napisał:

Witam

Rozważam wymianę mojego wzmacniacza Creek Evolution 2. Chciałem kupić Creek 100A (okazało się, nie ma ich w sprzedaży)

Mam pytanie jakiej firmy modele wzmacniaczy są brzmieniowo zbliżone do CREEK.

 

Miałem ten sam wzmacniacz + kolumny Epos M16i. Zmieniłem na Lyngdorfa + Klipsch Heresy: separacja instrumentów (w Evo możesz się tylko domyślać); góra, dzwoneczki i talerze - zostały odkryte; dla mnie zmiana olbrzymia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 36

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.