Skocz do zawartości
IGNORED

Squeezebox - wymiana doświadczeń itp.


marc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SqueezeboxServer ma swoją bazę danych opartą o MySQL. Włączenie/wyłączenie servera NAS (zakładam Qnap lub Synology, ponieważ mają swoje paczki - qpkg w przypadku Qnap) nie niesie za sobą żadnego wczytywania plików (nie wiem co pod tym rozumiesz).

NAS po uruchomieniu swojego systemu, a następnie servera SqueezeBox jest po prostu gotowy do pracy. W przypadku Duet'a objawia się to przejściem kontrolki z niebieskiej na przyciemnioną białą na froncie Receiver'a.

Każdorazowe dodanie nowych plików powinno być zakończone ponownym skanowaniem zawartości, a więc updatem w/w bazy danych. Można to ustawić na Auto co 24h w Dodatkach.

 

ok tylko pytalem i cieszy mnie ze nie wczytuje na nowo chociaz idealnie by bylo gdyby decyzja o wczytywaniu byla podejmowana przez uzytkownika, kto by chcial szybkosc otwierania lub za czesto dodawal nowe pliki by nie korzystal z bazy a kto by chcial miec latwy wybor przeszukiwanie to by korzystal...

 

trzeba by bylo podsunac pomysl na forum squezeboxa zeby to dopracowali przy nowej wersji oprogramowania albo jak sie nie da to przy nowym urzadzeniu squezeboxa w przeciwnym wypadku coraz wiekszy rozrost ilosci i pojemnosci plikow bedzie wymagal coraz szybszych serwerow do stabilnej pracy, a nie usmiecha mi sie uzywac dwuprocesorowego serwera zeby szybko i stabilnie obslugiwal baze squezeboxa w ktorej moga z czasem byc dziesiatki tys plikow, bo wystarczy poprawic oprogramowanie i na 200mhz bedzie smigalo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez antymalkontent

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tylko pytalem i cieszy mnie ze nie wczytuje na nowo chociaz idealnie by bylo gdyby decyzja o wczytywaniu byla podejmowana przez uzytkownika, kto by chcial szybkosc otwierania lub za czesto dodawal nowe pliki by nie korzystal z bazy a kto by chcial miec latwy wybor przeszukiwanie to by korzystal...

 

trzeba by bylo podsunac pomysl na forum squezeboxa zeby to dopracowali przy nowej wersji oprogramowania albo jak sie nie da to przy nowym urzadzeniu squezeboxa w przeciwnym wypadku coraz wiekszy rozrost ilosci i pojemnosci plikow bedzie wymagal coraz szybszych serwerow do stabilnej pracy, a nie usmiecha mi sie uzywac dwuprocesorowego serwera zeby szybko i stabilnie obslugiwal baze squezeboxa w ktorej moga z czasem byc dziesiatki tys plikow, bo wystarczy poprawic oprogramowanie i na 200mhz bedzie smigalo

Indeksowanie wszystkich zasobów wcale nie jest konieczne. Może być przydatne, abyśmy mogli przeglądać zasoby np wg autora, roku nagrania itp.. Ja po prostu przeglądam katalogi i tyle. Nie jest tak, ze wraz ze wzrostem ilości zasobów na dysku zmniejsza się szybkość systemu. Co za różnica, czy eksploruję pendriva, czy dysk kilka Tb?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indeksowanie wszystkich zasobów wcale nie jest konieczne. Może być przydatne, abyśmy mogli przeglądać zasoby np wg autora, roku nagrania itp.. Ja po prostu przeglądam katalogi i tyle. Nie jest tak, ze wraz ze wzrostem ilości zasobów na dysku zmniejsza się szybkość systemu. Co za różnica, czy eksploruję pendriva, czy dysk kilka Tb?

 

no nie jest konieczne ale wydaje mi sie ze w SBT nie mamy na to wplywu i wlasnie zawsze nam indeksuje, a to jest duzy blad, bo im wiecej plikow i roznych zmian w plikach tym dluzej to trwa i tym wiecej problemow moze sie pojawic, w koncu moga sie znalezc bledne pliki za duze okladki wszystko wplywa na stabilnosc

no wlasnie podczas indeksowania ma znaczenie ile plikow indeksujesz, im wiecej tym to wszystko wolniejsze i mniej stabilne niestety dlatego idealnie by bylo gdyby sie to dalo wylaczyc po prostu

 

no i uporalem sie z NASem wszystko podlaczone i dziala i teraz chce sie wziasc za modyfikacje oprogramowania, tylko nie wiem jeszcze jak sie za to zabrac bo nie chce robic wszystkich zmian bo ekran musze miec wlaczony jak na razie moze z czasem...

ps. a moze tak by sie wzieli jacys chobbisci za to indeksowanie w squezeserwer i zmdyfikowali to?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez antymalkontent

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Squeezebox NIE MA zaimplementowanej funkcji permanentnego indeksowania.

 

no i to jest podstawowy blad oprogramowania...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff... Wreszcie odpaliłem Squeezebox Server na ReadyNAS Ultra 2 Plus. Zamówiłem NAS'a i dwa dyski. Jeden dysk przyszedł padnięty. Wymienili bez problemu na nowy (tydzień w plecy). Potem się okazało, że im bardziej konfiguruję tego NAS'a tym bardziej on przestaje reagować. W końcu nawet Factory Reset w trybie serwisowym nie odpalił. Na szczęście Netgear wymienił NAS'a na nowy (drugi tydzień w plecy).

No i wreszcie mam o obok siebie Qnap TS-119 oraz Netgear ReadyNAS Ultra 2 Plus.

 

Na razie odpaliłem skan bazy danych:

 

Qnap TS-119 (procesor Marvell 6281 1.2 GHz, 512MB DDRII RAM)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Netgear ReadyNAS Ultra 2 Plus (procesor Intel Atom D525 1.8 GHz Dual-core, 1GB DDR2 SODIMM)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Mimo doskonałych wyników ReadyNAS'a nadal się zastanawiam, którego zostawić. Niestety Ultra 2 włącza od czasu do czasu wiatrak. Qnap nie ma wiatraka (następca 119P+ ma wiatrak!).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff... Wreszcie odpaliłem Squeezebox Server na ReadyNAS Ultra 2 Plus. Zamówiłem NAS'a i dwa dyski. Jeden dysk przyszedł padnięty. Wymienili bez problemu na nowy (tydzień w plecy). Potem się okazało, że im bardziej konfiguruję tego NAS'a tym bardziej on przestaje reagować. W końcu nawet Factory Reset w trybie serwisowym nie odpalił. Na szczęście Netgear wymienił NAS'a na nowy (drugi tydzień w plecy).

No i wreszcie mam o obok siebie Qnap TS-119 oraz Netgear ReadyNAS Ultra 2 Plus.

 

Na razie odpaliłem skan bazy danych:

 

Qnap TS-119 (procesor Marvell 6281 1.2 GHz, 512MB DDRII RAM)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Netgear ReadyNAS Ultra 2 Plus (procesor Intel Atom D525 1.8 GHz Dual-core, 1GB DDR2 SODIMM)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Mimo doskonałych wyników ReadyNAS'a nadal się zastanawiam, którego zostawić. Niestety Ultra 2 włącza od czasu do czasu wiatrak. Qnap nie ma wiatraka (następca 119P+ ma wiatrak!).

 

hmmm do muzyki cichszy mniejszy mniej problematywny zostaw i czekaj na lepsze rozwiazania bez indeksowania muzyki bo czy tak czy siak to indeksowanie Cie na dluzsza mete wykonczy a jak juz zalaczy sie pozamula ile trzeba to kazdy bedzie dobry ale cichszy i bardziej stabilny nie bedzie przeszkadzal, a znow szybki wydajny jest glosny - a wiec nie do muzyki wysokiej jakosci

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Czy wie ktoś czy może, gwarancja na squeezebox jest ogólnoeuropejska ?

Czy np urządzenie kupione w Niemczech lub Wielkiej Brytanii będzie obsługiwane przez Polski serwis.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli sprzet zostal zakupiny w sieciach sklepow MM, Saturn to taka gwarancja powinna zostac zrealizowana w danej filii (podobnie jak IKEA- EOT).

Poza tym wydaje mi sie, ze gwarancja miedzynarodowa (europejska) jest wystawiana na okres 1 roku. Informacje powinienes znalezc w ulotkach dolaczonych do produktu (miezdunarodnaja karta gwarancyjna).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kichanadeta

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banalne pytanie mam

 

kupię sobie Squeezeboxa. Postawię do niego nasa. Będzie grał docelowo ze wzmacniaczem na lampach 2A3.

Czy potrzebuje wpiąć daca pomiędzy SB a lampę ? Czy ma to sens ? I jesli tak to jaki ?

 

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś wygląda absurdalnie to nie znaczy, że nie jest prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie korci porównanie SP Touch i Oppo BDP-95EU w roli transportu (po DLNA) do zewnętrznego DAC'a. "Na papierze" takie porównanie nie wygląda na herezję. Od wersji 7.6 Squeezebox Server ma działać (plugin) z playerami DLNA.

Trzeba tylko poczekać aż opadnie piana nabita w wątku o Oppo :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mnie tu rozszarpią ale to powiem.

SB Touch bez DAC-a gra całkiem znośnie. Przynajmniej takie miałem doświadczenie w swoim systemie.

Przyzwoity DAC zawsze polepszy sytuację ale nawet bez niego nie jest źle.

 

 

dzieki za info

 

to bedzie narazie bez DACa a kiedys się cos porobi bo na dacach sie nie znam ani ani

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś wygląda absurdalnie to nie znaczy, że nie jest prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość romeksz

(Konto usunięte)

kupię sobie Squeezeboxa. Postawię do niego nasa. Będzie grał docelowo ze wzmacniaczem na lampach 2A3.

Czy potrzebuje wpiąć daca pomiędzy SB a lampę ? Czy ma to sens ? I jesli tak to jaki ?

możesz, rzecz jasna.

ale u mnie gra to świetnie bez dedykowanego DAC'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to kwestia zawieszenia poprzeczki :)

U mnie nawet po zwarciu kondzi wyjściowych gra badziewiaście, ponadto cyfrowa regulacja głośności degraduje dźwięk.

SBT ma szansę zagrać, ale tylko po cyfrze coax, z serwerem postawionym na pececie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam!

 

Po długich namysłach i wahaniach SB Classic vs. Touch zdecydowałem się na zakup touch-a, z myślą, że dzięki modom ze strony soundcheck'a uda się z niego zrobić znośny transport do mojego DAC-a Thety.

 

W weekend zabieram się za przeróbki, chciałbym jednak zasięgnąć wcześniej porady, czy waszym zdaniem warto iść 'po bandzie' i zblokować sobie wiekszość dodatkowych funkcji touch-a (blokada wyjscia analogowego, wyl. ekranu, mozliwosci wpiecia dysków USB, itp...), czy np. zmienić tylko podstawowe dane (bufor, wył. regulacji głośności, ustawienie obróbki plików na serwerze)?

 

Z tego co na szybko przejrzałem, Klaus w swoim modzie proponuje przejście na połaczenie Ethernetowe i rezygnację z WLAN-a. To jak dla mnie znów jest dosyć grubą ingerencją w ideę sbox-a "Free your music" i moimi zamiarami uwolnienia się od kabli prowadzonych od komputera do audio przez pół mieszkania ;)

 

Co myślicie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie chce zabrac za modyfikacje SBT i jak na razie nie moge sie zabrac... a powiedzccie czy po zmodyfikowaniu bedzie dzialalo sterowanie np przez telefon na androidzie?

bo planuje wymienic router kablowy na router wi-fi - SBT dalej podlaczyc przez kabel z serwerem ale sterowania uzywac poprzez wi-fi ma to sens po modyfikacjach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po zmodyfikowaniu działa. Zainwestuj w zasilacz liniowy u mnie wniósł wyraźną poprawę jest bardziej analogowo. Dobrze opisał to Rochu znikł ten nalot cyfrowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tani Squeezebox Touch ~700zł. Szczegóły w poście:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez 4kowal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tani Squeezebox Touch ~700zł. Szczegóły w poście:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Przyszedł do mnie Touch. Jak pominąć ekran konfiguracyjny? Nie chcę podłączać sieci, chciałbym słuchać z USB, a nie pozwala mi nic zrobić zanim nie podłączę się do sieci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez 4kowal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 4kowal

 

Mam niestety to samo, jutro z tym powalczę.

 

Zmotywowało mnie to jednak do postawienia serwera. Pytanie do ogółu - czy podłączając do stacjonarnego kompa lub laptopa dysk USB 3,5cala squeezebox serwer go wykryje? Ktoś ma taką konfigurację? Będzie to śmigało?

 

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 4kowal

 

Mam niestety to samo, jutro z tym powalczę.

 

Zmotywowało mnie to jednak do postawienia serwera. Pytanie do ogółu - czy podłączając do stacjonarnego kompa lub laptopa dysk USB 3,5cala squeezebox serwer go wykryje? Ktoś ma taką konfigurację? Będzie to śmigało?

 

 

Pozdrawiam

Tak. W squeezebox center ustawiasz dysk i katalog, z którego masz korzystać i może to być także dysk zewnętrzny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Skuszony możliwością zakupu taniego Toucha skusiłem się i teraz mam oba : Clasica i Toucha . U Clasica po wyłączeniu wyjście cyfrowe jest wyłączone , w Touchu nie . Trochę mi to przeszkadza bo mój dac Digital Link PS Audio nie wyłącza się automatycznie w tryb Stanby tylko świeci diodami jak choinka . Druga sprawa to kiepska konfiguracja ekranu porównaniu do Clasica ekran Toucha w trybie wyłaczenia może wyświetlać tylko godzinę a Clasic różne inne wygaszacze np prognozę pogody . Co brzmienia to jeszcze nie wiem który jest lepszy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) dla klientów jest rabat na Squeezbox Toucha 15%. No i wreszcie oprócz audiofilskich smętów coś z innej półki np. The Eagels - Hotel California w 192/24bit albo Chicago - II

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Witam, szukam czegoś na czym mogłbym postawić serwer do SBC. Czy coś takiego się do tego celu nadaje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dzięki kolego za odpowiedź. Ten link już przeglądałem wcześniej i wiem, że się da postawić SBS na WD My Book Live. Może sprecyzuje pytanie. Jak wygląda wydajnośc takiego serwera w porównaniu do np jakiegoś prostego modelu Qnapa? Czy funkcjonalność samego SBS jest identyczna w stosunku do wersji na Qnapie? Pytam dlatego, ze ten WD kosztuje podobne pieniądze co Qnap a do tego jest już wyposażony w hdd. Najlepiej jakby wypowiedziała się osoba korzystająca z takiego rozwiązania i mogłaby powiedzieć cos od strony praktycznej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich wersji oprogramowania używacie? Mi po aktualizacji do 7.6.0 r9458 przestał czytać pliki .cue (odtwarzam bezpośrednio z dysku USB).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.