Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  134 członków

JMLab Klub
IGNORED

klub niewolników JMLab


Gość masterofdeath6

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Forumowicze jak ktos by szukal JmLab Focal Micro Utopia BE wraz z standami to mam jedna pare do oddania w dobre rece:)

 

pozdr

post-11813-0-03040300-1343576553_thumb.jpg

post-11813-0-61192700-1343576554_thumb.jpg

post-11813-0-30822200-1343576556_thumb.jpg

post-11813-0-43204100-1343576558_thumb.jpg

post-11813-0-44210100-1343576560_thumb.jpg

post-11813-0-03084800-1343576562_thumb.jpg

post-11813-0-37825000-1343576563_thumb.jpg

post-11813-0-54229200-1343576565_thumb.jpg

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A i ja sie dopisze,wczesniej 905 wysmienite teraz to co widac....

W sumie od zawsze Focalista...

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=iHqGRFc3IVM&feature=g-upl

Bardzo sympatyczny zestaw , jest w nim widoczna twoja pasja . Mnie tak naprawdę zastanawia sens tych węży strażackich , wiem ze wygląda to audiofilsko , ale ( to tylko moje osobiste zdanie ) czy to nie tylko poprawia ego własciciela . Oddzieliłeś kino od stereo- pewnie to jest jakaś metoda , ale mi sie kojarzy z tym że te pierwsze traktujemy jako gorszy gatunek .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to poprawa wlasnego EGO szukam jeszcze wiekszych wezy strazackich by sterczaly az po sam sufit.co do kina domowego to stoi bo zbiera kurz a szkoda mi sprzedac poniewaz sprowadzalem to z Polski do irlandii i tak z sentymentu zostalo albo i dla poprawy wlasnego Ego jak wolisz tak rozumuj....

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to poprawa wlasnego EGO szukam jeszcze wiekszych wezy strazackich by sterczaly az po sam sufit.co do kina domowego to stoi bo zbiera kurz a szkoda mi sprzedac poniewaz sprowadzalem to z Polski do irlandii i tak z sentymentu zostalo albo i dla poprawy wlasnego Ego jak wolisz tak rozumuj....

pozdr

W Obi dostaniesz takiej 15 cm średnicy wydmuszki , przewleczesz przez środek milimetrowy drucik i poprawa dżwieku zdecydowana , goście padną z wrażenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukasz problemow czy masz klopoty z Glowa Kolego?

Pobijesz mnie ? I nie jesytem twoim kolegą . A na marginesie niektórzy wierzą w duchy i życie pozagrobowe , i ja im tego nie zabraniam - niech wierzą - ja niestety w to nie wierzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to poprawa wlasnego EGO szukam jeszcze wiekszych wezy strazackich by sterczaly az po sam sufit.co do kina domowego to stoi bo zbiera kurz a szkoda mi sprzedac poniewaz sprowadzalem to z Polski do irlandii i tak z sentymentu zostalo albo i dla poprawy wlasnego Ego jak wolisz tak rozumuj....

pozdr

...bardzo zacny zestaw...miło popatrzeć... węże trza zmieniać na lepsze...miłego słuchania..:):).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bardzo zacny zestaw...miło popatrzeć... węże trza zmieniać na lepsze...miłego słuchania..:):).

...bardzo zacny zestaw...miło popatrzeć... węże trza zmieniać na lepsze...miłego słuchania..:):).

 

Pod Mańka mam podpiety Bazodrut kabelek najlepszy jaki do tej pory sluchalem a do Cd mam Furutech,a mysle ze jak sie cos trafi to zapodam jakiegos Weza pewnie Strazacki to bedzie hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Mańka mam podpiety Bazodrut kabelek najlepszy jaki do tej pory sluchalem a do Cd mam Furutech,a mysle ze jak sie cos trafi to zapodam jakiegos Weza pewnie Strazacki to bedzie hi hi

...ja mam dwa węże Argento Flow Master Reference i jestem z nich bardzo zadowolony

 

Same stockfische samplerowe na wszystkich filmikach....brr...

..stockfich nie pasuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne to znaczy jakie?dla mnie normalne to znaczy tylko i wylacznie krazki XRCD,SHMCD,STOCKFISCH,MFSL,ITP...

Innych smieci nie skupuje ani tez za darmo nie chce poniewaz poniewaz za wywozke smieci sie dodatkowo placi a szkoda pieniazkow i lepej kupic cos co normalnie gra.

Edytowane przez Danielburdz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne to znaczy jakie?dla mnie normalne to znaczy tylko i wylacznie krazki XRCD,SHMCD,STOCKFISCH,MFSL,ITP...

Innych smieci nie skupuje ani tez za darmo nie chce poniewaz poniewaz za wywozke smieci sie dodatkowo placi a szkoda pieniazkow i lepej kupic cos co normalnie gra.

Wyluzuj chłopie, bo stajesz się koszmarnie zabawny....widocznie tak cię nastraja ta koszmarna muza w ekstra jakości.... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Czlowieku sam wyluzuj i uszanuj to ze ktos slucha plyt drozszych a nie najtanszych albo skradzionych z neta..

Zyzio rozchmurz sie i nie dąsj bo nie ma o co :)

Nie o cenę tu chodzi a zawartość, nikt ci nie zazdrości, nie łudź się.... ale dobra - miłego słuchania :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

Wiesz mam tego Manleya on nie bardzo sobie radzi co nie mowie ze jest totalna porazka-Manek jest pradowo bardzo wydajny, co do basu to mam niewielki pokoik 25m wiec basu jest dosc dosc,chce sprzedac Mańka i kupic McIntosch MC2102 to juz powinno wydusic z utopii wszystkie soki no zobaczymy jak to bedzie czas pokaze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest u mnie 25/28 metrow i na 11 godz jak mam to juz jest Bardzo dynamicznie i glosno nie potrzeba mi by sciany sie trzesly i szklanki pekaly.Tu przy Mini bas jest tak potezny ze dziwia mnie opinie jakie czytalem zanim je kupilem.nie powiem ze mezzo mi sie nie podobaja albo Nova Utopia tez milusia.No czas pokaze jak sie trafią to kto wie?

 

Albo kolega Mini widzial Tylko na zdjeciu albo to mial byc Zarcik malusi,taki powakacyjny...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.