Jump to content
IGNORED

jaki wzmacniacz kupic??

mad

Recommended Posts

312-tka charakteryzuje się raczej lekkim dźwiękiem, gdzie bas jest raczej przyjemnym dodatkiem - jeśli chcesz na niej słuchać ciężkiej i głośnej muzyki to oceń sam czy taki dźwięk ci odpowiada... mi 312 w roli bardzo budżetowego wzmaka odpowiada, słuchałem jej przez około 3 miesiące i gdybym miał tworzyć drugi "łazienkowy" system to byłaby to właśnie 312 NADa... technicsa sobie odpuść, bo szkoda pokłuć uszu - za tę kwotę kupiłbyś co najwyżej SU-V700mkII (czy jakoś tak)... wzmak może i znośny, ale góra do absolutnej poprawki... 1000x wolałbym NADa, choć może on być nieco za cichy do głośnego umc umc umc ;)

Guest yezu(niezalogowany)

(Konto usunięte)

stare wzmaki hk zmiazdza wzmaka nad - poza tym wzmaki hk graja z furia - na brak dynamiki i przejrzystosci nie ma co nazrekac - przy nadzie zasniesz - dobry wzmaczek do sypialni

Guest Przemski

(Konto usunięte)

jeśli udałoby się dorwać HK 630 to byłoby extra!

pytanie do forumowiczów - jakie inne starsze modele H/K są najbardziej warte zakupu?

zdecydowalem sie narazie na cztery konkretne modele:

NAD 312

Musical Fidelity E1

Harman Kardon PM650

Arcam Alpha 7R

(kolejnośc przypadkowa)

Mozecie poradzic jeden z nich ?? ktory ogolnie jest najlepszy?? najwierniej przetwarza dzwiek, jest najwydajniejszy itp. prosze o opinie wszystkich ktorzy mieli chociaz z jednym z nich doczynienia

moge do listy dodac yamahe ax-590. wypowiadajcie sie prosze bo to dla mnie teraz dosc wazne. nie chce sam dokonac wyboru, chciale sie poradzic bardziej obeznanych w temacie. sam nie mam mozliwosci odsluchania tych wzmacniaczy

Guest Przemski

(Konto usunięte)

Mnie również interesuje wypowiedź na temat H/K.

Ale ciężko uzyskać ostatnio jakąś poradę i mój wątek za niedługo zniknie z pierwszej strony, widocznie wszyscy opuścili forum na okreś świąteczny.

sluchalem kiedys mf e1. Pamietam, w pewnym okresie to byl wzmacniacz moich marzen. Dzwiek przejrzysty, nie przytlumiony i dosc wyrazisty, taki jak lubie. Generalnie mozna powidziec, bardzo, bardzo poprawnie grający wzmacniacz. Jesli nie potrzebujesz pilota..... Najlepiej oczywiscie posluchac samemu. No i ten iscie audiofilski wygląd.

Z "tanszych" wzmacniaczy jeszcze dobrze kojarze creeka i CA A500.

• 2 weeks later...
Guest ganek

(Konto usunięte)

Cz warto kupić Musical Fidelity E1 za 650 zł. Sprzęt jest w B. dobrym stanie. Czy może dołozyć i szukać np. NAD 320 lub CA 300??

Prosze o pomoc.

Drugie pytanko - z jakim CD połączyś MF E1 lub pozostałe dwa egz.

Dodam że pilota nie potrzebuję

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.