Skocz do zawartości
IGNORED

Ranking CD sony ES


Robercik_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, mulec napisał:

X339ES

Nie ma do tego laserów. 

 

21 minut temu, mulec napisał:

X779ES

Nie ma do tego laserów. 

 

22 minuty temu, mulec napisał:

338ESD

Nie ma do tego laserów. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, McGyver napisał:

SONY CDP-205ESD KSS210
SONY CDP-207ESD KSS210
SONY CDP-208ESD KSS210
CDP-209ES KSS240
CDP-307ESD KSS210
CDP-308ESD KSS210
CDP-X111ES KSS240 
CDP-X202ES KSS240 
CDP-X222ES KSS240 
CDP-X229ES KSS240 
SONY CDP-XA1ES KSS213 
SONY CDP-XA2ES KSS213
SONY CDP-XA3ES KSS240 
SONY CDP-XA20ES KSS213
SONY CDP-XA30ES KSS213

Qniec.

bardzo Ci dziekuje za info

Powiedz mi prosze jeszcze czy poniższymi modelami jest sens sie interesowac ? Jak one sie maja do serii ES i czy lasery sa do nich dostępne ?

seria XE200

XE700

940QS

930QS

CDP-591

CDP-791

CDP-395

CDP-970

CDP-950

CDP-575

CDP-795

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mulec napisał:

bardzo Ci dziekuje za info

Powiedz mi prosze jeszcze czy poniższymi modelami jest sens sie interesowac ? Jak one sie maja do serii ES i czy lasery sa do nich dostępne ?

seria XE200

XE700

940QS

930QS

CDP-591

CDP-791

CDP-395

CDP-970

CDP-950

CDP-575

CDP-795

 

Lasery są. Mdele QS nawet przyzwoite. CDP950 gra słabo, ale do lampizacji świetny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzależnienie wyboru odtwarzacza od dostępność lasera ogranicza Ci wybór do najniższych modeli, to tak jak szukanie auta z silnikiem do gazu.

Za 1000zl poszukaj za granicą 228esd, moze za niewiele wieksze pieniądze 338esd.

Ostatnio sprzedałem x555es za 1200zl po serwisie z gwarancją, minusy taki ze brak boczków i oryginalnych nóżek 

Dlaczego wspomniałem abys szukal za granicą?  Bo w Polsce sporo odtwarzaczy sprzedawanych jest jako trupy przypudrowane do sprzedaży, dla 99% serwisow odtwarzacze to czarna magia i zawsze bardziej je popsuja zamiast naprawic czy przygotować na kolejne lata bezproblemowej eksploatacji.

Jak kupisz egzemplarz w którym nikt nie grzebal i wystąpią ewentualnie jakieś problemy to najwyżej wymienisz paski, nasmarujesz prowadnice, wyczyścisz oczko i będzie działał kolejne lata

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, McGyver napisał:

Lasery są. Mdele QS nawet przyzwoite. CDP950 gra słabo, ale do lampizacji świetny.

ok, zweryfikowałem ceny, dostępność itp. Poniższa lista od najtanszych do najdroższych.

W gre wchodzi :

CDP-791 - to samo co X111ES

CDP-202ES

CDP-XB720QS

CDP-XA2ES

Wszystkie lasery sa dostepne. Ale rozumiem ze moze byc ciezko zeby trafic na ori Sony. Wiem ze zamienniki sa gorsze lub lepsze. Nawet ori laser "leżak magazynowy" tez moze trafic sie wadliwy. Z tego co kolega mi mówił (pracuje na serwisie a/v) czesto zdarza sie tak ze nowe lasery maja zdeformowane zawieszenia cewek od lezenia na półce.

Czy ładowanie cd czy z boku czy centralnie ma jakies znaczenie jesli chodzi o awaryjnosc samego mechanizmu ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, mulec napisał:

CDP-202ES

Nie ma takiego modelu.

 

26 minut temu, mulec napisał:

Czy ładowanie cd czy z boku czy centralnie ma jakies znaczenie jesli chodzi o awaryjnosc samego mechanizmu ?

Nie.
W przypadku Sony kieszeń z boku mają te starsze modele.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.04.2021 o 12:43, mulec napisał:

ok, zweryfikowałem ceny, dostępność itp. Poniższa lista od najtanszych do najdroższych.

W gre wchodzi :

CDP-791 - to samo co X111ES

CDP-202ES

CDP-XB720QS

CDP-XA2ES

Wszystkie lasery sa dostepne. Ale rozumiem ze moze byc ciezko zeby trafic na ori Sony. Wiem ze zamienniki sa gorsze lub lepsze. Nawet ori laser "leżak magazynowy" tez moze trafic sie wadliwy. Z tego co kolega mi mówił (pracuje na serwisie a/v) czesto zdarza sie tak ze nowe lasery maja zdeformowane zawieszenia cewek od lezenia na półce.

Czy ładowanie cd czy z boku czy centralnie ma jakies znaczenie jesli chodzi o awaryjnosc samego mechanizmu ? 

Czy od razu przed kupnem zakładasz konieczność wydania około 500 zł za materiały i robociznę , na wymianę kondensatorów elektrolitycznych , przegląd z pomiarami i inne niespodzianki czy kupujesz 25 latka i jakoś to będzie grało obojętnie jak na zużytych podzespołach ? Moim zdaniem do ceny za jaką zapłacisz od razu trzeba sobie doliczyć serwis żeby to grało w sposób zbliżony do nowego. Również myśle o zakupie ale od razu doliczam 500 zł do ceny każdego około 25 letniego CD jakiego widzę w ogłoszeniach. 
 

pooglądaj filmiki poniżej 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Miccc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Miccc napisał:

Czy od razu przed kupnem zakładasz konieczność wydania około 500 zł za materiały i robociznę , na wymianę kondensatorów elektrolitycznych , przegląd z pomiarami i inne niespodzianki czy kupujesz 25 latka i jakoś to będzie grało obojętnie jak na zużytych podzespołach ? Moim zdaniem do ceny za jaką zapłacisz od razu trzeba sobie doliczyć serwis żeby to grało w sposób zbliżony do nowego. Również myśle o zakupie ale od razu doliczam 500 zł do ceny każdego około 25 letniego CD jakiego widzę w ogłoszeniach. 
 

pooglądaj filmiki poniżej 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...oczywiscie zdaje sobie sprawe ze trzeba bedzie zlecic przeglada takiego odtwarzacza. Na szczescie mam kolege ktory od ponad 20 lat zajmule sie serwisem a/v (a prywatnie jest fanem stereo) wiec nie bedzie z tym problemu.

Po raz kolejny zweryfikowałem rynek, ceny w DE (jeszcze wyższe niz u nas) i wybór padł na poniższe modele.

Pytanie ktory wybrac ?

CDP-997 czy CDP-791  czy zdecydowanie CDP-X202ES  ?

W powyższych, z tego co znalazlem, siedzi KSS-240

 

Przy okazji jeszcze jedno pytanie. Szukam opinii o wzmacniaczach Akai, szczegolnie AM-65, AM-73.

Na polskich forach widac jest duza niechęc do wzmacniaczy tej firmy (chwalone jedynie są magnetofony kasetowe i szpulowe), natomiast na forach zagranicznych marka jest bardzo ceniona. 

Mam magnetofon szpulowy Akai GX635 i uważam go za majstersztyk ówczesnej technologii.

Kupując Sony TA-F700ES długo wahałem sie pomiedzy ww Akai i wlasnie tym Sony. Wygral Sony(trafiła sie sztuka bardzo zadbana i doinwestowana) ale wciąż zżera mnie ciekawosć jak brzmi ta hybryda analogowo-cyfrowa od Akai. Wiem ze sam DAC nawet najtanszy kupiony obecnie "zagra" pewnie lepiej niż DAC z lat '80 jaki siedzi w tym Akai, ale może ktos sie wypowie na ten temat ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mulec napisał:

...oczywiscie zdaje sobie sprawe ze trzeba bedzie zlecic przeglada takiego odtwarzacza. Na szczescie mam kolege ktory od ponad 20 lat zajmule sie serwisem a/v (a prywatnie jest fanem stereo) wiec nie bedzie z tym problemu.

Po raz kolejny zweryfikowałem rynek, ceny w DE (jeszcze wyższe niz u nas) i wybór padł na poniższe modele.

Pytanie ktory wybrac ?

CDP-997 czy CDP-791  czy zdecydowanie CDP-X202ES  ?

W powyższych, z tego co znalazlem, siedzi KSS-240

 

 

 

Pomimo posiadania kolegi i tak będziesz musiał wydać kasę na części a jak widać na filmiku z linku który podałem to same kondensatory prawie 200 zł a jak dojdzie laser i jakieś inne części to będzie spora sumka. To prowadzi u mnie do wachania czy kupować przy obecnych cenach taki Sony es czy QS bo widzę ceny od tysiąca złotych wzwyż i teraz dodać części i serwis to spokojnie może dojść do ceny nowego np denon dcd800 czy Marantz cd6006 więc czy naprawdę warto ? Do momentu kiedy ceny tych używek nie przekraczały 800 zł to jeszcze miało jakiś sens ale przy obecnych cenach to się zastanawiam. Np Sony 930qs kosztował nowy około 2 tys zł a teraz za 20 letni chcą 1,2 do nawet 1,5 tys zł i wyglada na to że wkrótce cena dojdzie do ceny nowego. 
 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Miccc napisał:

Pomimo posiadania kolegi i tak będziesz musiał wydać kasę na części a jak widać na filmiku z linku który podałem to same kondensatory prawie 200 zł a jak dojdzie laser i jakieś inne części to będzie spora sumka. To prowadzi u mnie do wachania czy kupować przy obecnych cenach taki Sony es czy QS bo widzę ceny od tysiąca złotych wzwyż i teraz dodać części i serwis to spokojnie może dojść do ceny nowego np denon dcd800 czy Marantz cd6006 więc czy naprawdę warto ? Do momentu kiedy ceny tych używek nie przekraczały 800 zł to jeszcze miało jakiś sens ale przy obecnych cenach to się zastanawiam. Np Sony 930qs kosztował nowy około 2 tys zł a teraz za 20 letni chcą 1,2 do nawet 1,5 tys zł i wyglada na to że wkrótce cena dojdzie do ceny nowego. 
 

 

 

pomijam juz kwestie cen, bo te faktycznie sa zwariowane. Cały czas jednak mam nadzieje ze uda mi sie kupic zadbany i działajacy odtwarzacz tak jak udało mi sie z TA-F700ES. W koncu chyba nie wszyscy to handlarze i oszusci ? 🙂

Uparłem sie na Sony bo chciałem skompletować sobie kilka klocków tej samej firmy.

Na razie CD, następny w kolejce jest korektor SEQ 711, potem DAT 59ES lub 60ES (mam kontakt do jednego z najlepszych serwisantów DAT w polsce i wasnie te modele mi polecił gdyż sa do nich części i bez problemu jest w stanie je naprawić) Potem jakis Tuner i Deck. Mam jeszcze odtwarzacz MD Sony MDS-JE640, wprawdzie nie ES ale kupiłem go za smieszna kwot jako uszkodzony  a udało sie go przywrócić do życia za 30zł 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mulec napisał:

pomijam juz kwestie cen, bo te faktycznie sa zwariowane. Cały czas jednak mam nadzieje ze uda mi sie kupic zadbany i działajacy odtwarzacz tak jak udało mi sie z TA-F700ES. W koncu chyba nie wszyscy to handlarze i oszusci ? 🙂

Uparłem sie na Sony bo chciałem skompletować sobie kilka klocków tej samej firmy.

Na razie CD, następny w kolejce jest korektor SEQ 711, potem DAT 59ES lub 60ES (mam kontakt do jednego z najlepszych serwisantów DAT w polsce i wasnie te modele mi polecił gdyż sa do nich części i bez problemu jest w stanie je naprawić) Potem jakis Tuner i Deck. Mam jeszcze odtwarzacz MD Sony MDS-JE640, wprawdzie nie ES ale kupiłem go za smieszna kwot jako uszkodzony  a udało sie go przywrócić do życia za 30zł 🙂

Podeślij zdjęcie Tej wymarzonej mega wieży...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Yankes napisał:

Podeślij zdjęcie Tej wymarzonej mega wieży...

To zdjecie kolegi, w cos podobnego celuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, mulec napisał:

To zdjecie kolegi, w cos podobnego celuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wygląd majestatyczny...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, robbie68 napisał:

Dubaj... Ma ktoś może info ile pierwotnie kosztowała seria 5 i 7 ES odtwarzacza?

Sony CDP-X55ES w 1991 roku kosztował 600 £ czyli niektórzy już wołają za niego 30 letniego tyle ile nowy kosztował. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Sony CDP-X339ES kosztował 400 £ 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.04.2021 o 23:23, Yankes napisał:

Podeślij zdjęcie Tej wymarzonej mega wieży...

to nie jest tak ze to jakies moje "marzenie". Po prostu stwierdziłem ze nie ma sensu ładowac $$$ w hi-end bo co z tego jak akustyka w domu prawie żadna.  Początkowo chciałem cos z Technics-a poskładac, tak z sentymentu bo w latach '90 miałem kilka klockow AA, ale ceny obecnie tez z kosmosu. W koncu trafil sie zadbany i serwisowany TA-F700ES i tak jakos zdecydowałem zeby poskładac zestaw z Sony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, mulec napisał:

to nie jest tak ze to jakies moje "marzenie". Po prostu stwierdziłem ze nie ma sensu ładowac $$$ w hi-end bo co z tego jak akustyka w domu prawie żadna.  Początkowo chciałem cos z Technics-a poskładac, tak z sentymentu bo w latach '90 miałem kilka klockow AA, ale ceny obecnie tez z kosmosu. W koncu trafil sie zadbany i serwisowany TA-F700ES i tak jakos zdecydowałem zeby poskładac zestaw z Sony.

Najważniejsze że Ty jesteś lub będziesz zadowolony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
W dniu 18.04.2021 o 23:24, Yankes napisał:

Najważniejsze że Ty jesteś lub będziesz zadowolony.

Wlasnie wleciał do zestawu Sony DAT DTC-59ES z boczkami drewnianymi (idą na sprzedaż) z ori pilotem w super stanie

Do tego tuner satelitarny DAR-1000ES przerobiony na analizator widma 🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.05.2021 o 16:42, Yankes napisał:

Dołącz fotkę.

prosze bardzo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.05.2021 o 20:34, mulec napisał:

prosze bardzo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Poważne granie....super.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem te wszystkie dostępne KSS-240 to nie są zamienniki z Chin które mają krótką żywotność?

Zauważyłem że cześć z nich ma czarną soczewkę a część z nich ma niebieską -czy z technicznego punktu ma to jakieś znaczenie?

Co do mojego doświadczenia z CD Sony to:

 

CDP-791 (aka X111ES)  -- w oryginale gra on kompletnie beznadziejnie, dźwięk suchy płaski ostry nieprzyjemny z pudełkowym basem, pierwszy lepszy zintegrowany laptopowy realtec gra "wybitnie" w porównaniu z tym CD. 

X222ES - trochę lepiej jak wyżej ale ogólnie też słabo. Charakter podobny do tego co wyżej.  Oddałem go do lampizacji i wymiany masterclocka.  -- po tej operacji brzmi cudownie. Zupełnie inny odtwarzacz.  Brzmi delikatnie i ciepło i nie męcząco - jak z winyla ale z zachowaniem szczegółowości i dynamiki CD, bez zamulenia.

338ESD - trochę lepiej niż oryginalny X222ES ale ta sama szkoła dźwięku.  Trochę męczący przy niektórych albumach.  Wymiana opampów na muses01 dużo pomogła.   Ale i tak o wiele gorzej niż zlampizowany X222ES

X777ES - dla mnie CUDO. Sam nie wiem co gra lepiej - zlampizowany X222ES czy X777ES w oryginale. To co absolutnie deklasuje wszystko inne co miałem okazji słuchać to niesamowity bas.  Zwarty szybki, dobrze kontrolowany, punktowy, schodzący nisko.  Przyjemny środek.  Góra na niektórych albumach bywa delikatnie szorstka.  Generalnie uwielbiam ten CD. 

W dniu 7.05.2021 o 21:51, mulec napisał:

 z boczkami drewnianymi (idą na sprzedaż)

Czy to ty na allegro sprzedawałeś je ostatnio za 200zł?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, restimek napisał:

338ESD - trochę lepiej niż oryginalny X222ES (...) Ale i tak o wiele gorzej niż zlampizowany X222ES

On by się znakomicie nadawał do lampizacji i pokazałby lampizowanemu 222ES gdzie raki zimują. Niestety nie ma do niego laserów. Ale...
CDP-308ESD ma dostępny i tani laser.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, McGyver napisał:

On by się znakomicie nadawał do lampizacji i pokazałby lampizowanemu 222ES

Ze względu na PCM58P czy ze względu na lepszy transport? (Albo jedno i drugie?)

Wybrałem X222ES do zlampizowania z kilku powodów. 

1. Ze względu na laser (w razie czego tani do wymiany)

2. Bo 338ESD miał iść na sprzedaż

3. Bo mi się przód bardziej podobał 😉

4. Bo mi na nim nie zależało - w razie gdyby eksperyment lampizowania się nie powiódł 😉 

 

Choć chętnie bym kiedyś porównał obydwa modele zlampizowane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, restimek napisał:

Ze względu na PCM58P czy ze względu na lepszy transport? (Albo jedno i drugie?)

Ze względu na PCM58, całą część cyfrową oraz zasilanie. 

 

37 minut temu, restimek napisał:

chętnie bym kiedyś porównał obydwa modele zlampizowane.

Spośród Soniaków do których są dostępne lasery CDP-308ESD chyba jest obecnie najlepszy do lampizacji. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.