Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  397 członków

Accuphase Klub
IGNORED

Klub fanów Accuphase


Gość discomaniac71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w klubie . Mam problem ze swoim wzmacniaczem e-202 , normalnie przy cichym i sredniej glosnosci sluchaniu gra super , uwielbiam ten sprzet i nie chcial bym zamieniac na inny , problem mam taki ze jeden z kanalow gdy slucham glosno , z duzym basem zaczyna skrzeczec ,czy charczec ,niewiem jak to nazwac , drugi kanal gra ok ,zmiana kloumn nic nie daje nadal skrzeczy ten sam kanal ,wiec problem nie lezy po stronie kolumn lecz wzmacniacza , wie ktos moze co to moze byc ? Wzmacniacz ma swoje lata i nigdy nic nie bylo tam wymieniane i naprawiane , czy wina moze byc po stronie kondensatorow ?

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jaki wzmacniacz byście wybrali do smooth jazzu 211 czy 213, różnica w cenie 2 kzł, droższy oczywiście 213. A może tańszy staruszek 202 po recap-ie, lub 206 z alledrogo ? Kolumienki focale chorus 816vw. Poradźcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chociaż coś skrobnij czy gorzej, lepiej, podobnie?

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mysza 13

(Konto usunięte)

Mogę opisać porównanie P-1000 i MC 501 na kolumnach Thiel 2.4, źródło - szczytowy gramofon Avid, Accuphase DP-500, pre. Accuphase C-2400, kable Kondo KSL-SPC, sieciówki Furutecha. Krótko mówiąc Mac się nie obronił, w porównaniu do P-1000 grał przykrytym dźwiękiem, średnica była otulona kocem, niby przyjemna ale pozbawiona realizmu, słabe w porównaniu do P-1000 był skraje pasma, nie ta kontrola i przejrzystość. P-1000 grał "live", MC 501 to czasoumilacze pozbawione niestety w porównaniu do Accuphase rozdzielczości i detalu. P-1000 to wzmacniacz kompletny któremu zdaje się nie wiele można zarzucić.

Co ja mogę dodać do tej recenzji sprzed 7 lat ????...Kiwam grzecznie łepetyną [vertykalnie].. Klona--sorki--nie będę recenzował , bo miał pewne , ewidentne niedoróbki [trafił w fachowe ręce]... A P-1000 --wczoraj go dostałem i ,,łykam , jak pelikan"---nie żałuję ani jednego zeta , którego za niego dałem..Nie wiem , jak ma się P-1000 do n.p. P-7100---chętnie bym poznał wyniki konfrontacji [jeśli ktoś zna]...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja mogę dodać do tej recenzji sprzed 7 lat ????...Kiwam grzecznie łepetyną [vertykalnie].. Klona--sorki--nie będę recenzował , bo miał pewne , ewidentne niedoróbki [trafił w fachowe ręce]... A P-1000 --wczoraj go dostałem i ,,łykam , jak pelikan"---nie żałuję ani jednego zeta , którego za niego dałem..Nie wiem , jak ma się P-1000 do n.p. P-7100---chętnie bym poznał wyniki konfrontacji [jeśli ktoś zna]...

daj lepiej namiary na tego goscia od c-2800 (najepiej na priv;)) ...bo p-1000 mam i dobry to jest klocuszek :)

a znam takich, ktorzy twierdza,ze p-1000 pod wzgledem barwy kladzie na lopatki p-7100...

Edytowane przez p0is0n

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mysza 13

(Konto usunięte)

Jak ktoś posiada DP-65,,75,,75V i koszmary p.t.,,a jak padnie laser!!!!!"--http://www.ebay.de/itm/KSS-272-A-SONY-WADIA-ACCUPHASE-Originalverpackte-SONY-NEU-/162018138162?hash=item25b9089832:g:FqUAAOSwzvlW9TNz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

fac1d81ad7be0429e49a63f192d84838.jpg

Accuphase-Soundroom-personn.jpg

http://184.168.208.58/Print-Article.asp?hArticle=342

 

Które piece Accu najlepsze w Bi-ampingu?... najbardziej rasowe / wyczynowe, rozdzielcze i dokładne - bez farbowania, przyduszania, najmniej osłabiające kontrolę, rozdzielczość i precyzję.

 

Jak grają w mostku (bridge-mono) stereofoniczne modele A-70 i P-7300, w porównaniu do monofonicznych A-200 i M-6200 ?

 

msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Czy ktos słuchał accuphase e-450 (lub 350) z monitor audio?(najlepiej Platinum) i może cos skrobnąć jak takie polaczenie wypada? Planuje przenieść Hegla do sypialni i będę szukał czegos nowego a accu zawsze mi się podobało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zacne urzadzenie. gratulacje.

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W jakiej cenie można kupić używanego accuphase e-450 lub e350? Poniżej 20 tyś jest to możliwe? Mam teraz H300 z SF Olympica III i szukam coś z dużo lepszym wypełnieniem - tłustszym dźwiękiem.

 

jeżeli chodzi o cenę to możesz być spokojny, na pewno dostaniesz...

jeżeli chodzi o wypełnienie (tłusty dzwięk) tego na pewno nie dostaniesz...

z pewnością H300 (słuchałem u siebie) gra bardziej dociążonym brzmieniem od e350, e450..

właśnie te dociążenie znaczy się jego brak spowodowało że po 2 latach zrezygnowałem z Accu

kumpel niedawno przesiadł sie z H300 na Mcintosha MA7000 i jest zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e2b27272159f2ab6eb8af8c4048ec970.jpg

 

umarło się audiofilowi? ;)

 

Żartujesz? Przecież to właśnie świeża paleta hajendów z Niemiec przyjechała i już od jutra na Allegro :D

Edytowane przez patrick.mc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie czy warto zainteresowac sie e-600 czy moze nowszym e-470 ?

Szukam jakies integry kolumny obecnie focal 948.

 

Sprawdź 470 ale i również 370 która dla niektórych brzmi świetnie. Oba te wzmaki zbierają bardzo dobre opinie. I moim zdaniem lepiej wybrać je niż jakąkolwiek inną integrę Accu sprzed kilku lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.