Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  397 członków

Accuphase Klub
IGNORED

Klub fanów Accuphase


Gość discomaniac71

Rekomendowane odpowiedzi

Cena kapitalna mimo, że nie mam płyt to sma bym w tej cenie kupił

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mam takie pytanie dotyczące E-470. Jeśli tek wzmacniacz ma moc 180 Watt, to jak to możliwe, że nie potrafi w satysfakcjonujący sposób wysterować Contour"ów? Np. 3.4 Opinie jak wiadomo są różne... :)

Roxy, mógłbym prosić o rozwinięcie tej opinio-zagadki?

 

Konfrontowałem w swoich warunkach rzeczone modele tj. E-470 i Octave z 3.4LE i subiektywnie.... róznice brzmieniowe były na poziomie pomijalnym. Pytam z czystej ciekawości, bo zdecydwałem sie pozostawić tranzystor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roxy, mógłbym prosić o rozwinięcie tej opinio-zagadki?

To nie było złośliwe z mojej strony. Potencjalnie interesuje mnie ten wzmacniacz, czy takie pytanie, to coś zagadkowego? Oczywistym jest, że decyzje podejmuje się po odsłuchu, a ewentualne recenzje czy opinie mogą być pomocne w tym na co warto zwrócić uwagę. Do pewnych wniosków dochodzi się zresztą po czasie. Są opinie takie jak Twoja i #1759. Nie rozumie tylko jak ktoś tylko usłyszy nawet nie krytykę, a wątpliwość i zaczyna zachowywać się jak diabeł na widok święconej wody :)

Edytowane przez ROXI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to bardziej zadałem pytanie z ciekawości a nie żeby się czepiać.. :-) teraz tez pytanie czy chodzi o wysterowanie czy o to co Kolega pisał w tym poście o którym pisałeś.. bo ja szczerze powiem że skłaniam się do tego co Kolega pisał że Dynaudio nie koniecznie pasują do Accu... też słyszałem takie opinie że to bardziej wzmaki do spokojnej muzyki niż np do muzyki rokowej.. ale to właściciele mogą coś więcej tutaj napisać i dobrze byłoby jakby to uczynili..ja na pewno na teścik przejadę się po nowym roku..

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nie było złośliwe z mojej strony. Potencjalnie interesuje mnie ten wzmacniacz, czy takie pytanie, to coś zagadkowego? Oczywistym jest, że decyzje podejmuje się po odsłuchu, a ewentualne recenzje czy opinie mogą być pomocne w tym na co warto zwrócić uwagę. Do pewnych wniosków dochodzi się zresztą po czasie. Są opinie takie jak Twoja i #1759. Nie rozumie tylko jak ktoś tylko usłyszy nawet nie krytykę, a wątpliwość i zaczyna zachowywać się jak diabeł na widok święconej wody :)

Rozpędziłeś się trochę, bowiem z mojej strony nie było krzty złośliwosci :). Poprosiłem byś rozwinął "zagadkową" wg mojej opinii tezę o braku satysfakcjonującego wysterowania Conturów przez ten mode Accu.

Skąd takie pytanie? Ano stad ,że nie zauważyłem tej przypadłości, bliżej byłoby mi do opinii JarlBjorn-a.

 

Jeśli chodzi o mnie to bardziej zadałem pytanie z ciekawości a nie żeby się czepiać.. :-) teraz tez pytanie czy chodzi o wysterowanie czy o to co Kolega pisał w tym poście o którym pisałeś.. bo ja szczerze powiem że skłaniam się do tego co Kolega pisał że Dynaudio nie koniecznie pasują do Accu... też słyszałem takie opinie że to bardziej wzmaki do spokojnej muzyki niż np do muzyki rokowej.. ale to właściciele mogą coś więcej tutaj napisać i dobrze byłoby jakby to uczynili..ja na pewno na teścik przejadę się po nowym roku..

Raczej nalezałoby zadać pytanie czy rzeczywiscie ten set jest optymalnym rozwiazaniem do grania rocka?

Wg mojej opinie nie jest i dlatego kluczowym przy wyborze powinny być preferencje muzyczne. Niedosyt jest własnie tym co wpływa na przyszłe decyzje o zmianach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpędziłeś się trochę, bowiem z mojej strony nie było krzty złośliwosci :). Poprosiłem byś rozwinął "zagadkową" wg mojej opinii tezę o braku satysfakcjonującego wysterowania Conturów przez ten mode Accu.

Skąd takie pytanie? Ano stad ,że nie zauważyłem tej przypadłości, bliżej byłoby mi do opinii JarlBjorn-a.

 

 

Raczej nalezałoby zadać pytanie czy rzeczywiscie ten set jest optymalnym rozwiazaniem do grania rocka?

Wg mojej opinie nie jest i dlatego kluczowym przy wyborze powinny być preferencje muzyczne. Niedosyt jest własnie tym co wpływa na przyszłe decyzje o zmianach :)

 

Jestem za !

Już trzeci ta zmieniam zestaw bo słucham różnej muzyki i ciągle w którymś obszarze muzycznym nie mam tego co chcę. Coś trzeba odpuścić.

Do rocka na pewno nie zestaw Accu + Dynaudio - prędzej Octave np V70 z Dynkami - gra na szybko że papcie spadają. Accu uniwersalne ale spokojne, aksamitne. Znowu do Klimatycznych nagrań to ciepła lampka np. Leben 300 :-).

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

I tak 3 zestawy w domu mieć trzeba :-(

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rocka na pewno nie zestaw Accu + Dynaudio

 

Panowie, może nie generalizujcie...

Podstawowe pytanie to jaki Accuphase i jakie Dynaudio w jakim pomieszczeniu.

Pod pewnymi względami Accu + Dynki do rocka są znakomite. Szczególnie przy słabiej nagranych płytach da się ich słuchać wciąż z przyjemnością.

 

O ile starsze modele Accu były dość spokojne to te nowsze mają naprawdę wystarczająco dużo życia (wysoki damping), żeby przekazywać niezbędną energię. Słuchałem takich końcówek Accu z Dynaudio jak A-36, A-46, A-47 czy P-4200 i każda z nich świetnie daje radę. Co innego np. A-35. Integr niestety nie znam.Miałem kilka potężnych i mocnych pieców tranzystorowych konkurencyjnych i nie odczuwam by któryś z powyższych modeli dawał dyskomfort w zakresie motoryki.

A pod względem nasycenia, które jest tak ważne dla gorzej zrealizowanych nagrań rockowych nie jest łatwo znaleźć godnego przeciwnika.

 

I jeszcze jeden warunek - kable o jak największej czystości i raczej krótkim szybkim basie. Podłączenie, MIT-ów, Tara Labs, vdH itp. niweluje szansę na sukces.

 

Plus koniecznie jakieś podstawki. Filc z Accu to porażka. Nawet klocki z gęstego drewna za parę złotych mogą dać poprawę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie, może nie generalizujcie...

Podstawowe pytanie to jaki Accuphase i jakie Dynaudio w jakim pomieszczeniu.

Pod pewnymi względami Accu + Dynki do rocka są znakomite. Szczególnie przy słabiej nagranych płytach da się ich słuchać wciąż z przyjemnością.

 

O ile starsze modele Accu były dość spokojne to te nowsze mają naprawdę wystarczająco dużo życia (wysoki damping), żeby przekazywać niezbędną energię. Słuchałem takich końcówek Accu z Dynaudio jak A-36, A-46, A-47 czy P-4200 i każda z nich świetnie daje radę. Co innego np. A-35. Integr niestety nie znam.Miałem kilka potężnych i mocnych pieców tranzystorowych konkurencyjnych i nie odczuwam by któryś z powyższych modeli dawał dyskomfort w zakresie motoryki.

A pod względem nasycenia, które jest tak ważne dla gorzej zrealizowanych nagrań rockowych nie jest łatwo znaleźć godnego przeciwnika.

 

I jeszcze jeden warunek - kable o jak największej czystości i raczej krótkim szybkim basie. Podłączenie, MIT-ów, Tara Labs, vdH itp. niweluje szansę na sukces.

 

Plus koniecznie jakieś podstawki. Filc z Accu to porażka. Nawet klocki z gęstego drewna za parę złotych mogą dać poprawę...

 

A jakie kable głośnikowe polecasz - mam A45 i Pre C 2120 po XLR spięte

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Niekoniecznie do Rocka

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy duża jest różnica w dźwięku między 200 (A45) a 600 (A47) dumping factor? Moja A45 gra rzeczywiście grzecznie ale ja nie słucham rocka - jazz, wokale, klasyki, spokojnego pop-u, muzyki filmowej ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie kable głośnikowe polecasz - mam A45 i Pre C 2120 po XLR spięte

 

Ja akurat zrezygnowałem z firmowego preampu więc nie wiem czy moje rekomendacje będą odpowiednie dla Ciebie :)

Świetnie wypadł u mnie Acoustic Revive SPC Triple C (tani nie jest). Od tego samego dystrybutora Vovox Textura (ale specjalnie konfekcjonowany). Z innych opcji... stary Audioquest Pike Peaks (rewelacja za niewielką kasę 2nd hand). Albo KBL Sound Zodiac.

Unikałbym ciepłych kabli o dużym basie bo może się zrobi za dużo 'cukru w cukrze'. Raczej szukałbym szybszych i bardziej przejrzystych (ale nie srebra - z tym że to już bardzo subiektywna opinia)

 

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy duża jest różnica w dźwięku między 200 (A45) a 600 (A47) dumping factor? Moja A45 gra rzeczywiście grzecznie

 

Akurat A-45 nie miałem u siebie w systemie :)

Więc nie wiem jaka jest różnica. A-47 jest bardziej energetyczna niż A-46, choć różnica nie jest wielka i oba są dość żwawe.

 

"Podobno" A-45 ma ładniejszą barwę niż następcy (faktycznie, zarówno A-46 jak i A-47 są dość naturalne i nie czarują aż tak bardzo barwą... jak choćby A-35 czy A-36)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Akurat A-45 nie miałem u siebie w systemie :)

Więc nie wiem jaka jest różnica. A-47 jest bardziej energetyczna niż A-46, choć różnica nie jest wielka i oba są dość żwawe.

 

"Podobno" A-45 ma ładniejszą barwę niż następcy (faktycznie, zarówno A-46 jak i A-47 są dość naturalne i nie czarują aż tak bardzo barwą... jak choćby A-35 czy A-36)

 

Dzięki za info. Kabelki sprawdzę.

Masz może jakieś rozeznanie w Wireworld - ach np Eclipse 7?

 

Natomiast co do końcówki to słuchałem 45 i 46 z tym że 46 krótko bo ta pierwsza była "bardziej analogowa" i wypełniona stąd odsłuch był już na 45. Według jednej z opinii 47 łączy oba, ale czy tak jest faktycznie nie wiem.

Tak czy owak końcówki Accu to zacne klocki :-). Ja osobiście preferuje A-klasę i jak słuchałem np E360 to dla mnie było .... po prostu nie dla mnie :-)

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może jakieś rozeznanie w Wireworld - ach np Eclipse 7?

 

Niestety nie :(

 

Natomiast co do końcówki to słuchałem 45 i 46 z tym że 46 krótko bo ta pierwsza była "bardziej analogowa" i wypełniona stąd odsłuch był już na 45. Według jednej z opinii 47 łączy oba, ale czy tak jest faktycznie nie wiem

 

Moim zdaniem nie ma dużej różnicy w "analogowości" i wypełnieniu pomiędzy A-46 a A-47. Różnice są gdzie indziej (przynajmniej ja tak to odebrałem w swoim systemie). Osobiście wolę tą drugą... jest równiejsza i bardziej transparentna. Ma lepszy bas i górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy macie jakieś propozycje kolumnowe do Accuphase A45 + C2120, pokój 20m muzyka : jazz, vocal, elektronika i muzyka filmowa (często orkiestra)?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Dodam że na razie mam Focus 260 i jest słabiutko :-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czolem kolegom (i kolezankom?) :)

prosba o informacje i rade - chodzi za mna zmiana wzmocnienia w systemie i po dobrych doswiadczeniach z e-550 pare lat temu znowu mysle o klasie A. w ostatnio pojawiajacych sie ogloszeniach ktore wzbudzily moje zainteresowanie sa a45, a46 i a50v - jakie sa roznice w brzmieniu tych urzadzen? cena mniej wiecej ksztaltuje sie w podobnych okolicach.

muzyka to w pierwszej kolejnosci rock, w drugiej jazz, blues, r'n'b. kolumny thiel 3.7. taka koncowka w klasie A uciagnie te kolumny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych które podałeś tylko A50V powalczy z Thielami a i tak bas nie będzie miał 100% kontroli.

 

hm ciekawe spostrzeżenie....myślałem że A50V sobie poradzi

....co myślisz o p7100.....to już nie przelewki.... musi sobie dać rade z tymi kolumnami ale nie jest to A klasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maszyny zacne ale ja mam jakis uraz, moze niepotrzebny ale jednak, do tranzystora nie w "A" klasie z thielami.

za to bardzo dobre wspomnienia z 550-ki z thielami tylko w wersji 2.4; jednoczesnie zgodze sie z jello ze moze wystepowac efekt podobny jaki mialem z 550-tka - galka ponad godzine 9 i kontrola przestawala byc pod kontrolą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trzeba wypróbować też klasyczne połączenie, czyli z B&W.

 

Niestety nie moja bajka dźwiękowa, szczególnie seria CM. Ale dzięki za podpowiedź.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

CINETEC - wypożycz na wypróbowanie, w warunkach domowych, KEF Reference 3. lub/i trochę tańsze i bardziej egzotyczne ale niebanalne Zingali Home 2.8.

Pozdrawiam.

 

Te Zingali mnie intrygują, posłucham gdzieś jak będę mógł. dzięki.

 

Harbeth 5. Harbethy świetnie brzmią z Accu.

 

Zapomniałem o nich. Na pewno posłucham. Rozumiem że chodzi o HL5 serie ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

No to mam do przesłuchania dzięki kolegom : Harbeth, Zingali, Equlibrium Ether oraz Kudos Super 20. I znowu ta karuzela. A miało być tak pięknie w A klasie :-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem Bowersów serii 800, Harbethów i tych Zingali z Accuphase, choć to integra E-408 (jeśli znasz to będziesz miał jakiś punkt odniesienia do swoich klocków, które raczej będą cieplejsze, bardziej dociążone) i z raczej detalicznym źródłem.

 

Z Harbeth super choć mi osobiście brakowało trochę basu, gdyby nie to, dźwięk dla mnie kapitalny, bardzo muzykalny, zwiewny, świetna średnica i góra.

Zingali na początku zaintrygowały, potem wydawało mi się, że to raczej takie trochę... dyskotekowe brzmienie?

Dość szybko je skreśliłem, w tych samych warunkach bardziej przypadły mi do gustu Audio Physic Tempo 6, jesli już ten typ brzmienia.

 

Bowersy teoretycznie też nie moje klimaty, choć 802 zgrały się z E-408 nadzwyczaj dobrze, nic mi w tym dźwięku nie brakowało (choć nic też chyba nie porwało, ale może to właśnie byłaby recepta na system na dłuższy czas)

 

Focusy też słuchałem (ale wyższy model) i było bez szału, to już znacznie lepiej było z Contour 3.4, dużo więcej "polotu", zdecydowanie mniej "buły"

Z tego co pamiętam, z A-klasowym E-600 na Contour też było znacznie lepiej niż na Focusach (tu już się mocno nałożą 2 sygnatury brzmienia z odchyłką w tą samą stronę - czyli ciepłe, A-klasowe Accu i Focusy, wiadomo o jakiej charakterystyce).

 

Tych KEFów nie znam (jedynie R900, które w połączeniu z E-408 okazały się porażką - jakiś taki bałagan w dźwięku, co chwilę coś wyskakiwało i denerwowało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie jakieś propozycje kolumnowe do Accuphase A45 + C2120, pokój 20m muzyka : jazz, vocal, elektronika i muzyka filmowa (często orkiestra)?

 

...chłopaki dobrze radzą, Harbeth'y zagrają zjawiskowo, ale Spendory również warto wziąć pod rozwagę. Jednak najlepiej u mnie, z moją A20V grały ART loudspeakers, choć ja miałem DIY, to polecam to połączenie... sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje wszystkim za podpowiedzi, co do przesłuchów to na pewno Herbatniki , Spendory i Kudosy . Z Dynaudio mam jeden problem na moim systemie słyszę ten dziwny plastikowy dźwięk dodam że cały czas - masakra. Te Focus miały grać z Octave V70 SE. Dystrybutor tego nie neguje, to tak jak z tęczą w projektorach DLP - jedni widzą a inni nie. Poza tym bass refleks robili 1 stycznia po sylwestrze - wzbudza się nagminnie. A jeszcze proponują posłuchać nowej serii Contour - ponoć zupełnie inna bajka - okaże się - rzucę uchem!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Z Octave 70 Focus 260 grały bardzo dobrze... może ze względu na szybkość wzmacniacza bo 70-tka gra jak szatan!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie przeczytałem, iż nowy CD Accuphase model 560 ma kosztować 49 000 PLN. To jest jakiś obłęd cenowy. przecież to drugi od dołu model CD.

 

Popyt = podaż = cena.

Konkurencja też nie tanieje AR CD8 kosztował 49 teraz CD9 64 i nikt się nie przejmuje (mam na myśli dystrybucje)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popyt = podaż = cena.

Konkurencja też nie tanieje AR CD8 kosztował 49 teraz CD9 64 i nikt się nie przejmuje (mam na myśli dystrybucje)

 

 

Podaż faktycznie może być spora;-)

 

CD8 nie był wyposażony w DAC. A CD9 posiada DAC.

 

CD9 to poza tym TOPOWY model. a 560 prawie rozpoczyna katalog.

Edytowane przez moreno1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..faktycznie z tymi cenami to powariowali....tyczy się nie tylko Accu

jeżeli miałbym zapłacić 49tys za dp560 - wiadomo że jakiś rabat ale w Nautilusie.... to nie za wiele ;-)

to wolałbym kupić dp700 lub dp800/dc801 - w dobrej cenie już można dostać

Edytowane przez Miroslav1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 23

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.