Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  397 członków

Accuphase Klub
IGNORED

Klub fanów Accuphase


Gość discomaniac71

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytaj sobie proszę o nim, tu na Audiostereo, w zakładce Opinie - wszystko się dowiesz i co najważniejsze, odpowiesz na swoje pytanie.

 

Drogi kolego.

Jeśli dalej będą widoczne z Twojej strony praktyki prowadzenia automarketingu i podbijania wątków z prywatnego konta, to to konto koledze zablokuje!

Proszę pamiętać, ze podwójne kontro dla branżowców jest tylko umową gentlemeńską. Za nadużywanie naszego zaufania i czynienia z niej narzędzia reklamowego własnej działalności, pozbawię kolegę tego przywileju!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

globtroter1= zgłoszony jest ten problem od paru miesięcy , jesli wreszcie się rozstrzygnie oficjalnie powiadomimy

obecnie jest to co jest

moge wyrazic jedynie własny osąd ze dodatkowe konta sa do zablokowania lub połączenia z głownym kontem branżowym

nie taka była idea powstawania podwójnych kont dla branzy

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem tego e-470, ale mam e-408. Trochę już leciwy, ale wymiata analogowo i nic mi nie brakuje. Nie wiem czy ten 470 ma lepszą rozdzielczość? Od strony techniki ma AAVA i Nowocześniejszy disign. Może ktoś słyszał oba i skrobnie coś o porównaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A mnie to nie dziwi. Dla większości osób z tańszą elektroniką ta cena to nadal zbyt drogo. A dla osób które mogą sobie pozwolić na taki wydatek, to już trochę zbyt starawe brzmienie w porównaniu do dobrej konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wcale nie dziwi, bo raz, że pojawił się na allegro chyba dopiero co i takie klocki nie sprzedają się w minutę, jeśli nikt akurat na to nie poluje, a dwa, że w tych pieniądzach można znaleźć dużo lepszy wzmacniacz.

Lub inaczej: wzmacniacz na tym poziomie można kupić dużo taniej.

Za 10-12 tysięcy mniej trafiają się E-408, może trochę starsze ale moim i nie tylko moim zdaniem brzmieniowo lepsze.

Mając 25 tys. celowałbym w pre+końcówkę a jeśli już ma być Accu to sama końcówka na początek i sterowanie głośnością ze źródła.

 

Dla przykładu: za 3 tys. więcej wyjściowo widzę jest już np. P-1000 i choć to tylko końcówka to wysterowana w miarę poprawnie ze źródła nie da szans E-460.

O wiek bym się nie martwił bo te urządzenia grają dziesiątki lat.

Edytowane przez konradwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to nie dziwi. Dla większości osób z tańszą elektroniką ta cena to nadal zbyt drogo. A dla osób które mogą sobie pozwolić na taki wydatek, to już trochę zbyt starawe brzmienie w porównaniu do dobrej konkurencji.

 

Podobne mam zdanie...

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kolego w ciemno mogę Ci napisać, ze oprócz mocy (która tez nie jest bez znaczenia, mając pewne kolumny) będzie różnica na jakości dźwięku jaką usłyszysz .. Oczywiście znając życie nie będzie to taka różnica pewnie jak jest w cenie, ale zawsze tak jest w tej "zabawie" :-)

Jest tutaj Kolega (chwilowo nieczynny), który porównywał 650 tke nową do 47 więc troszkę może pomóc w temacie.

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od roku jestem szczęśliwym posiadaczem E-408 oraz DP 65V .Mam mały problem z DP ponieważ jakimś cudem włączył sie wygaszacz ekranu tzw dreamer i nie umiem go wyłączyć. Może ktoś wie jak to zrobić? . Przemiły pan w serwisie Accuphase zwodzi mnie już od miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mysza 13

(Konto usunięte)

Od roku jestem szczęśliwym posiadaczem E-408 oraz DP 65V .Mam mały problem z DP ponieważ jakimś cudem włączył sie wygaszacz ekranu tzw dreamer i nie umiem go wyłączyć. Może ktoś wie jak to zrobić? . Przemiły pan w serwisie Accuphase zwodzi mnie już od miesięcy.

Post nr. 2291
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od roku jestem szczęśliwym posiadaczem E-408 oraz DP 65V .Mam mały problem z DP ponieważ jakimś cudem włączył sie wygaszacz ekranu tzw dreamer i nie umiem go wyłączyć. Może ktoś wie jak to zrobić? . Przemiły pan w serwisie Accuphase zwodzi mnie już od miesięcy.

 

Od miesięcy nie masz odpowiedzi z serwisu Accuphase na takie pytanie ?

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Od miesięcy nie masz odpowiedzi z serwisu Accuphase na takie pytanie ?

A co to jest serwis Accuphase?firma N.a urzadzenie pewnie nie jest nawet z rynku PL a wtedy delikwenta sie olewa.Tak to ma dzialac i tak dziala.

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post nr. 2291

wielkie dzięki

 

A co to jest serwis Accuphase?firma N.a urzadzenie pewnie nie jest nawet z rynku PL a wtedy delikwenta sie olewa.Tak to ma dzialac i tak dziala.

na szczęście nie wszyscy mają takie podejście do ludzi. Brak odpowiedzi wynikał z niewiedzy pracownika serwisu

 

Od miesięcy nie masz odpowiedzi z serwisu Accuphase na takie pytanie ?

kilkukrotnie dzwoniłem z tym pytaniem ,ale pomimo chęci pomocy najwidoczniej pracownikowi serwisu brakowało wiedzy,twierdził ze wysłał zapytanie do innego serwisu i czeka na odpowiedź .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez serwis autoryzowany Accuphase w Polsce to jest żart, zanim ktoś na mnie naskoczy to proponuje aby sie powstrzymał i zapoznał się na czym polega autoryzacja.

A to jak działa ten serwis wiem z pierwszej ręki od człowieka który próbował tam naprawić swojego E-211 zanim trafił do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. serwisu Accu.

Próbowałem skontaktować się z serwisem/firmą Accu w Japonii.

Bez powodzenia.

Wysłanie zapytania ze strony Producenta (formularz zgłoszeniowy) nie dał rezultatu.

Czy ktoś próbował takiego kontaktu ?

 

ps

mają na stronie nr. fax-u :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. serwisu Accu.

Próbowałem skontaktować się z serwisem/firmą Accu w Japonii.

Bez powodzenia.

Wysłanie zapytania ze strony Producenta (formularz zgłoszeniowy) nie dał rezultatu.

Czy ktoś próbował takiego kontaktu ?

 

ps

mają na stronie nr. fax-u :))

Nie wiem czy zauwazyliscie ale Accu ma jedden z najgorszych stosunkow do klienta,a mimo to jest kupowany!mistrzostwo!

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.