Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  398 członków

Accuphase Klub
IGNORED

Klub fanów Accuphase


Gość discomaniac71
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I bardzo dobrze.

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się pochwalę. Stoi u mnie od 3 dni Accuphase E-370 .

Gratulacje :) Ja ciągle zbieram kasę na używkę E-370. Kupiłeś nowego ?

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał styczność z Accuphase C-230 i P-260 ? To troszkę leciwy zestaw .

 

Miałem przyjemność posiadać P-260, która sama w sobie gra pięknie, a z pre jest tylko lepiej..

 

Ta dzielonka urzeka swoją kulturą i wyrafinowaniem.. bezdyskusyjnie vintage hi-end..

 

Bardzo miło wspominam i ciągnie mnie do accu..

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym planie co prawda szpulak, ale P-260 widać :-)

Tu jeszcze bez pre lampowego.

 

ec16e73dcf486eec.jpg

 

 

P-260 ma 21-stopniową regulację wzmocnienia, więc można spróbować połączyć bezpośrednio ze źródłem - nawet nieregulowanym.

Dodatkowo oprócz 130W a klasie AB daje 30W w klasie A - regulacja przełącznikiem.

Oprócz tego ciekawa jest tryb HOLD - chwilowe wstrzymanie wskaźników wysterowania - co czym chwali się Accuphase w najnowszych produktach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Na pierwszym planie co prawda szpulak, ale P-260 widać :-)

Tu jeszcze bez pre lampowego.

 

ec16e73dcf486eec.jpg

 

 

P-260 ma 21-stopniową regulację wzmocnienia, więc można spróbować połączyć bezpośrednio ze źródłem - nawet nieregulowanym.

Dodatkowo oprócz 130W a klasie AB daje 30W w klasie A - regulacja przełącznikiem.

Oprócz tego ciekawa jest tryb HOLD - chwilowe wstrzymanie wskaźników wysterowania - co czym chwali się Accuphase w najnowszych produktach :-)

A z jakim pre na 2A3 to zestawiles?od dawna chodzi mi po głowie kombinacja z pre lampowym zwlaszcza DHT.

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym planie co prawda szpulak, ale P-260 widać :-)

Tu jeszcze bez pre lampowego.

 

Na wstępie, gratuluję sprzętu. To zdjęcie (nie wklejam bo nie ma sensu powielać 3x pod rząd) to praktycznie dzieła sztuki z dziedziny audio pokazuje, naprawdę wizualny obłęd jak dla mnie. Mimo, że nie słyszałem to wiem, że dźwięk będzie mi się podobał (uwielbiam takie sprzęty z tzw. ''duszą'').

 

Proszę o opinię jak wypada łączenie tranzystorów właśnie z lampowym pre. Również rozważam takie połączenie w przyszłości (przynajmniej jest to jedna z opcji). Prawdopodobnie to będzie przetwornik lampowy z funkcją pre.

 

pozdrawiam,

Edytowane przez doktor_mun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.Wygląda jak milion dolarów, dźwięk na pewno też, nie gorszy.

Pozdrawiam.

Ty lepiej napisz co z E-370 ?

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam ponownie swoją obecność wśród właścicieli accu :)

 

Tym razem z E-207, który bardzo mnie do siebie przekonuje i bardzo mocno trafia w moje upodobania dźwiękowe.

 

Zarzucam kotwicę w porcie Accuphase'a i zamierzam poznawać muzykę..

 

post-64006-0-00629300-1541633534_thumb.jpg post-64006-0-16179900-1541633543_thumb.jpg

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczny, E-207 jest bardzo rzadki. Ciekaw jestem jak brzmi vs E-206.

 

Co prawda firmowych "wycieraczek" nie ma, ale stylistyka i dizajn przyciąga oko. Poza tym w tej klasycznej czerni ma swój urok.

Zdjęcie z zewnątrz zrobiłem słabe i nie oddaje jego dobrej kondycji wizualnej. Dodatkowo pocieszające jest dla mnie, że posiada dobrej jakości pre gramofonowe, które zamierzam w przyszłości uruchomić.

 

E-206 nie słyszałem, ale accu wypracował pewien sznyt grania, który albo się pokocha, albo nie..

Edytowane przez kocurro

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Miałem E-207 To świetny wzmacniacz! Po nim kupiłem E-211 Który miał już wygląd urzekający, miał lepszą rozdzielczość ale barwowo to przeżyłem koszmar...

 

Gdy tylko mam okazję włączyć E-207 to utwierdzam się, że jego zakup to była dobra decyzja, a kolega tylko umocnił mnie w tym przekonaniu ;)

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.