Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  397 członków

Accuphase Klub
IGNORED

Klub fanów Accuphase


Gość discomaniac71

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, lolek126 napisał:

ktoś chce kupić stare Accu niech kupuje, skoro to mu pasuje

Niektóre stare Accu są świetne, jednak kupując sprzęt bądź co bądź wiekowy lekkomyślnością byłoby nie brać pod uwagę serwisowalności.

3 minuty temu, lolek126 napisał:

jednak jest istotne (całkowicie ogólnie piszę), że jeśli nie jest stać danej osoby kupić cdika za powiedzmy 50 czy 80 tyś. akwestionuje się zalety takiego urządzenia to niestety, ale to dosyć mało wiarygodne jest, gdyż nigdy takiego urządzenia nie kupi.

Coś w tym jest. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, McGyver napisał:

Niektóre stare Accu są świetne, jednak kupując sprzęt bądź co bądź wiekowy lekkomyślnością byłoby nie brać pod uwagę serwisowalności.

Coś w tym jest. 

 

 

Oczywiście, że coś w tym jest, tylko to nie jest popularne w Polsce dla wielu ludzi, a przecież to żaden wstyd, że człowieka jest nie stać na cdika np za 50 tysi.. tylko oceniając trzeba w odpowiedni sposób o tym pisać, aby nie wyszło to w taki, a nie w inny sposób. Bo nie sztuką jest napisać, że integra za powiedzmy 40 tysi nie jest warta tych pieniędzy, mając samu integrę za 5-10 tysi i nie mając szans  na coś lepszego ze względów finansowych. To jest ciężki temat bo jesteśmy Państwem na dorobku i dla nas 50 tysi jest czym innym niż dla Amerykanina czy Niemca. Oczywiście całkowicie ogólnie napisane, a nie personalnie.

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Bumpalump napisał:

To ja jeszcze dodam na zakonczenie ze do Accuphase bez problemu mozna dostac wszystkie lasery nowe, ceny nie sa niskie ale da sie.

Zawsze można kupić denona, marantza, onkyo, będzie taniej.

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lolek126 napisał:

Można tak przez rok pisać co dla kogo jest lepsze, ktoś chce kupić stare Accu niech kupuje, skoro to mu pasuje, a jak ktos lubi to co po nowemu przentują klocki tego Producenta to taka osoba kupi nowe urządzenie. Oby każdy był zadowolony swoim wyborem i pisał uczciwie. Bo też jednak jest istotne (całkowicie ogólnie piszę), że jeśli nie jest stać danej osoby kupić cdika za powiedzmy 50 czy 80 tyś. akwestionuje się zalety takiego urządzenia to niestety, ale to dosyć mało wiarygodne jest, gdyż nigdy takiego urządzenia nie kupi. A się kwestionuje zakup ...

To czy stać czy nie to jedno a to czy warto to drugie .

Mnie stać dać za wzmacniacz i odtwarzacz 100 000zł ale jakby się dało to bym kupił coś super grającego za 1000zł jeżeli pojawi się na rynku .

Dałbym gdyby był tak zbudowany i tak bezawaryjny jak w latach 90tych . A tu wydasz stówę , na dzień dobry tracisz połowę a za powiedzmy 10 lat licz się że może coś się dziać .

Niedawno ktoś do mnie dzwonił i pytał o DP-700 w którym podobno jest problem z dostępnością laserów ( tak mu powiedziano w serwisie ) . A ten odtwarzacz kosztował kupę forsy i co dalej ?

 

Nie chcę tyle tracić .

Po co tyle wydawać na sprzęt ? Żeby wydać czy to ma grać , być bezawaryjne i jak najmniej kosztować a zarazem jak najmniej na tym stracić .

Za dużo w życiu straciłem i teraz inaczej do tego podchodzę .

Mieć super grający sprzęt ale kupiony tak że jak mi się odechce to sprzedam z minimalną stratą lub bez straty . I tu super są właśnie używane starsze Accu . Kupujesz , grasz i z czasem można sprzedać bez lub z minimalną stratą a sprzęt ładny i bezawaryjny .

Niech inni kupują nowe żebym ja mógł na tym jak najmniej stracić ?

Edytowane przez muda44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bumpalump napisał:

W Nautilusie? ?

Nie chcę w to dalej brnąć . Ktoś chciał kupić taki  model i pytał czy coś wiem w temacie bo ten odtwarzacz jako używka coś ponad 30kzł kosztował a powiedziano mu że są problemy z laserem . Nie wnikałem jakie bo nie znam tego modelu ani się nim nie interesowałem . Fakt jest delikatnie mówiąc zastanawiający dla kogoś kto chwiałby wydać przecież niemałą sumę na odtwarzacz CD i pytanie jak to się ma i będzie miało do nowszych .

Tu nie kupi się Sony za 800zł na części ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muda44 czyli w Twoim interesie jest, aby jak najwięcej ludzi kupowało nowe urządzenia, bo wtedy będziesz miał co kupić

? 

Problem jest w tym, że wcześniej, albo później w Europie koniunktura się pogorszy i tych co będą nowe rzeczy kupować z elektroniki itp. bedzie mało. Bo to nie są artykuły pierwszej potrzeby. Także czasy dla sprzedawców audio  w tym okresie będą trudne. I jak nie spuszczą z cen to będą mieli problem.

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lolek126 napisał:

Muda44 czyli w Twoim interesie jest, aby jak najwięcej ludzi kupowało nowe urządzenia, bo wtedy będziesz miał co kupić

? 

Problem jest w tym, że wcześniej, albo później w Europie koniunktura się pogorszy i tych co będą nowe rzeczy kupować z elektroniki itp. bedzie mało. Bo to nie są artykuły pierwszej potrzeby. Także czasy dla sprzedawców audio  w tym okresie będą trudne. I jak nie spuszczą z cen to będą mieli problem.

Obawiam się że to co dzisiaj jest wyprodukowane za kilka lat może nie być warte zakupu jako używane . Obym się mylił .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, muda44 napisał:

Obawiam się że to co dzisiaj jest wyprodukowane za kilka lat może nie być warte zakupu jako używane . Obym się mylił .

 

Pesymistą jesteś Kolego ?słuchałem kilku integr od kilku Producentów  i naprawdę jest w czym wybierać i uszy cieszą, kwestia tylko co komu się podoba i na co stawia ktoś kupując elektronikę. A że swoje kosztuje to inna sprawa ... nikt nie zmusza do zakupu,  a i tak raz na jakiś czas ktoś coś kupuje.. bo przecież cała zabawa się musi kręcić, aby Ci co kupują używane rzeczy to ktoś musi kupić nowe zabawki.. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, lolek126 napisał:

Pesymistą jesteś Kolego ?słuchałem kilku integr od kilku Producentów  i naprawdę jest w czym wybierać i uszy cieszą, kwestia tylko co komu się podoba i na co stawia ktoś kupując elektronikę. A że swoje kosztuje to inna sprawa ... nikt nie zmusza do zakupu,  a i tak raz na jakiś czas ktoś coś kupuje.. bo przecież cała zabawa się musi kręcić, aby Ci co kupują używane rzeczy to ktoś musi kupić nowe zabawki.. 

W sensie bezawaryjności bo żadną nowością są klocki kosztujące kilkadziesiąt tysięcy  które potrafią się psuć nawet kilka razy w ciągu trwania gwarancji a i był też taki CD za 20000 gdzie większość nowych egzemplarzy już miała problemy z odczytem płyt .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, muda44 napisał:

W sensie bezawaryjności bo żadną nowością są klocki kosztujące kilkadziesiąt tysięcy  które potrafią się psuć nawet kilka razy w ciągu trwania gwarancji a i był też taki CD za 20000 gdzie większość nowych egzemplarzy już miała problemy z odczytem płyt .

Wiesz nie wiem, moze Ty masz takiego pecha znając takie przypadki, albo ja znowu mam takie szczęście, że znam wielu ludzi co mają fajne odtwarzacze od różnych Producentów drogie i te bardzo drogie i jakoś u wszystkich śmigają, pomimo już dobrych kilku lat użytkowania. ?

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lolek126 napisał:

Wiesz nie wiem, moze Ty masz takiego pecha znając takie przypadki, albo ja znowu mam takie szczęście, że znam wielu ludzi co mają fajne odtwarzacze od różnych Producentów drogie i te bardzo drogie i jakoś u wszystkich śmigają, pomimo już dobrych kilku lat użytkowania. ?

Ja pecha nie mam , zanim coś kupię dokładnie sprawdzam co kupuję .

Weź poprawkę na to, że nie jest w interesie właścicieli chwalić się że coś im padło i było naprawiane . Znam takie przypadki a tacy nie chwalą się tym a przeważnie po cichu szukają pomocy .

 

Ok , zostawmy już to . W końcu to klub Accu i póki co jednych z najmniej awaryjnych klocków na rynku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.