Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  397 członków

Accuphase Klub
IGNORED

Klub fanów Accuphase


Gość discomaniac71

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, lolek126 napisał:

Już kilka osób z mojego otoczenia kupiło, sprzedając np Lumina, Arcama czy CA. Mega funkcjonalne, świetna aplikacja, całkiem fajne brzmienie, aczkolwiek dla mnie i tak  tym pierwszym źródłem zostaje ciągle cdik

Wygląda fajnie. XLR jednak oczko wyżej... jak zwykle pełnia szczęścia tania nie jest 😜 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Roxi napisał:

Wygląda fajnie. XLR jednak oczko wyżej... jak zwykle pełnia szczęścia tania nie jest 😜 

Ja mam ten kabel, tylko w rca  i zażyczyłem sobie inny oplot, który jrst ciemniejszy i pasuje mi do koloru innych kabli. Z Xlr siltecha prawie są identyczne. 🙂Dystrybutor wszystko ogarnia z takimi zamówieniami. Seria niżej mają słabsze wtyki rca, te są tylko w topowej serii. Wtyki też są fajne i dokręcane oczywiście.

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lolek126 napisał:

Ja mam ten kabel, tylko w rca  i zażyczyłem sobie inny oplot, który jrst ciemniejszy i pasuje mi do koloru innych kabli. Z Xlr siltecha prawie są identyczne. 🙂Dystrybutor wszystko ogarnia z takimi zamówieniami. Seria niżej mają słabsze wtyki rca, te są tylko w topowej serii. Wtyki też są fajne i dokręcane oczywiście.

Ja mówiłem o streamerze, że podany przez Ciebie model nie posiada wyjść XLR. Z tym, że wiadomo. Zdania są jak zawsze podzielone. Jedni stawiają głównie na granie po xlr, dla innych bez znaczenia. Jak nastawiasz się jednak głównie na CD, to może nie ma się co napinać. A ten CD pewnie też ma wejście na DAC, nie lepiej jakiś transport i tam go wpiąć zamiast osobny streamer? To oczywiście wszystko teoria, bo jak już znam Twoje podejście, to wszystko sto razy przetestowane 😜 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Roxi napisał:

Ja mówiłem o streamerze, że podany przez Ciebie model nie posiada wyjść XLR. Z tym, że wiadomo. Zdania są jak zawsze podzielone. Jedni stawiają głównie na granie po xlr, dla innych bez znaczenia. Jak nastawiasz się jednak głównie na CD, to może nie ma się co napinać. A ten CD pewnie też ma wejście na DAC, nie lepiej jakiś transport i tam go wpiąć zamiast osobny streamer? To oczywiście wszystko teoria, bo jak już znam Twoje podejście, to wszystko sto razy przetestowane 😜 

To żeśmy się dogadali 🙂 Ile ludzi tyle opinii, do połączenia cdika i integry mam XLR, bo uważałem, że jak są  zbalansowane  urządzenia to troszkę szkoda się takiego kabla pozbawiać.  Czy Xlr jest naj w każdej sytuacji, uważam, że nie.. XLR najwięcej robi roboty na początku, a później im dalej to tak jakby mniej czuć jego udziału w muzyce, może to kwestia , że już jesteśmy osłuchani. Nie licząc, ze jest większa dynamika i stad też są pewne odczucia, szczególnie na początku. Ale dla przykładu Lumin D2 na xlr-ach ma mniejszą dynamikę i szybkość niż Rose 250 na Rca 🙂 Więc różnie z tym bywa. Cdik ma daca 9028 pro, a Rose 9038, myślę, że w większości przypadków będę słuchał z Rose, choć kabel usb dla świętego spokoju kupiłem AQ Carbon. 🙂 A Rose jako odtwarzacz bardzo mi się spodobał to co pisałem już nie będę się powtarzał, za te pieniądze w stosunku do funkcjonalności, wykonania i dźwięku uważam, ze jest to fajne urządzenie. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już na luzie to wrzucę zdjęcie z fejsa.. Jak nie "kochać" Accu jak nawet małe dziewczynki "kochają"  😍te urządzenia, wcześniej ta Rodzina miała jak dobrze pamiętam 480 tkę , bo był filmik jak ta dziewczynka tańczy podczas słuchania właśnie z tej integry 🙂
188663581-10219475029523138-538644652947

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra wiadomość dla tych co lubią klasę AB w Accu, w grudniu premiera  integry Accu 5000 - odpowiednik w klasie AB dla  800 , która jest w klasie A. 

I nowe PRE 2900 wchodzi.. 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych, których będzie stać dołożyć do 5ki, bo różnica w cenię będzie spora, więc to nie takie proste dołożyć, chyba, że się ma...:-)Jak 800eka weszła można było kupić 470/480/650, aczkolwiek też jakiegoś wysypu gwałtownego nie było, bo troszkę trza 🙂 dołożyć.

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stałem się właścicielem  streamera koreańskiego producenta ROSE RS 250, który będzie drugim źródłem w systemie ACCU i  jak dla mnie, osobę która ma bardzo duży dystans do słuchania muzyki ze streamingu uważam, że ta zabawka za te pieniądze, za takie wykonanie, funkcjonalność i jakość dźwięku jaka ona prezentuje w stosunku do konkurencji warta jest choćby sprawdzenia i zapoznania się z nią. A zapewniam, że wielu  może się zainteresować, ja po kilku testach różnych streamerów kupiłem i jestem bardzo zadowolony. 
A wiadomo jak jest ile ludzi to tyle opinii będzie co do takich zabawek, ale tak jak powiedział nasz sławny wódz Marszałek J. Piłsudski „ Racja jest jak pewna część ciała, każdy ma swoją..” I tego się trzymajmy zachowując oczywiście odpowiedni dystans do tego co posiadamy. Ja jestem mega zadowolony. :bober: Jeszcze warunki spartańskie, ale już jestem na etapie wybierania stolika pod sprzęt.. ale trzeba będzie poczekać, ze dwa miechy. 
IMG-20210825-084517.jpg
IMG-20210825-101244.jpg
IMG-20210825-101330.jpg

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, lolek126 napisał:

Dzisiaj stałem się właścicielem  streamera koreańskiego producenta ROSE RS 250, który będzie drugim źródłem w systemie ACCU i  jak dla mnie, osobę która ma bardzo duży dystans do słuchania muzyki ze streamingu uważam, że ta zabawka za te pieniądze, za takie wykonanie, funkcjonalność i jakość dźwięku jaka ona prezentuje w stosunku do konkurencji warta jest choćby sprawdzenia i zapoznania się z nią.

Wygląda ładnie. Jak widać konkurencja w temacie streamingu coraz większa. Podobnie zresztą jeśli chodzi o wydawców treści choć tu rozwój chyba głównie w temacie video, ale za jakiś czas może i każda wytwórnia będzie miała swój kanał streamingowy. Jest to jednak najszybsza aktualnie forma dotarcia do klienta. 

Lolek, a Ty pamiętasz jak mnie krytykowałeś jak wklejałem jakieś zdjęcia na forum, że nie wypada tego robić ze względów bezpieczeństwa. A sam teraz ekshibicjonizm sprzętowy robisz. Chyba, że wykupiłeś polisę na sprzęt i chcesz na tym zarobić 🙂 A na poważnie, to wklejaj, wklejaj... ja tam zawsze lubię takie rzeczy oglądać 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Roxi napisał:

Wygląda ładnie. Jak widać konkurencja w temacie streamingu coraz większa. Podobnie zresztą jeśli chodzi o wydawców treści choć tu rozwój chyba głównie w temacie video, ale za jakiś czas może i każda wytwórnia będzie miała swój kanał streamingowy. Jest to jednak najszybsza aktualnie forma dotarcia do klienta. 

Lolek, a Ty pamiętasz jak mnie krytykowałeś jak wklejałem jakieś zdjęcia na forum, że nie wypada tego robić ze względów bezpieczeństwa. A sam teraz ekshibicjonizm sprzętowy robisz. Chyba, że wykupiłeś polisę na sprzęt i chcesz na tym zarobić 🙂 A na poważnie, to wklejaj, wklejaj... ja tam zawsze lubię takie rzeczy oglądać 🙂

Pamiętam 🙂 i powiem więcej dalej tak uważam, zauważ, ze wyrzuciłem stopkę ze sprzętem... i nie wklejałbym zdjęć, gdyby nie to, że kilku osobom chcę pokazać jak bardzo się myli oceniając mnie w pewny sposób, a w szczególności jednemu detektywowi , który to w jednym z postów w jakimś wątku  napisał:  coś w tym stylu " ten gość nic  i nigdy nie kupi, a jedynie reklamuję firmy i Dystrybutora" powinien napisać dystrybutorów jak już, ale pomimo wszystko życzę mu, aby takie nic nie kupił jak ja kupiłem.. zaczynając od samych kabli.. Ale tak to jest jak się ludzi nie zna, nie zna się ich planów itp. a chce się oceniać.. a przy okazji oczarowanym się jest na maksa tym co się posiada i nie przyjmuje się krytyki tego sprzętu. 

A co do streamingu to pomaga i to jest fakt, ale cdik dla mnie zostanie zawsze pierwszym źródłem.. dzisiaj super płytkę odbieram, a dwie inne idą , za jakieś 2 tygodnie powinny być.. , że te 3 płyty kosztuja tyle co powiedzmy około 1,5 roku abanomentu  mastera w Tidalu to już inna sprawa. To hobby tanie nie jest.. 

Ale ta zabawka jest genialna.. 🙂 za te pieniądze super zakup. 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lolek126 napisał:

chcę pokazać jak bardzo się myli oceniając mnie w pewny sposób, a w szczególności jednemu detektywowi

Udowadnianie, to potężny motywator. Czasem może być nawet większy niż przyjemność słuchania muzyki. To jeden z elementów chwytności na jakiej opiera się magia forum 🙂 

Godzinę temu, lolek126 napisał:

A co do streamingu to pomaga i to jest fakt, ale cdik dla mnie zostanie zawsze pierwszym źródłem.. dzisiaj super płytkę odbieram, a dwie inne idą , za jakieś 2 tygodnie powinny być.. , że te 3 płyty kosztuja tyle co powiedzmy około 1,5 roku abanomentu  mastera w Tidalu to już inna sprawa. To hobby tanie nie jest.. 

Z niecierpliwością czekam na dokładnie odwrotną informacje, że zakupiony streamer leje już ta starą technologie CD. Może być nawet z lokalnych plików, nie musi być z netu. W ludziach pieniądzach oczywiście. Jak takie coś napiszesz, to mogę kupować to Rose czy co tam jeszcze innego 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, adamek_68 napisał:

Ciekawe jak zabrzmiałoby gdyby podłączyć odtwarzacz CD przez coaxial do tego streamera i porównać jak brzmią te dwa urządzenia z płyty CD? 

Wiesz ja nie jestem za bardzo streamowy 🙂 ale Ci co są  i mi są znani to oni niemalze wszyscy twierdzą, że najlepiej jest po usb... w cdiku mam 9028 pro, a tutaj  na pokładzie Rose jest 9038 .. 🙂 kiedyś pewnie się pobawię, na razie nie mam na to czasu. musze zając się stolikiem pod sprzęt.. 🙂

46 minut temu, Roxi napisał:

Udowadnianie, to potężny motywator. Czasem może być nawet większy niż przyjemność słuchania muzyki. To jeden z elementów chwytności na jakiej opiera się magia forum 🙂 

Z niecierpliwością czekam na dokładnie odwrotną informacje, że zakupiony streamer leje już ta starą technologie CD. Może być nawet z lokalnych plików, nie musi być z netu. W ludziach pieniądzach oczywiście. Jak takie coś napiszesz, to mogę kupować to Rose czy co tam jeszcze innego 🙂 

Ja tam wolę cdik 🙂 przynajmniej jak  do tej pory.. ale taka zabawka to funkcjonalność niesamowita i wygoda i to trzeba przygnać. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, adamek_68 napisał:

Ciekawe jak zabrzmiałoby gdyby podłączyć odtwarzacz CD przez coaxial do tego streamera i porównać jak brzmią te dwa urządzenia z płyty CD? 

Duża szansa, że na zbliżonym poziomie do CD, bo w transporcie zazwyczaj jest wąskie gardło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lolek126 napisał:

Ja tam wolę cdik 🙂 przynajmniej jak  do tej pory.. ale taka zabawka to funkcjonalność niesamowita i wygoda i to trzeba przygnać.

ja gra Twoim zdaniem jakie są różnice miedzy DP-560 a DP-570 ?Tego pierwszego cedeka miałem okazje z 800 posłuchać ...

560 chyba miałeś u siebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, asterix1 napisał:

ja gra Twoim zdaniem jakie są różnice miedzy DP-560 a DP-570 ?Tego pierwszego cedeka miałem okazje z 800 posłuchać ...

560 chyba miałeś u siebie ?

Wiesz co to trzeba jeszcze troszkę poczekać, ale to co jest zauważalne to więcej jest słychać na wysokich tonach , a przy tym jest to w jakiś sposób bardziej ułożone w całość, jest więcej przestrzeni w graniu i troszkę bardziej dynamicznej jak  i szybciej. Napęd chodzi jeszcze ciszej , co wydawało mi się niemożliwe do zrealizowania , a jednak można.. 🙂 musi pograć jeszcze.. Ale generalnie jestem zadowolony, a dwóch znajomych co ma 560 będzie wymieniać na 570 w przyszłym roku jak im nic nie wydarzy się po drodze.. wiec chyba warto.. 🙂

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 25.08.2021 o 10:36, lolek126 napisał:

Dzisiaj stałem się właścicielem  streamera koreańskiego producenta ROSE RS 250, który będzie drugim źródłem w systemie ACCU i  jak dla mnie, osobę która ma bardzo duży dystans do słuchania muzyki ze streamingu uważam, że ta zabawka za te pieniądze, za takie wykonanie, funkcjonalność i jakość dźwięku jaka ona prezentuje w stosunku do konkurencji warta jest choćby sprawdzenia i zapoznania się z nią. A zapewniam, że wielu  może się zainteresować, ja po kilku testach różnych streamerów kupiłem i jestem bardzo zadowolony. 
A wiadomo jak jest ile ludzi to tyle opinii będzie co do takich zabawek, ale tak jak powiedział nasz sławny wódz Marszałek J. Piłsudski „ Racja jest jak pewna część ciała, każdy ma swoją..” I tego się trzymajmy zachowując oczywiście odpowiedni dystans do tego co posiadamy. Ja jestem mega zadowolony. :bober: Jeszcze warunki spartańskie, ale już jestem na etapie wybierania stolika pod sprzęt.. ale trzeba będzie poczekać, ze dwa miechy. 
IMG-20210825-084517.jpg
IMG-20210825-101244.jpg
IMG-20210825-101330.jpg

Jako osoba która tylko uznawała słuchanie muzyki z płyt, jakimś dziwnym trafem stałem się szczęśliwym posiadaczem streamera Rose rs 250🙂 a to wszystko dzięki koledze lolek123 który zechciał podzielić się swoimi wrażeniami na temat owego streamera.

Zgadzam się z kolegą pod każdym względem. Jest to znakomite urządzenie za jeszcze w miarę rozsądne pieniądze 💰 Polecam wszystkim z czystym sumieniem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, adamek_68 napisał:

Jako osoba która tylko uznawała słuchanie muzyki z płyt, jakimś dziwnym trafem stałem się szczęśliwym posiadaczem streamera Rose rs 250🙂 a to wszystko dzięki koledze lolek123 który zechciał podzielić się swoimi wrażeniami na temat owego streamera.

Zgadzam się z kolegą pod każdym względem. Jest to znakomite urządzenie za jeszcze w miarę rozsądne pieniądze 💰 Polecam wszystkim z czystym sumieniem 🙂

Też jestem zatwardziałym sympatykiem płyt , ale chyba trzeba będzie iść w nowe rozwiązania, chociaż starych nie zostawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie stoliki macie pod swoje Accufejsiki? 😃

Ja stolik na elektronikę po wielu dniach przemyśleń nad ofertami od firm zajmujących się produkcją tego typu akcesoriów w audio, wybór padł na stolik (pod indywidualne zamówienie) od Producenta Audiophilar, model High End Line III S fornir Heban Cayenne. Zamówienie złożone, teraz 8 tygodni i będzie można powiedzieć magiczne zdanie: stoliczku nakryj się.. 🙂 mam nadzieję, że nie będzie żadnych niespodzianek. 

Sonus faber - Artisan of sound. 😉

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lolek126 napisał:

Jakie stoliki macie pod swoje Accufejsiki? 😃

Ja stolik na elektronikę po wielu dniach przemyśleń nad ofertami od firm zajmujących się produkcją tego typu akcesoriów w audio, wybór padł na stolik (pod indywidualne zamówienie) od Producenta Audiophilar, model High End Line III S fornir Heban Cayenne. Zamówienie złożone, teraz 8 tygodni i będzie można powiedzieć magiczne zdanie: stoliczku nakryj się.. 🙂 mam nadzieję, że nie będzie żadnych niespodzianek. 

Sonus faber - Artisan of sound. 😉

No , no ,no  u mnie biedny Accu  stoi tylko na  granitowej płycie poprzedzonej filcowymi przekładkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, lolek126 napisał:

Jakie stoliki macie pod swoje Accufejsiki? 😃

Ja stolik na elektronikę po wielu dniach przemyśleń nad ofertami od firm zajmujących się produkcją tego typu akcesoriów w audio, wybór padł na stolik (pod indywidualne zamówienie) od Producenta Audiophilar, model High End Line III S fornir Heban Cayenne. Zamówienie złożone, teraz 8 tygodni i będzie można powiedzieć magiczne zdanie: stoliczku nakryj się.. 🙂 mam nadzieję, że nie będzie żadnych niespodzianek. 

Sonus faber - Artisan of sound. 😉

Będzie full wypas👍😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, izapat napisał:

No , no ,no  u mnie biedny Accu  stoi tylko na  granitowej płycie poprzedzonej filcowymi przekładkami.

Accufejsik Twój z założenia nie jest tani...:-) A nie myślałeś o jakimś stoliku ?

17 minut temu, adamek_68 napisał:

Będzie full wypas👍😊

Mam nadzieję, że w tłumie przejdzie 🙂

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lolek126 napisał:

Accufejsik Twój z założenia nie jest tani...:-) A nie myślałeś o jakimś stoliku ?

Mam nadzieję, że w tłumie przejdzie 🙂

Wydaje mi się , że to wystarczy.Pod granitem jest Komoda z MDF. Nie taki drogi. Tylko e 380 , ale konkuruje z Moonriverem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, izapat napisał:

Wydaje mi się , że to wystarczy.Pod granitem jest Komoda z MDF. Nie taki drogi. Tylko e 380 , ale konkuruje z Moonriverem.

Kolego wielu nawet w marzeniach nie ma takiej integry..:-) to fajna zabawka.

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, izapat napisał:

Też jestem zatwardziałym sympatykiem płyt , ale chyba trzeba będzie iść w nowe rozwiązania, chociaż starych nie zostawię.

Warto spróbować, byłem bardzo sceptycznie nastawiony do streamingu, lecz gdy zobaczyłem to urządzenie Rose, które uważam za bardzo ładne, to postanowiłem spróbować. Powiem, że jakość brzmienia jest rewelacyjna 😊 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie streaming to wygoda i dostępność do tysięcy płyt, które można sobie sprawdzić przed zakupem i do setek płyt, które są już trudno dostępne, lub nie ma ich na nośniku fizycznym. Plus całkiem przyzwoicie to gra, chociaż dla mnie cdik czy gramofon (którego nie mam) ale zawsze jak mam okazję to u kogoś słucham , to zawsze słuchanie z tych urządzeń daje mi większą radość z obcowaniem z fizycznymi nośnikami od tych urządzeń. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.