Jump to content
Guest discomaniac71

Klub fanów Accuphase

Recommended Posts

Posted (edited)
5 godzin temu, muda44 napisał:

W sensie bezawaryjności bo żadną nowością są klocki kosztujące kilkadziesiąt tysięcy  które potrafią się psuć nawet kilka razy w ciągu trwania gwarancji a i był też taki CD za 20000 gdzie większość nowych egzemplarzy już miała problemy z odczytem płyt .

Wiesz nie wiem, moze Ty masz takiego pecha znając takie przypadki, albo ja znowu mam takie szczęście, że znam wielu ludzi co mają fajne odtwarzacze od różnych Producentów drogie i te bardzo drogie i jakoś u wszystkich śmigają, pomimo już dobrych kilku lat użytkowania. 🙂

Edited by lolek126

Sony KD -55X 8505 C, Sony KDL-55HX955. Onkyo TX-NR5010, , Denon DBT-3313UD, Marantz SA-KI Pearl Lite, PS3, Paradigm Reference studio 60 v5, Paradigm Reference CC-590 v5, Monitor Audio Gold GX-FX, Velodyne SPL – 1200 ultra,VDH-D-352

16 minut temu, lolek126 napisał:

Wiesz nie wiem, moze Ty masz takiego pecha znając takie przypadki, albo ja znowu mam takie szczęście, że znam wielu ludzi co mają fajne odtwarzacze od różnych Producentów drogie i te bardzo drogie i jakoś u wszystkich śmigają, pomimo już dobrych kilku lat użytkowania. 🙂

Ja pecha nie mam , zanim coś kupię dokładnie sprawdzam co kupuję .

Weź poprawkę na to, że nie jest w interesie właścicieli chwalić się że coś im padło i było naprawiane . Znam takie przypadki a tacy nie chwalą się tym a przeważnie po cichu szukają pomocy .

Ok , zostawmy już to . W końcu to klub Accu i póki co jednych z najmniej awaryjnych klocków na rynku .

.

I oby tak zostało  czego Tobie, sobie i  wszystkim życzę 🙂

Sony KD -55X 8505 C, Sony KDL-55HX955. Onkyo TX-NR5010, , Denon DBT-3313UD, Marantz SA-KI Pearl Lite, PS3, Paradigm Reference studio 60 v5, Paradigm Reference CC-590 v5, Monitor Audio Gold GX-FX, Velodyne SPL – 1200 ultra,VDH-D-352

Mam dla fanów Accuphase złą wiadomość. Jedyny niezależny recenzent audio w Polsce a może i na świecie zdemaskował prawdziwą wartość integry Accu E 480. Mianowicie w teście Kinky Audio na swoje stronce:   szymonfaber.pl   ocenił brzmienie tej integry  na pułapie max kilku tysięcy zlotych - taka jest kiepska niestety.

In my humble opinion

Accu zbankrutuje przez taką ocenę 🙂 A poważnie to zmartwiłbym się gdyby wyszło na tym teście odwrotnie. Ci co są zainteresowani niech idą i posłuchają, sami się przekonają jaka to jest "słaba" integra. Znam dwóch co z 470 przesiedli się  na 480, a jeden z nich porównywał najniższą dzielonkę Maka, a tak padło na 480... taka jest lipna:-)

5 godzin temu, babatular napisał:

Mam dla fanów Accuphase złą wiadomość. Jedyny niezależny recenzent audio w Polsce a może i na świecie zdemaskował prawdziwą wartość integry Accu E 480. Mianowicie w teście Kinky Audio na swoje stronce:   szymonfaber.pl   ocenił brzmienie tej integry  na pułapie max kilku tysięcy zlotych - taka jest kiepska niestety.

Niech zgadnę. Chiński złom cayin zjadł go na śniadanie??

Z tym że jest niezależny się zgodzę. Nikomu nie zależy na jego zdaniu o HiFi 😁😁😁

(CD ) Cec tl 5100 z , primare i21 ( pre) , Pioneer m90a, monitor audio gx 50

6 godzin temu, Bartosz_70659 napisał:

Niech zgadnę. Chiński złom cayin zjadł go na śniadanie??

Z tym że jest niezależny się zgodzę. Nikomu nie zależy na jego zdaniu o HiFi 😁😁😁

Bartosz ale zobacz z drugiej strony kupujesz np denka 2500 nawiaaem złom jakich mało i po przeczytaniu testu od razu jesteś szczęśliwy, bo masz integre na posobnym poziomie, a kawał  kasy w kieszeni. 🙂 także są i plusy.

Edited by lolek126

1 minutę temu, lolek126 napisał:

Bartosz ale zobacz z drugiej strony kupujesz np denka 2020 nawiaaem złom jakich mało i po przeczytaniu testu od razu jesteś szczęśliwy, bo masz integre na posobnym poziomie, a kawał  kasy w kieszeni. 🙂 także są i plusy.

A ten nowy 2050 to też nie bardzo.

Pokręciłem miałem na myśli  model 2500, 2020 na swoje czay bronił się w swojej cenie. Choć do Accu nie ma porównia ..

Edited by lolek126

34 minuty temu, lolek126 napisał:

Pokręciłem miałem na myśli  model 2500, 2020 na swoje czay bronił się w swojej cenie. Choć do Accu nie ma porównia ..

Nawet fani Denona mówią źle o 2500. Coś im nie wyszlo

Bo to szczera prawda.... 

Do mnie w drodze jest C280L, jeśli faktycznie jest tak  pisze Bumpalump ( fantastyczne ) to sie cieszę. Jednak 30 lat potrafi zrobic swoje, chociaż z opisu wlaściciela wynikają same ochy i achy 🙂 , ale każdy sprzedający tak zachwala, ze zdjeć wyglada pieknie, jak to po Photo Shopie 🙂. Ma zagrać z dużo młodszym P4200, którego kupiłem w zeszłym roku jako demo ze sklepu. Zobaczymy, posłucham,  to podzielę się wrażeniami, chociaż audiopholikiem nie jestm, ma po prostu zagrać i ma się podobać 🙂 

• Like 1

28 minut temu, Tomasz_72701 napisał:

ednak 30 lat potrafi zrobic swoje,

W przypadku tego pre 30 lat nic nie zrobi, mialem zwykle 280, L i V po kilka razy w zyciu, zawsze idealne jakby dopiero z fabryki wyszly, jedynie to zarowki czasem do wymiany i z kurzu wydmuchac

koniecznie daj znac jak zagra z P4200

Sansui AU-α 907MR, Sony CDP-557ESD, T+A Criterion TCI 3R

youtube.com/user/Mr1Raziel

34 minuty temu, Tomasz_72701 napisał:

podzielę się wrażeniami

Koniecznie !!..I jeszcze napisz , czy jest z fabrycznym kablem zasilającym , czy ma dorobione gniazdo..

Czesc,

Wyglada na to ze dolacze so klubu Accuphase.
Zastanawiam sie nad zakupem C-280, rozwazam wersje L lub wersje V.

Jest spora roznica w cenie i dostepnosci pomiedzy wersjami L i V.

Czy warto doplacac do wersji V?

Jakie ceny mozna uznac za dobre dla wersji L jakie dla wersji V (raczej skupiam sie na europejczykach).

Pozdrawiam

Sent from my iPhone using Tapatalk