Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  397 członków

Accuphase Klub
IGNORED

Klub fanów Accuphase


Gość discomaniac71

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
13 minut temu, lolek126 napisał:

Pierwszą osobą był Kolega, gdzie zdjecia z Jego prywatnego mieszkania wkleiłem niedowiarkowi i i film, gdzie widoczna jest data zamieszczenia jego na YT, który zamieścił z tego samego zresztą salonu mieszkalnego co i wspomniane zdjęcia. Nie było nikogo pierwszego kto miałby tę integrę u siebie. Zresztą nie tylko tę rzecz miał jako pierwszy ... ?

A według Ciebie  o ile lepiej gra od Accu 650 ? Co Ci się w niej bardziej podobało, lub też nie podobało?

No ja tez mam fotki z pierwszego odsłuchu w RAW z datą więc bez problemu mógłbym sprawdzić dokładny dzień i godzinę, ale to nie ma sensu, bo co za różnica kto kiedy słyszał... Ja jakieś dwa tygodnie przed premierą albo nawet wcześniej. Ale wolałbym miesiąc później, za to kilka dni dłużej ?

Różnica w stosunku do 650 jest spora na plus 800ki, na ale to sporo bardziej zaawansowane urządzenie - prawie dwa razy więcej mocy i praktycznie wciśnięcie topowego pre do tej integry, mocno odróżnia od 650ki... Dźwiękowo to na pewno większy rozmach i spokój w kreowaniu dźwięku. Barwa też jest urzekająca, czuć tam łagodność i holografię jaką zwykle kojarzyłem z urządzeniami lampowymi. Tego w 650 nie zaobserwowałem. Mam mieć ta 800ke u siebie jakiś czas wtedy zapewne napiszę coś więcej.  

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, plastik1989 napisał:

No ja tez mam fotki z pierwszego odsłuchu w RAW z datą więc bez problemu mógłbym sprawdzić dokładny dzień i godzinę, ale to nie ma sensu, bo co za różnica kto kiedy słyszał... Ja jakieś dwa tygodnie przed premierą albo nawet wcześniej. Ale wolałbym miesiąc później, za to kilka dni dłużej ?

Różnica w stosunku do 650 jest spora na plus 800ki, na ale to sporo bardziej zaawansowane urządzenie - prawie dwa razy więcej mocy i praktycznie wciśnięcie topowego pre do tej integry, mocno odróżnia od 650ki... Dźwiękowo to na pewno większy rozmach i spokój w kreowaniu dźwięku. Barwa też jest urzekająca, czuć tam łagodność i holografię jaką zwykle kojarzyłem z urządzeniami lampowymi. Tego w 650 nie zaobserwowałem. Mam mieć ta 800ke u siebie jakiś czas wtedy zapewne napiszę coś więcej.  

Oczywiście, że to nie chodzi o rywalizację, tylko fakt jaki miał miejsce, Kolega akurat miał to szczęście mieć ją kawałek czasu ? dzięki za spostrzeżenia, już kilka osób słuchało jej generalnie jest ok, tylko cena  średnia ? A sam wygląd nie jest dla Ciebie za duża ? Mam tu na myśli wysokość jej .... 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
45 minut temu, lolek126 napisał:

Oczywiście, że to nie chodzi o rywalizację, tylko fakt jaki miał miejsce, Kolega akurat miał to szczęście mieć ją kawałek czasu ? dzięki za spostrzeżenia, już kilka osób słuchało jej generalnie jest ok, tylko cena  średnia ? A sam wygląd nie jest dla Ciebie za duża ? Mam tu na myśli wysokość jej .... 

Cena, jak to cena - zawsze mogłaby być niższa... Na tle innych superintergr to jest zdecydowanie najtańsza. Popatrz na gryphony, Dan’a itd. U nich niskie modele są droższe niż top u accu... Ale o ile e650 to obecnie szczyt moich możliwości finansowych i już kombinowałem czy go sobie jednak nie wziąć to jednak po posłuchaniu 800ki odpuściłem. Prędzej bym wydał większa kwotę na 800 niż mniejszą na 650... No i problem sam się rozwiązał, bo tyle kasy nie jestem obecnie wydać ile kosztuje 800 ? 

Gabaryty... No cóż kolumbryna wielka, ale trzeba pamiętać, że to integra tylko z nazwy i raczej należałoby porównać wymiary z Preampem i końcówka mocy. Wtedy gabaryty 800ki okazują się bardzo podobne. Mój obecny wzmaicz UR ma prawie 70cm długości a wysokość 30 cm plus powierzchnia nad lampami wiec akurat dla mnie gabaryty są całkiem Ok. 
 

Dla mnie ta integra to przede wszystkim korzyść jednak z oszczędności na kablach  kilkanaście tysięcy, oraz oszczędności na zakupie - taniej wyjdzie niż oddzielnie preamp i końcówka, o kolejne kilkanaście tysięcy. 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczając, że nie słuchałem jeszcze E800, za to miałem E650 to dotychczas opowieści o równorzędności integr Accu z zestawami pre/power to bajki z mchu i paproci. Japońce nie są głupie i różnica w cenie nie bierze się tylko z marketingu. Integra to zawsze kompromis. Pytanie czy jesteśmy w stanie się na niego zgodzić. Chcąc zaoszczędzić zawsze można pójść w opcję z końcówką sterowaną bezpośrednio ze źródła. Bardzo często daje to lepsze efekty brzmieniowe niż integra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lolek126 napisał:

Pierwszą osobą był Kolega, gdzie zdjecia z Jego prywatnego mieszkania wkleiłem niedowiarkowi jak i film, gdzie widoczna jest data zamieszczenia jego na YT, który zamieścił z tego samego zresztą salonu mieszkalnego co i wspomniane zdjęcia. Nie było nikogo pierwszego kto miałby tę integrę u siebie. Zresztą nie tylko tę rzecz miał jako pierwszy ... ?

A według Ciebie  o ile lepiej gra od Accu 650 ? Co Ci się w niej bardziej podobało, lub też nie podobało?

 

Poznajesz u kogo to w mieszkaniu ? ?

 

 

 

 

Ty jesteś dla mnie kompletnie niewiarygodny. Info Plastika przyjmuję do wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, plastik1989 napisał:

Cena, jak to cena - zawsze mogłaby być niższa... Na tle innych superintergr to jest zdecydowanie najtańsza. Popatrz na gryphony, Dan’a itd. U nich niskie modele są droższe niż top u accu... Ale o ile e650 to obecnie szczyt moich możliwości finansowych i już kombinowałem czy go sobie jednak nie wziąć to jednak po posłuchaniu 800ki odpuściłem. Prędzej bym wydał większa kwotę na 800 niż mniejszą na 650... No i problem sam się rozwiązał, bo tyle kasy nie jestem obecnie wydać ile kosztuje 800 ? 

Gabaryty... No cóż kolumbryna wielka, ale trzeba pamiętać, że to integra tylko z nazwy i raczej należałoby porównać wymiary z Preampem i końcówka mocy. Wtedy gabaryty 800ki okazują się bardzo podobne. Mój obecny wzmaicz UR ma prawie 70cm długości a wysokość 30 cm plus powierzchnia nad lampami wiec akurat dla mnie gabaryty są całkiem Ok. 
 

Dla mnie ta integra to przede wszystkim korzyść jednak z oszczędności na kablach  kilkanaście tysięcy, oraz oszczędności na zakupie - taniej wyjdzie niż oddzielnie preamp i końcówka, o kolejne kilkanaście tysięcy. 

Oczywiście zgadzam się, że wybór integry to zmniejszenie kosztów i to niewątpliwie niemałych patrząc choćby właśnie na samo okablowanie. Także każdy ma wybór i kupuje to co mu pasuje.. i na co go stać. Nie oszukujmy się cena gra duża rolę w naszych wyborach, a tak jak wspomniałeś patrząc od tak na 800 to cena jest jaka jest, ale na inne topowe integry to już wychodzi zdecydowanie dużo lepiej. 

2 godziny temu, enzo napisał:

Zaznaczając, że nie słuchałem jeszcze E800, za to miałem E650 to dotychczas opowieści o równorzędności integr Accu z zestawami pre/power to bajki z mchu i paproci. Japońce nie są głupie i różnica w cenie nie bierze się tylko z marketingu. Integra to zawsze kompromis. Pytanie czy jesteśmy w stanie się na niego zgodzić. Chcąc zaoszczędzić zawsze można pójść w opcję z końcówką sterowaną bezpośrednio ze źródła. Bardzo często daje to lepsze efekty brzmieniowe niż integra. 

Podobnie podchodzę, że integra będzie kompromisem w stosunku do dzielonego zestawu, ale chyba najważniejsze jest to, aby końcowy wybór bez względu czy to będzie integra, czy też zestaw dzielony przynosił radość w odsłuchu w zaciszu domowym. 

46 minut temu, Margol napisał:

Ty jesteś dla mnie kompletnie niewiarygodny. Info Plastika przyjmuję do wiadomości.

Jakie to szczęście, ze Plastik napisał o tym, bo w przeciwnym wypadku okazałoby się , że Kolega to na pewno dogadał się z YT i zamienili datę wstawienia filmu  ? ? To jest tak żenujące, że nawet mając dowody w postaci zdjęć, filmu na YT, nie potrafisz powiedzieć słowa PRZEPRASZAM.  Ale wszyscy to widzą.. 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena, jak to cena -... Dla mnie ta integra to przede wszystkim korzyść jednak z oszczędności na kablach  kilkanaście tysięcy, oraz oszczędności na zakupie - taniej wyjdzie niż oddzielnie preamp i końcówka, o kolejne kilkanaście tysięcy. 



Kilkanascie tys na kable?

Zlotem je chcesz laczyc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, file-moon napisał:

 

 


Kilkanascie tys na kable?

Zlotem je chcesz laczyc?

 

 

Wiesz , jeśli KOlega miał na myśli np. zakupienie przykładowo  końcówki model P4500 do tego pre C2450 i jakby kupował nowe dodatkowe IC plus zasilający to spokojnie mogłoby to być kilkanaście tys. złoty.. Kwestia ile chciałby wydać na te kable, ale to co napisał to nie byłoby nic ze złota.. niestety ?

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglo by i byc kilkadziesiat tys lub kilkaset tys (a to by dopiero byla oszczednosc). Logika troche mroczna.

 

Ja w moim amp mam wbudowany kabel zasilajacy (tez dzieki temu oszczedzam kilkadziesiat tys).

 

Oddzielne elementy daja pewna swobode w zestawianiu sprzetu i jego modyfikacji.

 

Czy integra moze byc tak samo dobra jak klocki oddzielne - moze byc, nie ma tutaj przeciwskazan. Aczkolwiek pozycjonowana jest inaczej i jej cena tez jest dopasowana do segmentu (a tym samym i parametry).

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, lolek126 napisał:

 

Jakie to szczęście, ze Plastik napisał o tym, bo w przeciwnym wypadku okazałoby się , że Kolega to na pewno dogadał się z YT i zamienili datę wstawienia filmu  ? ? To jest tak żenujące, że nawet mając dowody w postaci zdjęć, filmu na YT, nie potrafisz powiedzieć słowa PRZEPRASZAM.  Ale wszyscy to widzą.. 

Twoje spamowanie produktami Nautilusa,nie jest dla mnie żadnym dowodem.

Edytowane przez Jamówię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Margol napisał:

Twoje spamowanie produktami Nautilusa,nie jest dla mnie żadnym dowodem.

Oczywiście to jeszcze trzeba dodać SF, Esoteric, B&W i kilka firm kablowych AQ, Kimber, cardas, Transparent i nie zapomnijmy o kondycjonerach bo to też muszę kupić , więc interesuje się AD i GW .. ? jest troszkę tego.. 

 

To nie ma nic wspólnego z tym, że zdjęcia jak i film były wykonane w mieszkaniu prywatnym kolegi i to 23.12.2019 roku.. I to jest fakt i potwierdzenie na to, że cały czas okłamujesz i nie potrafisz przyznać racji. I tak jak pisałem to nie pierwsza rzecz jaką miał pierwszy przed wszystkimi innymi osobami.. i na pewno nie ostatni raz.. A dalej brniesz w zakłamaniu i tak jak pisałem, pomimo wszystko, słowo przepraszam nie padło..  a powinno.. 

15 minut temu, file-moon napisał:

Moglo by i byc kilkadziesiat tys lub kilkaset tys (a to by dopiero byla oszczednosc). Logika troche mroczna.

 

Ja w moim amp mam wbudowany kabel zasilajacy (tez dzieki temu oszczedzam kilkadziesiat tys).

 

Oddzielne elementy daja pewna swobode w zestawianiu sprzetu i jego modyfikacji.

 

Czy integra moze byc tak samo dobra jak klocki oddzielne - moze byc, nie ma tutaj przeciwskazan. Aczkolwiek pozycjonowana jest inaczej i jej cena tez jest dopasowana do segmentu (a tym samym i parametry).

 

 

 

 

 

Oczywiście i dlatego każdy podejmuje decyzje i wybiera co pasuje takiej czy innej osobie. Do dzielonki jeszcze trzeba więcej miejsca co też nie jest często bez znaczenia. 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2020 o 10:07, krzmen napisał:

Witam wszystkich, jestem nowy na forum. "Zaraziłem" się accu w zeszłym roku. Kupiłem E270, DP430 i kolumny Dynaudio Exite X44.

Mam w tej chwili "okazję" kupić końcówkę A-65 lub E480, co polecacie?

Witaj ?

Jak gra zestaw w/w przez Ciebie ? Szczególnie wzmacniacz jak sie sprawuje

 

Edytowane przez asterix1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem nowy na forum. "Zaraziłem" się accu w zeszłym roku. Kupiłem E270, DP430 i kolumny Dynaudio Exite X44.
Mam w tej chwili "okazję" kupić końcówkę A-65 lub E480, co polecacie?
Zalezy co i za ile.Oraz, bez pre z serii 24xx to zapomnij.Wiec dodatkowe dutki.Wzmaki grajs inaczej, rozpoznales juz house sound Accu?

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A65 za ok.32 tys. mam go teraz podłączonego bezpośrednio do DP430 i jest znacznie lepiej niż z E270.
Wydaje mi się, że E270 nie dał rady z x44 .
Myslę, że z zakupem przedwzmacniacza mógłbym się jeszcze wstrzymać.
 
Niby mozna, ale wykorzystujesz 70% mozliwosci koncowki.Pre przeniesie Cię na duzo wyzszy poziom wrazen.No ale $$%.Poza tym excity do a65 to lekki mezalians.W kazdym razie kierunek juz masz:)

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, p0is0n napisał:
22 godziny temu, krzmen napisał:
A65 za ok.32 tys. mam go teraz podłączonego bezpośrednio do DP430 i jest znacznie lepiej niż z E270.
Wydaje mi się, że E270 nie dał rady z x44 .
Myslę, że z zakupem przedwzmacniacza mógłbym się jeszcze wstrzymać.
 

Niby mozna, ale wykorzystujesz 70% mozliwosci koncowki.Pre przeniesie Cię na duzo wyzszy poziom wrazen.No ale $$%.Poza tym excity do a65 to lekki mezalians.W kazdym razie kierunek juz masz:)

A skąd biorą się te procenty? To nie matematyka. Grałem na różnych zestawach od Accu i nie jest tak, że bez pre będzie grało gorzej niż sterowane ze źródła. Wszystko zależy od konfiguracji, konkretnego modelu wzmacniacza, źródła. Czasem lepiej gra przy połączeniu bezpośrednim innym razem z aktywnym pre. Trzeba próbować, nikt tu nie wywróży z fusów. A65 to imho overkill do niedrogich Dynek, ale... zawsze można później apgrejdować kolumny ?

Pisałem juz w tym wątku, że E480 jest bardzo ok. Moim zdaniem przelicz swoje możliwości i chęć dalszych inwestycji w tor i będziesz miał odpowiedź co wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd biorą się te procenty? To nie matematyka. Grałem na różnych zestawach od Accu i nie jest tak, że bez pre będzie grało gorzej niż sterowane ze źródła. Wszystko zależy od konfiguracji, konkretnego modelu wzmacniacza, źródła. Czasem lepiej gra przy połączeniu bezpośrednim innym razem z aktywnym pre. Trzeba próbować, nikt tu nie wywróży z fusów. A65 to imho overkill do niedrogich Dynek, ale... zawsze można później apgrejdować kolumny

Pisałem juz w tym wątku, że E480 jest bardzo ok. Moim zdaniem przelicz swoje możliwości i chęć dalszych inwestycji w tor i będziesz miał odpowiedź co wybrać.

Nie gorzej?nawet sobie tak nie zartuj, bo jeszcze ktos gotow jest uwierzyc.

Oczywiście procenty sa umowne.Chodzi o ulamek mozliwosci jaji da sie uzyskac bez preampu.

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
W dniu 4.02.2020 o 16:21, krzmen napisał:

A65 za ok.32 tys. mam go teraz podłączonego bezpośrednio do DP430

-60db w DP-430 i -12db na ampie wystarczy do całkowitego wyciszenia tego zestawu ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono .

Z wielką przyjemnością pragnę zgłosić swój akces do klubu .Moje ostatnie nabytki to:  pre C280l

z końcówką P800  gram po cyfrze poptrzez Roon i Tidal, jako end point używam SOtM  sMS 200ultra  +sps500 poprzez DAC Lampizator Golden Gate, Kolumny to stare JBL250ti, kable to Acrolinki mexel+ Wireworld USB

Zestaw gra z potężnym powerem i dynamiką a zarazem z  ogromną rozdzielczością  i sceną3d, ale podaje to wszystko z taką  klasą i wyrafinowaniem że można go słuchać  godzinami  bez jakiegokolwiek zmęczenia. Jestem bardzo zadowolony z tego zestawienia i myślę że zostanie na dłużej ze mną. Pozdrawiam wszystkich ACCU-maniaków  ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tom121 napisał:

Witam szanowne grono .

Z wielką przyjemnością pragnę zgłosić swój akces do klubu .Moje ostatnie nabytki to:  pre C280l

z końcówką P800  gram po cyfrze poptrzez Roon i Tidal, jako end point używam SOtM  sMS 200ultra  +sps500 poprzez DAC Lampizator Golden Gate, Kolumny to stare JBL250ti, kable to Acrolinki mexel+ Wireworld USB

Zestaw gra z potężnym powerem i dynamiką a zarazem z  ogromną rozdzielczością  i sceną3d, ale podaje to wszystko z taką  klasą i wyrafinowaniem że można go słuchać  godzinami  bez jakiegokolwiek zmęczenia. Jestem bardzo zadowolony z tego zestawienia i myślę że zostanie na dłużej ze mną. Pozdrawiam wszystkich ACCU-maniaków  ? .

Accu. plus JBL to dobre połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2019 o 15:23, Mysza 13 napisał:

Panowie - czy komuś padł laser KSS-240 [DP - 55,,,55V,,,57,,,67] ????

 

Witam! Ja miałem problemy w DP 55V. Objaw był taki, że najczęściej były problemy z odtwarzaniem pierwszego utworu - przeskoki, gubienie ścieżki. Dziwne było to, że nawet na nowej dobrej płycie miało to miejsce. Po wymianie problem ustąpił i wszystko wróciło do normy. Laser zakupiony jako nowy, oryginał sony.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
2 godziny temu, Jarosław Myśków napisał:

Witam! Ja miałem problemy w DP 55V.

 Dzięki ! Pytałem przy okazji pewnej paniki..Jak widać , to te lasery tak za często i szybko nie padają..Akurat miałeś takiego pecha , ale dobrze , że wymieniony i śmiga..Generalnie  Accu  awaryjny zbyt nie jest , a delikatnie sugeruję , że statystycznie ich awaryjność jest niska.. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.