Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  397 członków

Accuphase Klub
IGNORED

Klub fanów Accuphase


Gość discomaniac71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam  nietypowe pytanie Jestem fanem starych modeli Accuphase  ktoś pod Krakowem  (podobno emerytowany lekarz) sprzedaje fajny set :Accuphase C-290V + DC-91 + DP-90 + T-109 + A-50V + PS-1200V niestety w rolę pośrednika sprzedaży wtrynił się handlarz jestem bardzo zainteresowany całością . Moje pytanie do Was czy może ktoś zna tą osobę lub wie kto to jest, chętnie odkupię całość ale bezpośrednio od właściciela. Jeżeli znacie właściciela lub wiecie kto to jest będę bardzo zobowiązany za wiadomość . Proszę o info na priv. Pozdrawiam wszystkich fanów tej zacnej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tom121 napisał:

Witam. Mam  nietypowe pytanie Jestem fanem starych modeli Accuphase  ktoś pod Krakowem  (podobno emerytowany lekarz) sprzedaje fajny set :Accuphase C-290V + DC-91 + DP-90 + T-109 + A-50V + PS-1200V niestety w rolę pośrednika sprzedaży wtrynił się handlarz jestem bardzo zainteresowany całością . Moje pytanie do Was czy może ktoś zna tą osobę lub wie kto to jest, chętnie odkupię całość ale bezpośrednio od właściciela. Jeżeli znacie właściciela lub wiecie kto to jest będę bardzo zobowiązany za wiadomość . Proszę o info na priv. Pozdrawiam wszystkich fanów tej zacnej marki.

A z jakimi kolumnami gra ten sprzęt u tego lekarza ? 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geez 5100 gbp za serię 2xx?..powariowali.Powoli dobijamy do granicy bezsensu.Pamietam jak seria 2xx.kosztowala w granicach małe naście k PLN..

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, p0is0n napisał:

Geez 5100 gbp za serię 2xx?..powariowali.Powoli dobijamy do granicy bezsensu.Pamietam jak seria 2xx.kosztowala w granicach małe naście k PLN..

Masz rację,to jest kompletna groteska. Śmiać mi się chce z tych wyssanych z brudnego palucha cen,ale jak zawsze znajdą się pożyteczni idioci,którzybędą to popierać. Szczerze mówiąc myślałem,że Covid wyprostuje pewne sprawy,ale może to prawda,że najlepsze interesy robi się na wojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Margol napisał:

Masz rację,to jest kompletna groteska. Śmiać mi się chce z tych wyssanych z brudnego palucha cen,ale jak zawsze znajdą się pożyteczni idioci,którzybędą to popierać. Szczerze mówiąc myślałem,że Covid wyprostuje pewne sprawy,ale może to prawda,że najlepsze interesy robi się na wojnie.

COVID moze wyprostowac, ale nie w tym segmencie. Accu wypromowalo sie na markę semi-luksusową, zwłaszcza w Europie i Stanach, a jak wiadomo, w kryzysie spada wolumen zakupow w segmencie niskim i srednim, ale dobra luksusowe sprzedają się niezmiennie dobrze. No, chyba że krach giełdy z lat 20, wtedy tak, ale pewnie zakup Accu bedzie dla kogokolwiek ostatnią potrzebą życiową ?. Odwieczny problem z A. jest taki, że  walą w ch... i mają 2x różnicę cen Japonia - Europa. Gdzieś tam po środku jest jeszcze pozostala Azja. Podejrzewam, ze nikt by nie marudzil, gdyby te ceny byly zblizone. Konkurencyjnosc tych urzadzen tez by znaczaco wzrosla, a tak, pozostaja obiektem westchnien rzesz niezamoznych audiofilow - i  - nie łudźmy się - to nie przeoczenie - tak ma być ! 

Dodam tylko - ze w Kanadzie i Stanach na Accu są zapisy - bo dystrybucja nie wyrabia ze stockiem...

 

Edytowane przez p0is0n

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisy?No groteska,naprawdę ? Przypomina mi to azjatycki rynek konsumentów Ls3/5a,tam też są na to zapisy a edycja Kingwood Waren  Falcona,w jakiejś kompletnie chorej cenie,sprzedała się w ciągu paru godzin. To wszystko wskazuje na poważne upośledzenie ludzkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisy?No groteska,naprawdę ? Przypomina mi to azjatycki rynek konsumentów Ls3/5a,tam też są na to zapisy a edycja Kingwood Waren  Falcona,w jakiejś kompletnie chorej cenie,sprzedała się w ciągu paru godzin. To wszystko wskazuje na poważne upośledzenie ludzkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, p0is0n napisał:

COVID moze wyprostowac, ale nie w tym segmencie. Accu wypromowalo sie na markę semi-luksusową, zwłaszcza w Europie i Stanach, a jak wiadomo, w kryzysie spada wolumen zakupow w segmencie niskim i srednim, ale dobra luksusowe sprzedają się niezmiennie dobrze. No, chyba że krach giełdy z lat 20, wtedy tak, ale pewnie zakup Accu bedzie dla kogokolwiek ostatnią potrzebą życiową ?. Odwieczny problem z A. jest taki, że  walą w ch... i mają 2x różnicę cen Japonia - Europa. Gdzieś tam po środku jest jeszcze pozostala Azja. Podejrzewam, ze nikt by nie marudzil, gdyby te ceny byly zblizone. Konkurencyjnosc tych urzadzen tez by znaczaco wzrosla, a tak, pozostaja obiektem westchnien rzesz niezamoznych audiofilow - i  - nie łudźmy się - to nie przeoczenie - tak ma być ! 

Dodam tylko - ze w Kanadzie i Stanach na Accu są zapisy - bo dystrybucja nie wyrabia ze stockiem...

 

Dokładnie covid nie powoduje, że jest mniej klientów w salonach Mercedesa czy BMW, podobnie w elektronice, pytanie tylko jest takie czy niskie modele równie się wtedy sprzedają jak te droższe u danego Producenta. U jednego sprzedawcy  od którego brałem sonusy na testy, tylko u niego kilka kolumn poszło przez ten czas z wysokich modeli ( ponad 90 tys.  wyjściowo za kolumny)  SF, Wilsona czy Focala, tylko u tego jednego. My u nas dostajemy już na samym vacie w stosunku do Japonii czy USA, koszta transportu są coraz wyższe, dlatego powoli trzeba będzie się uzbroić  i będziemy czekać na elektronikę jak na auta , bo coraz więcej Dystrybutorów będzie zamawiać statkiem, bo zamawiać samolotem to trzeba by było podnieść ceny, a które już są takie, anie inne.. 

Pod koniec grudnia powinien wejść nowy odtwarzacz  za 560 zobaczymy o ile skoczy do góry, a może się uda tak jak było w przypadku 480 gdzie nie zdrożała nawet złotówki w stosunku do 470, ale teraz w tych czasach, zobaczymy.. 

W jednym ze sklepów zapytałem się o rabat na Esoterica po odsłuchu Pan mi powiedział, ja zadałem pytanie dlaczego taki mały rabat, odpowiedź padła, że jak chce duży to trzeba iść i kupić sobie np marantza.. można być złym, ale coś w tym jest, bo mozna sobie zobaczyc jak np gra "dzieło" marantza PM 10 i ile kosztuje i zobaczyć jak gra esoteric F-05 oczywiście jest droższy bodajze o 10 tyś, ale właśnie jest to ale.. każdy ma wybór.. a w przypadku accu 480 róznica w cenie pomiędzy tym marantzem jest jeszcze niższa.. ale również rabatu takiego się nie dostanie. Ważne, że jest wybór i każdy sobie może wybrać co dla niego jest najlepsze.. 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, p0is0n napisał:

Dodam tylko - ze w Kanadzie i Stanach na Accu są zapisy - bo dystrybucja nie wyrabia ze stockiem...

 

Naprawdę - komu te bajki opowiadasz? 

Tak są komitety kolejkowe. Jak w PRLu. I to na urządzonka audio produkowane seryjnie. Co za bzdety. 

Tak na Falcony tez są zapisy - sprzedają się w milionach egzemplarzy takie banalne kolumienki w pudełku po butach. 

Od bajek to są recenzenci. 

15 godzin temu, lolek126 napisał:

Dokładnie covid nie powoduje, że jest mniej klientów w salonach Mercedesa czy BMW

No to jesteś błędzie, skąd to wiesz? Jest dokładnie odwrotnie - Covid zabił sprzedaż BMW i Mercedesa ( zresztą nie tylko).Sprzedaz tych marek "siadła" w okresie Covidu bardzo mocno. 

Accu jak inne brandy waryjuje z cenami dlatego coraz więcej będzie zalegać półki. Esoterica bedzie zalegał jeszcze bardziej skoro pan dealer taki cwaniak. 

 

 

 

 

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, babatular napisał:

Naprawdę - komu te bajki opowiadasz? 

Tak są komitety kolejkowe. Jak w PRLu. I to na urządzonka audio produkowane seryjnie. Co za bzdety. 

Tak na Falcony tez są zapisy - sprzedają się w milionach egzemplarzy takie banalne kolumienki w pudełku po butach. 

Od bajek to są recenzenci. 

No to jesteś błędzie, skąd to wiesz? Jest dokładnie odwrotnie - Covid zabił sprzedaż BMW i Mercedesa ( zresztą nie tylko).Sprzedaz tych marek "siadła" w okresie Covidu bardzo mocno. 

Accu jak inne brandy waryjuje z cenami dlatego coraz więcej będzie zalegać półki. Esoterica bedzie zalegał jeszcze bardziej skoro pan dealer taki cwaniak. 

 

 

 

 

 Skąd wiem,  nie dawno byłem w mercedesie w serwisie i ludzi w ciul było , którzy pytali się o auta, jazdy testowe itp i Pan powiedział, że tak jest bardzo często jak właśnie w tym dniu.. oczywiście to  nie jest wykładnią, że tak jest na 100%, ale wydaje mi się, że pewni Producenci sprzedają sobie nie na dużo gorszym poziomie niż przed pandemią. Ale mogę być w błędzie.. Ale też patrząc na to ile kolumn właściciel sprzedał w tym jednym tylko sklepie i to jakich kolumn to też ciężko uwierzyć, że pewni właśnie Producenci sprzedają dalej swoje wyroby, może nie w takich ilościach, ale na pewno nie ma u nich jakiegoś mega problemu.. 

Jeśli chodzi o elektronikę to tacy jak Accu, Esoteric, Luxman, Mac itp oni nie zamawiają xxxx zabawek, żeby im to stało..więc kto ma kupić to i tak kupi.. oczywiscie, część z takich osób podejmie decyzje po przemyśleniu, czy na pewno teraz, czy na pewno to, a nie coś tańszego, ale coś kupią.. I to co mi powiedziano odnośnie esoterica to nie było w dystrybucji, tylko w sklepie, żeby była jasność . Z prezesem EIC tacy ludzie jak ja nie mają możliwości rozmowy... ? 

A z tymi kolejkami to nie wiem skąd kolega ma taką wiedzę, natomiast z nam takie "incydenty"odnośnie kolejek na kable AQ hurricany, bo było o tym głośno, że np. Amerykanie pisali maile, dzwonili do Producenta i byli oburzeni, że muszą czekać na kable po 3-4,  a nawet były przypadki po 5 miesięcy, bo produkcja nie wyrabiała, źle założyli sprzedaż, bo na każdy 1 sprzedawany kabel, jaki oni założyli sprzedawało się 3 czy momentami nawet 4 kable na samym początku. Sam czekałem ponad 3 miesiące .. ? Teraz podobno już jest dużo, dużo lepiej.. 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, babatular napisał:

 

Tak na Falcony tez są zapisy - sprzedają się w milionach egzemplarzy takie banalne kolumienki w pudełku po butach. 

Od bajek to są recenzenci. 

 

 

 

 

 

Jak zwykle w nogach śpisz i guzik wiesz. Kingswood Warren Edition wyprodukowano w ilości 50 par i w Honkongu ustawił się komitet kolejkowy, bo takie samo szaleństwo panuje w Chinach kontynentalnych,czy w Wietnamie. Jakbyś znał jakikolwiek język,poza swoim,to może wiedziałbyś co na świecie się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jesteś błędzie, skąd to wiesz? Jest dokładnie odwrotnie - Covid zabił sprzedaż BMW i Mercedesa ( zresztą nie tylko).Sprzedaz tych marek "siadła" w okresie Covidu bardzo mocno. 
Accu jak inne brandy waryjuje z cenami dlatego coraz więcej będzie zalegać półki. Esoterica bedzie zalegał jeszcze bardziej skoro pan dealer taki cwaniak. 
 
 
 
 
No coz..wystarczy pogadać z ludzmi w serwisach spolecznosciowych w stanach ktorzy chca kupic Accu i sie zastanawiaja czy nie pojechac po nie do Kanady.Zadna tajemnica.Stad wiem.A Ty?Czy tylko wyobrazni nie starcza czy masz konkretne twarde dane o zaleganiu na półkach?
 Skąd wiem,  nie dawno byłem w mercedesie w serwisie i ludzi w ciul było , którzy pytali się o auta, jazdy testowe itp i Pan powiedział, że tak jest bardzo często jak właśnie w tym dniu.. oczywiście to  nie jest wykładnią, że tak jest na 100%, ale wydaje mi się, że pewni Producenci sprzedają sobie nie na dużo gorszym poziomie niż przed pandemią. Ale mogę być w błędzie.. Ale też patrząc na to ile kolumn właściciel sprzedał w tym jednym tylko sklepie i to jakich kolumn to też ciężko uwierzyć, że pewni właśnie Producenci sprzedają dalej swoje wyroby, może nie w takich ilościach, ale na pewno nie ma u nich jakiegoś mega problemu.. 
Jeśli chodzi o elektronikę to tacy jak Accu, Esoteric, Luxman, Mac itp oni nie zamawiają xxxx zabawek, żeby im to stało..więc kto ma kupić to i tak kupi.. oczywiscie, część z takich osób podejmie decyzje po przemyśleniu, czy na pewno teraz, czy na pewno to, a nie coś tańszego, ale coś kupią.. I to co mi powiedziano odnośnie esoterica to nie było w dystrybucji, tylko w sklepie, żeby była jasność . Z prezesem EIC tacy ludzie jak ja nie mają możliwości rozmowy...  
A z tymi kolejkami to nie wiem skąd kolega ma taką wiedzę, natomiast z nam takie "incydenty"odnośnie kolejek na kable AQ hurricany, bo było o tym głośno, że np. Amerykanie pisali maile, dzwonili do Producenta i byli oburzeni, że muszą czekać na kable po 3-4,  a nawet były przypadki po 5 miesięcy, bo produkcja nie wyrabiała, źle założyli sprzedaż, bo na każdy 1 sprzedawany kabel, jaki oni założyli sprzedawało się 3 czy momentami nawet 4 kable na samym początku. Sam czekałem ponad 3 miesiące ..  Teraz podobno już jest dużo, dużo lepiej.. 
A co Wy tak z tym EIC?ja ostatnio mam z ich warszawskim salonem "Na temat audio" wrecz doskonale wrazenia-chyba lepszego podejscia do klienta nie kojarze.

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Margol napisał:

Jak zwykle w nogach śpisz i guzik wiesz. Kingswood Warren Edition wyprodukowano w ilości 50 par i w Honkongu ustawił się komitet kolejkowy, bo takie samo szaleństwo panuje w Chinach kontynentalnych,czy w Wietnamie. Jakbyś znał jakikolwiek język,poza swoim,to może wiedziałbyś co na świecie się dzieje.

Tak w dobie niewyobrażalnej nadprodukcji towarem deficytowym na świecie są dwa przeciętne głośniczki w obudowie z MDFu wielkości pudełka po butach.  Ależ gawiedź jest podatna na marketingowe bajki producentów - tak naprawdę to nieslychane że jelonki dają sie nadal na to łapać 

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, babatular napisał:

Tak w dobie niewyobrażalnej nadprodukcji towarem deficytowym na świecie są dwa przeciętne głośniczki w obudowie z MDFu wielkości pudełka po butach.  Ależ gawiedź jest podatna na marketingowe bajki producentów - tak naprawdę to nieslychane że jelonki dają sie nadal na to łapać 

No właśnie ja o tym pisałem,ale widzę że potrzebowałeś doby żeby to pojąć. Cóż lepiej później niż wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w dobie niewyobrażalnej nadprodukcji towarem deficytowym na świecie są dwa przeciętne głośniczki w obudowie z MDFu wielkości pudełka po butach.  Ależ gawiedź jest podatna na marketingowe bajki producentów - tak naprawdę to nieslychane że jelonki dają sie na to łapać 
Akurat casus tych glosnikow jest mi nieznany ale nisze rzadza sie swoimi prawami.Zdazaja sie lokalne zwyzki popytu.Slusznie czy nie-to inne zagadnienie.Wyobrazalbys sobie ze chiński player Oppo.sprzedaje sie teraz uzywany.nawet 2x drożej niz byl nowy?

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, p0is0n napisał:

No coz..wystarczy pogadać z ludzmi w serwisach spolecznosciowych w stanach ktorzy chca kupic Accu i sie zastanawiaja czy nie pojechac po nie do Kanady.Zadna tajemnica.Stad wiem.A Ty?Czy tylko wyobrazni nie starcza czy masz konkretne twarde dane o zaleganiu na półkach?

Pewnie ze masz rację - Nautilius w Polsce ugina sie od nadmiaru Accuphase. Cała Europe się ugina od nadmiaru Accuphase. A w Ameryce brakuje tych japońskich urządzeń - naprawę niesamowite. Biedni amerykańscy audiofile. 

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze masz rację - Nautilius w Polsce ugina sie od nadmiaru Accuphase. Cała Europe się ugina od nadmiaru Accuphase. A w Ameryce brakuje tych japońskich urządzeń - naprawę niesamowite. Biedni amerykańscy audiofile. 
Uginasz to sie Ty ale od nadmiaru frustracji.Wyjdz, huknij sie w czerep, a jak ochloniesz i dorosniesz do normalnej dyskusji, to wróć.
Uginasz to sie Ty ale od nadmiaru frustracji.Wyjdz, huknij sie w czerep, a jak ochloniesz i dorosniesz do normalnej dyskusji, to wróć.
A skad Ty wiesz o Europie, z youtube?

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, p0is0n napisał:

Uginasz to sie Ty ale od nadmiaru frustracji.Wyjdz, huknij sie w czerep, a jak ochloniesz i dorosniesz do normalnej dyskusji, to wróć.A skad Ty wiesz o Europie, z youtube?

Tak. You Tube teraz jest przecież źródłem wiedzo o hi-endzie i tym jak on brzmi. Łbem  to ty walnij w ścianę - wierzyć w takie bzdury

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, p0is0n napisał:

No coz..wystarczy pogadać z ludzmi w serwisach spolecznosciowych w stanach ktorzy chca kupic Accu i sie zastanawiaja czy nie pojechac po nie do Kanady.Zadna tajemnica.Stad wiem.A Ty?Czy tylko wyobrazni nie starcza czy masz konkretne twarde dane o zaleganiu na półkach?A co Wy tak z tym EIC?ja ostatnio mam z ich warszawskim salonem "Na temat audio" wrecz doskonale wrazenia-chyba lepszego podejscia do klienta nie kojarze.

Ten sklep jest ok i ludzie tam pracujący również, co nie zmienia faktu, że rabaty są takie, a nie inne, ale nikt nie zmusza do zakupu.

1 godzinę temu, babatular napisał:

Pewnie ze masz rację - Nautilius w Polsce ugina sie od nadmiaru Accuphase. Cała Europe się ugina od nadmiaru Accuphase. A w Ameryce brakuje tych japońskich urządzeń - naprawę niesamowite. Biedni amerykańscy audiofile. 

To teraz ja się grzecznie putam skąd wiesz ?, że tyle mają towaru. Ja dzwoniłem pytałem się o cd 560 i nie mają żadnej, czekają na dostawę 2 szt. zresztą są już sprzedane. I to są ostatnie sztuki, bo pod koniec grudnia wchodzi następca. Może z niższych modeli mają więcej, ale z droższych rzeczy jestem przekonany, że nie zalega im na półkach. Ja przynajmniej tak bym robił. 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.