Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  397 członków

Accuphase Klub
IGNORED

Klub fanów Accuphase


Gość discomaniac71

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Szpieg napisał:

Ja pytałem jaka to jest dobra cena ale końcowa dobra cena - po opłaceniu cła, VATu i dostosowaniu zasilania. Ponawiam pytanie, jaka to jest dobra cena? 

W między czasie dam Ci dobrą radę. Na Allegro jest E-470 w cenie 26 tyś PLN. Pewnie za 23 tyś PLN wyrwiesz (marża Allegro). Pierwszy właściciel, wzmacniacz ma rok, pochodzi z krajowej dystrybucji, posiada gwarancję. I jak zapewnia sprzedajacy - "pachnie nadal świeżością". Zamiast żyć iluzją, zainteresuj sie tą oferta, kup i ciesz się muzyką. 

Dzieki tak jest to dość dobra oferta co do tej połowy ceny to kupuje w ciemno z Japan dodatkowo nie ma gwarancji no i  dochodzi zasilanie czyli reasumując  dość sporo kłopotu na dzień dobry.

 

-=SLAYER RUL3Z =-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, jaxcek napisał:

Jest też E-460 za 19tyś. Porównywał ktos może je obydwa w jednym systemie? Czy oprócz zmian detali z przyciskami i lepszym oświetleniem „wycieraczek” grają inaczej?

A jak 460 ma się do 370?

ps. Na rynku wtórnym jest tez E-360 za ok. tyś pln

Witam.

Miałem E-460 i E-470.

E-470 jest o niebo lepszy, E-460 to jakieś nieporozumienie... dla mnie to był typowy tranzystor bez magii Accuphase.

Nie wiem jak brzmi E-370 ale jestem przekonany, że na pewno lepiej od E-460.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria 7 to dużo żywsze i bardziej dynamiczne granie i bardziej szczegółowe... wielu lepiej takie brzmienie odpowiada...co nie zmienia faktu, że Accu ma zwolenników dla każdej serii...to kwestia kto jakiego dźwięku szuka...

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, lolek126 napisał:

Seria 7 to dużo żywsze i bardziej dynamiczne granie i bardziej szczegółowe... wielu lepiej takie brzmienie odpowiada...co nie zmienia faktu, że Accu ma zwolenników dla każdej serii...to kwestia kto jakiego dźwięku szuka...

Być może, że komuś taki dźwięk odpowiada, lecz dla mnie po kupnie E-460 stwierdziłem, że pieniądze wyrzuciłem w błoto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat obecnie sprzedażą się nie przejmuję, ponieważ już dawno go sprzedałem, po nim kupiłem E-470 z którego byłem już zadowolony, lecz i on też poszedł na sprzedaż... 

Z Accu został mi jedynie CD DP-430 z którego jestem zadowolony i on zostaje ze mną, tym bardziej, że to była nówka ze sklepu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem sobie, że E-470 zostanie ze mną już na zawsze, tym bardziej, że kupiony nowy.

Po pół roku grania coś mnie podkusiło by porównać go z lampą, tak z ciekawości... i przepadłem...

Accu od razu poszedł na sprzedaż i obecnie posiadam na razie samą końcówkę Leben CS 1000p

i już do tranzystora nie wrócę...

Na przedwzmacniacz muszę jeszcze trochę poczekać, bo to niestety wszystko kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, adamek_68 napisał:

Niby racja... lecz słuchając już tylko samej końcówki bez pre to niesamowita radość...

Sama końcówka pobiła E-470

Wcale nie dziwie się Twoim odczuciom. Ten Leben CS1000P położy każdą obecnie produkowaną integrę Accuphase. Teraz faktycznie musisz poszukać przedwzmacniacz, ale nie jest tak źle bo masz w tej koncówce mocy "regulację głośności".

Za jakim pre się rozglądasz? Z tego co mi wiadomo (nie słuchałem), końcówka ta idealnie z dedykowanym do niej pre Lebena - będziesz próbował to rozwiązanie? A może mając CD Accyphase chciałbyś się pokusić o przedwzmacniacz Accuphase? Takie rozwiązanie zapewne jest o wiele lepsze jeśli idzie o ergonomię i mnogość podłączeń i ustawień. Nawet miałbyś jednego pilota do całego systemu. O dopasowanie napięcia nie musiałbyś się martwić bo jak sam wiesz, Twoja końcówka ma taką możliwość, ma ją również przedwzmacniacz Accuphase. 

Oczywiście powyższe mojej wywody to tylko rozważania, ciekawy jestem jak ty To widzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpieg :)

pytanie na powaznie -udało sie Tobie kiedys usłyszec pre lebena ze zmostkowanymi koncówkami 660P

ktos tego próbował w Nautilusie ?

draze temat  bo padła mi koncówka która miałem  i rzutem na tasme /bo swięta/ wziąlem małego lebena F do kolumn AA bo kiedys tego słuchałem i jest bardzo fajnie i chętnie  poszedłym dalej  w strone Lebena

mam CD accu stad wpis w temacie klubowym :)

Edytowane przez cir

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, cir napisał:

Szpieg :)

pytanie na powaznie -udało sie Tobie kiedys usłyszec pre lebena ze zmostkowanymi koncówkami 660P

ktos tego próbował w Nautilusie ?

draze temat  bo padła mi koncówka która miałem  i rzutem na tasme /bo swięta/ wziąlem małego lebena F do kolumn AA bo kiedys tego słuchałem i jest bardzo fajnie i chętnie  poszedłym dalej  w strone Lebena

mam CD accu stad wpis w temacie klubowym :)

Jeśli leben i ma być na bogato, to należy rozważyć zakup końcówki CS-1000P. Tak jak zrobił to nasz kolega (posty powyżej). Oczywiście, końcówka CS-660P też może sie podobać ale jednak CS-1000P przy swojej jakości zamiata pod dywan wszystkie integry Accuphase, a i połowę, tych niżej sytuowanych w cenniku, koncówek Accuphase. Myślę, że powinieneś go sprawdzić zamiast iść w kierunku dwóch koncówek CS-660P. Przedwzmacniacz, tak jak pisałem (wszystko zależy od finansów jak i upodobań wizualnych). Poszedłbym w wysoki model Pre od Accuphase, np C-2820 (są już tylko używanie - i dobrze, bo jest taniej). W tej konfiguracji brzmienie będzie poemat ale nie popełnisz błędu podpinając dedykowane pre od Lebena, model RS-28CX. Jakbyś tego nie spinał, tą najwyższą końcówkę powinieneś spróbować. 

A co do mostkowania, nie słuchałem takiego rozwiązania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem, że to klub Accu i mam nadzieję, że nie będziecie mieli mi tego za złe,

ale muszę się z Wami podzielić czymś wesołym :)

Do pełni szczęścia potrzebuję jedynie pre Leben RS28CX na który muszę jeszcze trochę poczekać.

Na urodziny Żona zrobiła mi niespodziankę i dostałem w postaci tortu swój wymarzony przedwzmacniacz :)

Powiedziała: "masz na razie taki..." moja radość była niesamowita!!! :):):)





 

received_1975793019165658.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, adamek_68 napisał:

Powiedziała: "masz na razie taki..." moja radość była niesamowita!!! :):):)

Jak taka "dow-cipna" to widzę jedyną drogę "zemsty" ;-). Zrób jej na urodziny dildo z ciasta i powiedz : masz na razie taki !! :-))))

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, adamek_68 napisał:

Panowie wiem, że to klub Accu i mam nadzieję, że nie będziecie mieli mi tego za złe,

ale muszę się z Wami podzielić czymś wesołym :)

Do pełni szczęścia potrzebuję jedynie pre Leben RS28CX na który muszę jeszcze trochę poczekać.

Na urodziny Żona zrobiła mi niespodziankę i dostałem w postaci tortu swój wymarzony przedwzmacniacz :)

Powiedziała: "masz na razie taki..." moja radość była niesamowita!!! :):):)





 

received_1975793019165658.jpeg

Pozazdrościć małżonki  !

Piękny gest !

 

Mam pytanie : czy próbował ktoś podłączać jakieś lampowe pre w zestaw Accu z końcówką AB  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, trebore napisał:

Już myślałem, że zapytałeś o podłączenie tego toru do zestawu... :D 

Ha ha ha...:D

5 godzin temu, Szpieg napisał:

A smakował chociaż :) 

Smakował bardzo, śmietanowy z wiśnią w środku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, roma napisał:

Mam pytanie : czy próbował ktoś podłączać jakieś lampowe pre w zestaw Accu z końcówką AB  ?

Mój znajomy grał na zestawie pre Lebena z końcówką Accu tyle, że A klasową A-45 i był zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2019 o 15:50, roma napisał:

Mam pytanie : czy próbował ktoś podłączać jakieś lampowe pre w zestaw Accu z końcówką AB  ?

Ja słuchałem w Nautilus Kraków takiego zestawu Leben +A-47.grało to dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.