Jump to content
IGNORED

Koncert Sade

Hiena-podrobka

Recommended Posts

Temat poziomu naszej rodzimej telewizji jak i radia byl juz poruszany wielokrotnie. Ilekroc pojawialo sie cos ciekawego pora nadania jest zawsze bardzo pozna.

Wczoraj swoim zwyczajem zasiadlem na fotelu z zamierzeniem zjedzenia swiatecznej kolacji, czyli mamusinego makowca i sernika. Ot, i niespodzianka, trafilem na koncert mojej ukochanej Sade.

Lata uplywaja a ona sie nie zmienia. Moze tylko jej ksztalty staly sie bardziej kobiece a biodra bardziej sexi...

Pomijam doznania dzwiekowe, moj tv jest monofoniczny:), ale sam duch koncertu, jego czar, subtelnosc Sade, wspaniale rakcje publicznosci...

Kurcze, wiem ze wczoraj troszke popilem, ale gdzie u licha mam jej numer telefonu?!

Guest Nowy2 nzlgwny

(Konto usunięte)

Po Sade na Polsacie puścili po raz drugi film o Björk. Pora była zaiste zbójecka.

Przepraszam kolego, ale troszke nie rozumiem.

Sluchasz okropnego zespolu Dr. Hackenbush (a moze byles sadzac po nicku ich perkusista, ktory notabene gral strasznie), popelniasz wpisy takze o muzyce i koncertach, a potem...

No ale wlasnie...moze jednak masz racje? Po co w gazetach o hi-fi pisza o muzyce? Jakby ona byla potrzebna do sluchania sprzetu...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.