Skocz do zawartości
IGNORED

Koncert Sade


Hiena-podrobka

Rekomendowane odpowiedzi

Temat poziomu naszej rodzimej telewizji jak i radia byl juz poruszany wielokrotnie. Ilekroc pojawialo sie cos ciekawego pora nadania jest zawsze bardzo pozna.

Wczoraj swoim zwyczajem zasiadlem na fotelu z zamierzeniem zjedzenia swiatecznej kolacji, czyli mamusinego makowca i sernika. Ot, i niespodzianka, trafilem na koncert mojej ukochanej Sade.

Lata uplywaja a ona sie nie zmienia. Moze tylko jej ksztalty staly sie bardziej kobiece a biodra bardziej sexi...

Pomijam doznania dzwiekowe, moj tv jest monofoniczny:), ale sam duch koncertu, jego czar, subtelnosc Sade, wspaniale rakcje publicznosci...

Kurcze, wiem ze wczoraj troszke popilem, ale gdzie u licha mam jej numer telefonu?!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee po prostu lecisz na nią : )))

* * *

Też od czasu do czasu lubię jej posłuchać, podobnie jak wokalistki z Vaya Con Dios. Ze względu na bardziej odpowiadający mi typ urody zamieniłbym SHADE na Jennifer Lopez, hihi ; ))

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam kolego, ale troszke nie rozumiem.

Sluchasz okropnego zespolu Dr. Hackenbush (a moze byles sadzac po nicku ich perkusista, ktory notabene gral strasznie), popelniasz wpisy takze o muzyce i koncertach, a potem...

No ale wlasnie...moze jednak masz racje? Po co w gazetach o hi-fi pisza o muzyce? Jakby ona byla potrzebna do sluchania sprzetu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.