Jump to content

Recommended Posts

8 minut temu, Jaro_747 napisał:

Daj sobie siana Zyzol z tą kremlowska propagandą. Nie męczy cie to? Masz jakieś poczucie misji obrony bandyty Putina i jego kleptokratycznego reżimu?

Klepiesz w kółko te same frazesy i myślisz, że poza Jurijem i samym sobą zrobi to jeszcze na kimś wrażenie?

Widzę, że na tobie wręcz paraliżujące. 😎

Skoro poza zgranymi już pomówieniami, nie potrafisz nic sensownego napisać.

W dniu 2.06.2021 o 16:22, Meloman napisał:
O jakichkolwiek sankcjach poważniejszych zapomnijcie, skoro Putin będzie miał niedługo dużo poważniejszy argument w postaci przycisku dla gazociągów Nord Stream i Nord Stream 2.

Kiedy nie było bałtyckich gazociągów Rosja nie mogła nam i Ukrainie odciąc dostaw gazu, bo odcięła by automatem dostawy od razu na Zachód.

Mogła i przykręcała nam kurek, a przepływ na zachód gwarantowały sowieckie wojska okupacyjne. Jak Niemcy potrzebowali więcej, to szło naszym kosztem za DM.

I nie przypominam sobie aby sowieci kiedykolwiek nie wywiązali się z dostaw na zachód. To zawsze była, jest i będzie kwestia wiarygodności - jedno zakręcenie kurka i po zawodach.

W dniu 2.06.2021 o 19:04, Zyzol napisał:
W czasach Clintona nawet Jelcyn zrozumiał, że celem USA i jego sojuszników jest maksymalne osłabienie Rosji i sprowadzenie jej do roli państwa uległego wobec Zachodu. Putin nie miał już co do tego wątpliwości.

Putin to wtedy nie miał nic do gadania. Ot, marionetka w rękach czekistów.

Ale nie mieli racji, bo teraz po trzydziestu latach, byliby i w EU, i w NATO - jako bardzo bogaty kraj.

Edited by stench
  • Like 1

Dúirt mé leat go raibh mé breoite.

11 godzin temu, Sine Metu napisał:

Mogła i przykręcała nam kurek, a przepływ na zachód gwarantowały sowieckie wojska okupacyjne. Jak Niemcy potrzebowali więcej, to szło naszym kosztem za DM.

I nie przypominam sobie aby sowieci kiedykolwiek nie wywiązali się z dostaw na zachód. To zawsze była, jest i będzie kwestia wiarygodności - jedno zakręcenie kurka i po zawodach. Udławią się swoim gazem i zasiarczoną ropą.

O czym Ty piszesz? Gdzie teraz masz w Polsce wojska okupacyjne? Nie myl sytuacji historycznej z obecną...

12 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Powtarzasz w kółko te same kremlowskie teksty i spodziewasz się czego niby? Argumenty i fakty już były, akurat mnie nie płacą za siedzenie tutaj, kremlowskie trolle zwalczam w czynie społecznym.

Wielka szkoda, że swoich społecznych pasji nie realizujesz gdzie indziej. Np. w domu opieki czy schronisku dla zwierząt.

12 godzin temu, Sine Metu napisał:

Putin to wtedy nie miał nic do gadania. Ot, marionetka w rękach czekistów.

Ale nie mieli racji, bo teraz po trzydziestu latach, byliby i w EU, i w NATO - jako bardzo bogaty kraj.

Po lekturze czego masz takie wnioski? 😎

2 godziny temu, Zyzol napisał:

Wielka szkoda, że swoich społecznych pasji nie realizujesz gdzie indziej. Np. w domu opieki czy schronisku dla

zwierząt.

Forum to taki dom opieki a ja opiekuję się skrzywdzonymi przez los.

W domu mam teraz trzy koty ze schroniska i zawsze miałem albo znalezione, albo ze schroniska. Gdyby każdy postępował tak, jak ja to schroniska byłby puste.

• Like 1
  • Thanks 1

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

13 minut temu, Jaro_747 napisał:

Forum to taki dom opieki a ja opiekuję się skrzywdzonymi przez los.

Nie mam powodów do narzekania na swój los.

14 minut temu, Jaro_747 napisał:

W domu mam teraz trzy koty ze schroniska i zawsze miałem albo znalezione, albo ze schroniska. Gdyby każdy postępował tak, jak ja to schroniska byłby puste.

Bo dobry człowiek jesteś. Dla zwierząt.

• Moderatorzy
27 minut temu, Jaro_747 napisał:

Mam teraz 1 kota(miałem 2) i więcej nie chcę bo psocą i zabijają za dużo ptaków.

A co do przygarniania to też droga do nikąd bo na bezpańskość wpływa często nieodpowiedzialne rozmnażanie połączone z brakiem sterylizacji . Na mojej ulicy jest kilka kotów i wszystkie są wysterylizowane.

Zauważyłem jeszcze , że wiele osób zwłaszcza "dobrego serca i chorej głowy" porywa często zwierzaka chodzącego luzem albo dokarmiane koty piwniczne, i zawozi je do schroniska chociaż zwierzaki albo mają swoje domy albo suchy kąt w piwnicy i pewną miskę.

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

31 minut temu, stench napisał:

Mam teraz 1 kota(miałem 2) i więcej nie chcę bo psocą i zabijają za dużo ptaków.

A co do przygarniania to też droga do nikąd bo na bezpańskość wpływa często nieodpowiedzialne rozmnażanie połączone z brakiem sterylizacji . Na mojej ulicy jest kilka kotów i wszystkie są wysterylizowane.

Zauważyłem jeszcze , że wiele osób zwłaszcza "dobrego serca i chorej głowy" porywa często zwierzaka chodzącego luzem albo dokarmiane koty piwniczne, i zawozi je do schroniska chociaż zwierzaki albo mają swoje domy albo suchy kąt w piwnicy i pewną miskę.

Swoje koty sterylizuję. Nawet więcej - miałem akcję że urodziła u mnie kotka sąsiadki. Zająłem się nimi i wszystkie maluchy poszły do adopcji a matkę wysterylizowałem.

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

O czym Ty piszesz? Gdzie teraz masz w Polsce wojska okupacyjne? Nie myl sytuacji historycznej z obecną...
Wiarygodność biznesowa nadal jest podstawą.
Po lekturze czego masz takie wnioski? 
Życia.

Wracam do tego, gdyż w Czechach media nadal badają "rosyjski ślad"

W dniu 31.05.2021 o 01:21, Jaro_747 napisał:

Teraz zamiast układów globalnych Rosji zostały gówniane gierki typu wysadzanie składów broni w Czechach czy wspieranie syryjskiego dyktatora.

Oto opinia, jaką ostatnio znalazłem: 

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I kto tu robi gierki?

8 godzin temu, Zyzol napisał:

w domu opieki czy schronisku dla zwierząt.

Tym się mogą zająć kobiety. Rolą mężczyzny jest zwalczanie ruSSkiej agentury.

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

1 godzinę temu, il Dottore napisał:

Tym się mogą zająć kobiety. Rolą mężczyzny jest zwalczanie ruSSkiej agentury.

W twoim przypadku, to nie rola, a nawiedzenie. 

13 godzin temu, Amator 2b napisał:

Jej widać jest zła agentura i dobra.

Kiedyś była czapa za przynależność do jakiejkolwiek agentury.

Teraz wybrane są pod ochroną. 

W dniu 3.06.2021 o 11:39, stench napisał:

JuG ponieważ tu na forum prowadzisz dyskusję z określoną grupą userów często prezentujących inny punkt widzenia to pisząc do nich i używając takich sformułowań obrażasz ich

Akurat w tym przypadku nie miałem na myśli "piesków" forumowych.

jak i kraj który dał ci możliwość życia w określonych warunkach i pewnie godziwego wynagrodzenia.

Szanowny Moderator uważa mnie za unterobywatela, nie mającego prawa do krytycznych wypowiedzi wobec polityki polskiej? Może w celu udowodniania prawdziwej polskości mam też obowiązek lajkowania tych licznych wpisów obsrywających Rosjan?

Z oczywistych powodów nie zgadam się nie na jedno, nie na drugie.

Zostajesz za to ukarany blokadą na wpisy.

Bawcie się dobrze drodzy Polacy we własnym gronie, nie będę więcej przeszkadzał.

Tam, gdzie wszyscy są garbaci, zgrabność staje się brzydotą. Honoré de Balzac

Rosja to w sumie przyjazny Polsce kraj. Już nam chcieli dać  połowę Ukrainy, a teraz dołożyli Białoruś.

Cytat

Wpis Terleckiego o Cichanouskiej szeroko komentowany w Rosji. "Wicemarszałek Sejmu ma rację"

Cytat

Opozycyjny obóz liberalny ma powielać "typowe dla Zachodu podejście do demokratyzacji reżimów autorytarnych", oparte na "globalizmie i hegemonii Zachodu, który wyznacza reguły porządku światowego".

Rządzący obóz prawicy, zdaniem Iriny Ałksnis, ma postrzegać Białoruś jako część imperialnych ambicji Polski. "Próby uczestnictwa w tych procesach Brukseli, Berlina i im podobnych, są w naturalny sposób odbierane jako ingerencja w polską strefę wpływów" — dodaje.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mili ludzie...

Lekko na haju.

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

13 godzin temu, JuG napisał:

nie mającego prawa do krytycznych wypowiedzi wobec polityki polskiej?

Problem tylko w tym, że wszystkie twoje wypowiedzi są minimum krytyczne w stosunku do polskiej polityki i minimum przychylne polityce rosyjskiej. A to już nie własne zdanie, a jednostronna propaganda.

13 godzin temu, JuG napisał:

Może w celu udowodniania prawdziwej polskości mam też obowiązek lajkowania tych licznych wpisów obsrywających Rosjan?

Nie masz, ale gloryfikowanie wszystkiego co rosyjskie, a obsrywanie wszystkiego co polskie (politycznie) to pokaz choćby minimalnego szacunku dla nowej ojczyzny?

• Like 1

Rosja to w sumie przyjazny Polsce kraj. Już nam chcieli dać  połowę Ukrainy, a teraz dołożyli Białoruś.

Mili ludzie...
Lekko na haju.

Nie, jeżeli chodzi o Rosję, to jak najbardziej serio. Dla nich koniec kłopotów z tzw. zachodem.

Ale bez Donbasu, to wypad.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.