Jump to content

Recommended Posts

4 godziny temu, Jaro_747 napisał:

Niby nie ma a ty dalej zakochany we wschodniej satrapii.

Biedaku, a ty ciągle swoje. Twoje komentarze są podobne do tych w TVN24Bis o spotkaniu Biden-Putin. Pokazują zupełny brak zrozumienia o co w tym wszystkim chodzi.

3 godziny temu, Adalbert95 napisał:

Mógłbym się zniżyć do twojego poziomu i używać epitetów, ale między nami jest między innymi ta różnica, że ja nie mam potrzeby się zniżać.

Najpierw mój poziom musiałbyś osiągnąć, a do tego jeszcze ci daleko. Natomiast w epitetach jesteś zdecydowanie lepszy ode mnie. Co zostało już udowodnione.

3 godziny temu, Adalbert95 napisał:

Toś mnie setnie ubawił. Nie wiesz nawet jak się to poprawnie pisze, co dopiero jak i z czym to się je...

Faktycznie. Straszny błąd popełniłem. 

W stawianiu tez bez pokrycia jesteś nawet za dobry.

2 godziny temu, Adalbert95 napisał:

Każde imperium w końcu padło. Zatem jestem dobrej myśli...

Imperium Brytyjskie skończyło się po II WŚ. Wykończył go jego największy przyjaciel czyli USA. Związek Radziecki po II WŚ był otoczony wrogami, a przetrwał jako imperium. Rosja Putina mozolnie, ale i skutecznie odbudowuje swoją pozycję po rządach Gorbaczowa i Jelcyna. Dzisiejsze spotkanie Bidena z Putinem pokazuje, że Rosja nadal jest jednym z ważniejszych podmiotów światowego ładu.

Edited by Zyzol
1 godzinę temu, Zyzol napisał:

Rosja Putina mozolnie, ale i skutecznie odbudowuje swoją pozycję po rządach Gorbaczowa i Jelcyna. Dzisiejsze spotkanie Bidena z Putinem pokazuje, że Rosja nadal jest jednym z ważniejszych podmiotów światowego ładu.

Jak Cię lubię- Imperium Rosyjskie się skończyło. Nigdy nie odzyska już Ukrainy. Zhołduje MOŻE Białoruś.

Pamiętaj, że polityka to szuka zdobycia i UTRZYMANIA władzy. To drugie jest znacznie trudniejsze. 

Oczywiście- FR jest zdolna zniszczyć kraje zachodniego pogranicza. Ale tylko zniszczyć- nie opanować. 

Jak ktoś rozsądny może twierdzić, że po doświadczeniach afgańskich opanuje Polskę, Ukrainę, Litwę, Łotwę, Estonię, Czeczenię itp?

Putin nie jest na tyle głupi, żeby otwierać więcej frontów. 

• Like 1

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Z tym dzielnie to bym nie przesadzał. Z tym zastępowaniem w gruncie rzeczy też. Jurii był przynajmniej autentycznym ruskim trollem i przynajmniej kiedyś się bardzo starał. Masz Dziadek choć się niebożę stara jak może, że może bardzo mało to i wychodzi jak wychodzi...

Godzinę temu, absinth3 napisał:

Gdzie jest do cholery jasnej @JuG????

Dzisiejsze wystąpienie prezia słyszał?

Jakże tak można jawnie i publicznie tęsknić za kremlowskim agitatorem?

Jakże tak można jawnie i publicznie działać wbrew zdaniu naczelnika i jedynej słuszni linii partii?

Się pilnuj, bo jeszcze z partii wywalą na zbity pysk i na nowego kompa nie będzie...

• Thanks 1
33 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Zyzol dzielnie go zastępuje w prezentowaniu stanowiska Kremla.

Jaro_747 prezentuje natomiast stanowisko Kijowa. W związku z tym wszędzie widzi Kreml, Putina i jego ludzi. 😎

2 godziny temu, absinth3 napisał:

Jak Cię lubię- Imperium Rosyjskie się skończyło. Nigdy nie odzyska już Ukrainy.

Krym Rosji w zupełności wystarczy i zdestabilizowanie Ukrainy.

Zhołduje MOŻE Białoruś.

Może.

Pamiętaj, że polityka to szuka zdobycia i UTRZYMANIA władzy. To drugie jest znacznie trudniejsze. 

Oczywiście- FR jest zdolna zniszczyć kraje zachodniego pogranicza. Ale tylko zniszczyć- nie opanować. 

Jak ktoś rozsądny może twierdzić, że po doświadczeniach afgańskich opanuje Polskę, Ukrainę, Litwę, Łotwę, Estonię, Czeczenię itp?

Putin nie jest na tyle głupi, żeby otwierać więcej frontów. 

Możesz wskazać, gdzie tak napisałem, bo ja akurat tego nie przypominam sobie. Wizję miałeś czy pomyliłeś wypowiedzi?

1 godzinę temu, absinth3 napisał:

Gdzie jest do cholery jasnej @JuG????

Niech wraca! 

@Zyzol przekaż mu

Nie gap się na mnie, tylko pisz do niego prośbę na PW. 

8 godzin temu, Adalbert95 napisał:

Się pilnuj, bo jeszcze z partii wywalą na zbity pysk

To jest niemożliwe. To się nigdy nie stanie.

8 godzin temu, Zyzol napisał:

Wizję miałeś czy pomyliłeś wypowiedzi?

Nie pisałem tego jako odpowiedź, tylko tak w ogóle 

Jeśli @JuG czyta ten wątek, to wie, że nie akurat ja nie muszę pisać na PW. 

Niech piszą ci, którzy tak strasznie DEKLARUJĄ wolność wypowiedzi (zwłaszcza gwiazdkowej)

To może kilka zdań na temat JuGa jako założyciel wątku . Nie wiem kto i za co go zawiesił .Sam jestem przeciwnikiem takich metod .Ma to uzasadnienie w sytuacjach ciężkiego naruszenia regulaminu , nie wiem czy to miało miejsce w jego przypadku . JuG dla mnie jest rosyjskim trollem i nie mam co do tego żadnych wątpliwości . Świadczy o tym m.in. ilość materiałów propagandowych zamieszczanych przez niego a czerpanych zapewne z rosyjskich źródeł . Oraz bezwarunkowe poparcie  dla rosyjskiej propagandy .Poza tym w zasadzie nie zamieszczał własnych opinii a jedynie mechanicznie przepisywał rosyjskie materiały . Część userów nabierała się na to ( niewielka ) z niewiadomego dla mnie powodu . Może z tego ,że część naszej prawicy z nienawiści do wartości liberalnych i UE kupuje te rosyjskie banialuki . A część po prostu z głupoty . No cóż każdy ma prawo do głupoty .

• Like 4
2 godziny temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

To może kilka zdań na temat JuGa jako założyciel wątku . Nie wiem kto i za co go zawiesił .Sam jestem przeciwnikiem takich metod .

Jako założyciel nie śledzisz zbyt dokładnie własnego wątku. Było to ostatnio wyjaśniane. JuG zawiesił się sam.

3 godziny temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

JuG dla mnie jest rosyjskim trollem i nie mam co do tego żadnych wątpliwości .

A ja nie mam wątpliwości, że na Bocznicy działają nie tylko rosyjskie trolle. 

• Thanks 1
  • Moderatorzy

Nie wiem kto i za co go zawiesił .Sam jestem przeciwnikiem takich metod .

Ja go zawiesiłem na kilka dni za wpisy o userach czy Polakach per "pieski" i wyśmiewanie Polski. Nie pamiętam ile dostał 3-7 dni.

• Like 1

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Część userów nabierała się na to ( niewielka ) z niewiadomego dla mnie powodu . Może z tego ,że część naszej prawicy z nienawiści do wartości liberalnych i UE kupuje te rosyjskie banialuki . A część po prostu z głupoty . No cóż każdy ma prawo do głupoty

Nikt nie kupuje tych tekstów- i wiesz o tym doskonale. 

Nikt nie ma nienawiści do wartości liberalnych. Dla pseudo-liberalnych i robienia ludziom wody z mózgu już tak.

I wiesz doskonale, że mój protest dotyczył formy pozbycia się gościa a nie wartości merytorycznej jego wpisów lub celów  bytności tutaj (i tak w trolling nie wierzę, ale mniejsza o to)

A jeśli chodzi o merytoryczność wpisów to z tego punktu widzenia, "Polityka" powinna być natychmiast zamknięta lub przemianowana na Salon nienawiści, Seans nienawiści albo coś w tym guście

4 godziny temu, Zyzol napisał:

I po tym wydał oświadczenie, że zawiesza się sam.

Kłamliwe oczywiście, bo płakał coś o rusofobii i takie tam. Standardowy zestaw kremlowskiego trollingu.

Za co dostał bana na kilka dni napisał stench.

• Like 1

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

24 minuty temu, Adalbert95 napisał:

Uważasz, ze pisirastwo na środku?

Od dawna uważam na te sprawy.

A teraz studiuję książkę pt. Kwestia rosyjska. Doszedłem do połowy XIXw i nie mogę się przyczepić do niczego; oczywiście nie jestem ekspertem, ale to i owo się czytało. Książka popularno-naukowa, dość trudna, trochę przypomina Adama Zamoyskiego, choć ten ostatni pisze z większą emfazą zamieszczając więcej faktów i komentarzy własnych. 

Autorem "Kwestii rosyjskiej- jak budowano naród i imperium" jest Serhii Plokhy 

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zaznaczyłem, że doszedłem do połowy XIXw i jest OK, nie wiem co dalej bo zaraz wchodzimy na pole minowe. O rozbiorach Polski pisze po prostu pięknie. 

Jeśli nie zdarzy się nic złego, zapoznam się z tym autorem bliżej

Niech @JuG się odobrazi to podyskutujemy

11 godzin temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Zyzol

Nie uważam ,że założyciel wątku ma pilnować porządku .Nie mam na to ani czasu ani ochoty .Od tego jest moderacja .

Nadinterpretacja moich słów. Z powodu urażonej ambicji?

16 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Kłamliwe oczywiście, bo płakał coś o rusofobii i takie tam. Standardowy zestaw kremlowskiego trollingu.

Oczywiście cała prawda całą dobę tylko w wypowiedziach Jaro_747. Nie przyszło ci do głowy, że mógł przedstawić tylko swoje subiektywne odczucia?

2 godziny temu, Zyzol napisał:

Oczywiście cała prawda całą dobę tylko w wypowiedziach Jaro_747. Nie przyszło ci do głowy, że mógł przedstawić tylko swoje subiektywne odczucia?

Subiektywne odczucia, obiektywne odczucia, odczucia.

Przedstawił to, co przedstawił, ja przedstawiam swoją ocenę. Subiektywną. Ale to, co napisał każdy może sobie znaleźć i ocenić. Subiektywnie.

Edited by Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.