Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  719 członków

Rotel Klub
IGNORED

Klub miłośników Rotela


Micke 13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok rozumie a czy 06 tez jest na wolfson bo z tego co wiem to 06 a 06se sa różnymi cd playerami?

RCD-06 jest na Burr-Brown PCM1716E, RCD-06SE na Wolfson WM8740.

 

Współczesne Rotele grają tak...hmmm, elektronicznie??? Bezdusznie....???

Starsze Rotele, jeśli źle się dobrało resztę systemu, też potrafiły zamęczać, i to jak, ale w przeciwieństwie do nowych tamte miały ponoć swoją duszę. Może to ona zawsze tak ładnie grała? :-)

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsze Rotele, jeśli źle się dobrało resztę systemu, też potrafiły zamęczać, i to jak, ale w przeciwieństwie do nowych tamte miały ponoć swoją duszę. Może to ona zawsze tak ładnie grała? :-)

 

Chyba każdy sprzęt xle dobrany może męczyć ucho.

 

Ale przyznam, że ja tez wole starsze modele rot4ela niż te nowe piękne świecące.

Słucham muzyki - nie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mi pozostało, staremu grubasowi?;-)

Myślałem że schudłeś trochę na tej działce.Tachanie Roteli też gubi kalorie !:)

Chętnie nieodpłatnie przyjmę trochę kilogramów, bez efektu jojo, Kiza-64kg, dawaj jak chcesz się pozbyć. :-D)

 

Mówisz, o starości, spójrz na mnie jaki jestem styrany, ale czuję się młodo, jak mam kilka dni wolnego,

po pracy niestety, jak widać.(zdjęcie).:)

 

staremu

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pytasz o RA-870 ? za ile go możesz kupić , jaki stan , pisz.

Grałem tym wzmacniaczem , z czym chcesz go łączyć , żródło / kolumny .

 

Przy okazji pozdrawiam Klub Rotelowców .

550 pln stan ładny,wygląda na oryginał.

Kolumny STX-fs-250

Cd Marantz 7001 ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już o tym pisałem parę stron wcześniej

 

http://www.audiostereo.pl/klub-milosnikow-rotela_44719.html/page__view__findpost__p__3088750

 

Lub odwrotnie z samego przedwzmacniacza do którego możesz podłączyć lepszą końcówkę

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub odwrotnie z samego przedwzmacniacza do którego możesz podłączyć lepszą końcówkę

 

Hmm, ciekawe. Muszę wypróbować kombinację 985BX + przedwzmacniacz. Jest szansa że coś zyskam więcej w brzmieniu? Ktoś miał już doświadczenia w takim połączeniu? Warto się zainteresować takim zestawem?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Borron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co nasz kolega zakupił sobie wymarzony RA-1570, co ciekawe bardzo mu się on podoba, a nasi milusińscy każą już mu sprzedawać. Litości. Nie tędy droga.

 

Na jednym z forum angielskim czytałem bardzo fajny opis, kiedy to koleś porównywał dwa najnowsze przedwzmacniacze Rotela, zatrudnił do tego jeszcze swą rodzinę i znajomych, i ostatecznie nikt nie był w stanie usłyszeć pomiędzy nimi różnicy.

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomaszE, z rc1580 zdecydowanie masz rację. To jest level wyżej niż 1570 jako pre... tylko że moim skromnym zdaniem z takim budżetem

można poszukać dużo lepszego wzmaka wśród innych marek. Piszę z autopsji (miałem rb1582)

Co do aria 948, wrażenie brzmienia jest, założę sie jednak że kolega arkady po niedługim czasie będzie szukał czegoś bardziej wyrafinowanego.

Niemniej gratulacje z zakupu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.