Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  716 członków

Rotel Klub
IGNORED

Klub miłośników Rotela


Micke 13

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyny adres nadawcy jaki widnieje na opakowani w którym dostałem odtwarzacz to

A jakie masz dane, adres i telefon na allegro? Portal zanim założy komuś konto jest zobowiązany do weryfikacji danych łącznie z adresem. Edytowane przez sittek

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rydz

(Konto usunięte)

Portal zanim założy komuś konto jest zobowiązany do weryfikacji danych łącznie z adresem.

 

Ale ochrona danych osobowych , więc portal informacji nie udzieli .

 

Poozdrówko !

Edytowane przez rydz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danych nie udzieli, zgoda,ale kupujący te dane będzie miał w chwili wygrania aukcji. Jeżeli nie będą one zgodne ze stanem faktycznym to znaczy, że portal aukcyjny nie dopełnił swoich obowiązków, nie uwiarygodnił ich, w związku z czym jest podstawa zwrócić się do allegro o zwrot pieniędzy. Tylko trzeba to sprawdzić.

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem jaka jest usterka i poprosiłem o nr. telefonu

Może nie daje nr. tel. obcym, bo to ryzyko.

Na bank, to nie baba, tylko cwaniak z wałkiem.

Przykro mi że musiało to Ciebie spotkać.!

Bądź dobrej myśli, może nie wszystko jeszcze stracone??

Jak Allegro ruszy dupę to może się przestraszy??

Powodzenia.:)

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z regulaminem allegro mam 10 dni na zwrot, ale gdzie i komu mam zwrócić ??

 

????

To osoba prywatna, zatem zapisy o możliwości zwrotu jej nie dotyczą.

 

W regulaminie zapis dotyczący 10 dni (artykuł 2.5) odnosi się do założenia konta. Jeśli potwierdzasz rejestrację, zawierasz umowę z Allegro. Od tego momentu masz 10 dni na ewentualne odstąpienie od niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było poprosić o możliwość zwrotu a nie rozkręcać cedeka. Inna sprawa ze wysyłka zawsze jest loteria i dlatego preferuje odbiór osobisty czy gdy sprzedaje czy gdy kupuje. Niemniej jesli ktoś nacina na 300pln to naprawdę jeśli, nie ma co odpuszczać rzecz jasna w imię idei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się niewielką częścią moich najstarszych czasopism AUDIO,

kto jeszcze to pamięta?;)

Zaczynam na nowo wygrzebywać na strychu najstarsze magazyny jakie posiadam i ponownie czytać, a naprawdę jest co, a przy niektórych recenzjach o przewidywaniu przyszłości w dziedzinie AUDIO objawia się uśmiech na twarzy.

 

ROTEL

Seria 900

 

 

 

 

PS: Zdjęcia mi wyszły kiepskiej jakości, mogę zeskanować jeśli są zainteresowani jakąś recenzją, o ile będzie;)

Edytowane przez tomaszE

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby były to poproszę o recenzję RCD-991, RA-985BX i RT-940AX :-)

 

 

Przy okazji pozwolę sobie podpytać. Mam dylemat. Czytam i szukam...zostawić w systemie leciwego Heliona 1200/1800 czy zamienić go na jakąś sensowną listwę zasilającą? Jakie są Wasze doświadczenia ze współpracą Helion+Rotel lub Rotel + np. Gigawatt/Enerr itp.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Borron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Ja bym tego tak nie zostawił i zgłosił to na Policję. A danych osoby od której kupiłeś CD Policja ma wystarczająco dużo i jako jedyna może wszystko sprawdzić. Nr konta bankowego, jego właściciel, dane allegro, numery IP komputerów i komórek. Do tego dzięki stemplom i innym danym przewoźnika można ustalić miejscowość nadania. Wszystko to można bez problemu powiązać. Z tego co się orientuję, to chyba jest coś takiego jak wydział ds. przestępczości gospodarczej i to chyba oni prowadzą takie sprawy a możliwości mają spore.

Mniemam, że skoro ktoś nastawił się, aby oszukać Cię na marne 3 setki (nie są to miliony) to pewnie pozostawił po sobie pełno śladów w internetowym święcie.

Pozdrawiam i życzę pozytywnego załatwienia sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>tomaszE

Ciężko znaleźć cokolwiek o tych starych klockach w necie, mam na myśli właśnie stare recenzje. Ja również byłbym chętny na wszystko co uda Ci się zeskanować ;P

 

Ale najlepiej Tomaszu przysłużyłbyś się klubowi umieszczając te skany tutaj, dla potomności ;)

I love the sound of crashing guitars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobię, tylko dajcie mi dzień dwa, w pracy zrobię skany wszystkiego co znajdę o starszych ROTEL-ACH i zgram na pendrive

 

Przy okazji pozwolę sobie podpytać. Mam dylemat. Czytam i szukam...zostawić w systemie leciwego Heliona 1200/1800 czy zamienić go na jakąś sensowną listwę zasilającą? Jakie są Wasze doświadczenia ze współpracą Helion+Rotel lub Rotel + np. Gigawatt/Enerr itp.

http://www.audiostereo.pl/klub-milosnikow-rotela_44719.html/page__view__findpost__p__2989569

i parę klocków ROTELA

 

Ceny co niektórych starszych wzmacniaczy ROTEL

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część makulatury zniosłem ze strychu do domu i biorę się za przeglądanie ;)

W mojej piwnicy też takie sterty się kurzą.?

Powodzenia w rozwiązaniu problemu. :)

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś kupowałem HFiM oraz Audio, mam jeszcze trochę starych numerów nawet z okolic 1998 roku. Niestety są w piwnicy drugiego mieszkania. Jeśli temat nie umrze kiedyś spisze ich numery i podam na forum.

 

Aktualnie pod ręką mam HFiM: 4/99 ( test RCD-971! ),11/98 ( test RB-981 ),6/2001 ( min. test wielu tunerów w tym RT-955 ), 12/2009, 10/2001, 11/2009,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz a jakie kupujesz magazyny z dziedziny HI-FI? , jakie masz najstarsze?

To co mi pozostało, reszta sprzedana, albo rozdana.

Audio-Video rok 97 nr.1,3,4,7/8 -Audio rok 97 nr.2,4,5,8 -Audio rok 98 nr.1-11 -Audio rok 99 nr.3-10,12 -Audio rok 00 nr.1-10 -Audio rok 03 cały rocznik -Audio rok 04 cały rocznik -Audio rok 05 nr.1

Pozdrawiam.:)

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rydz

(Konto usunięte)

Jeszcze przedwzmacniacz RC-995.

 

 

 

Może posiadacie coś z wzmacniaczy wyższych modeli , CDków Pioneera serii PD / PDS , wklejcie w klubie Pionka , tam bida straszna. :(

 

 

Dziwnie dwie fotki weszły.

Edytowane przez rydz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja w poszukiwaniu testu PD-S901 zaczynem szperać po starych zakurzonych magazynach, ma może ktoś ??

 

 

 

rydz dla ciebie

PD-S06

 

PD-S707

 

PD-S705

 

 

.

 

PS: Mam nadzieje, że klubowicze wybaczą mi za testy PIONEERA w klubie ROTELA;)

Edytowane przez tomaszE

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.