Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  718 członków

Rotel Klub
IGNORED

Klub miłośników Rotela


Micke 13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyny adres nadawcy jaki widnieje na opakowani w którym dostałem odtwarzacz to

A jakie masz dane, adres i telefon na allegro? Portal zanim założy komuś konto jest zobowiązany do weryfikacji danych łącznie z adresem. Edytowane przez sittek

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Portal zanim założy komuś konto jest zobowiązany do weryfikacji danych łącznie z adresem.

 

Ale ochrona danych osobowych , więc portal informacji nie udzieli .

 

Poozdrówko !

Edytowane przez rydz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danych nie udzieli, zgoda,ale kupujący te dane będzie miał w chwili wygrania aukcji. Jeżeli nie będą one zgodne ze stanem faktycznym to znaczy, że portal aukcyjny nie dopełnił swoich obowiązków, nie uwiarygodnił ich, w związku z czym jest podstawa zwrócić się do allegro o zwrot pieniędzy. Tylko trzeba to sprawdzić.

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem jaka jest usterka i poprosiłem o nr. telefonu

Może nie daje nr. tel. obcym, bo to ryzyko.

Na bank, to nie baba, tylko cwaniak z wałkiem.

Przykro mi że musiało to Ciebie spotkać.!

Bądź dobrej myśli, może nie wszystko jeszcze stracone??

Jak Allegro ruszy dupę to może się przestraszy??

Powodzenia.:)

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z regulaminem allegro mam 10 dni na zwrot, ale gdzie i komu mam zwrócić ??

 

????

To osoba prywatna, zatem zapisy o możliwości zwrotu jej nie dotyczą.

 

W regulaminie zapis dotyczący 10 dni (artykuł 2.5) odnosi się do założenia konta. Jeśli potwierdzasz rejestrację, zawierasz umowę z Allegro. Od tego momentu masz 10 dni na ewentualne odstąpienie od niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było poprosić o możliwość zwrotu a nie rozkręcać cedeka. Inna sprawa ze wysyłka zawsze jest loteria i dlatego preferuje odbiór osobisty czy gdy sprzedaje czy gdy kupuje. Niemniej jesli ktoś nacina na 300pln to naprawdę jeśli, nie ma co odpuszczać rzecz jasna w imię idei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się niewielką częścią moich najstarszych czasopism AUDIO,

kto jeszcze to pamięta?;)

Zaczynam na nowo wygrzebywać na strychu najstarsze magazyny jakie posiadam i ponownie czytać, a naprawdę jest co, a przy niektórych recenzjach o przewidywaniu przyszłości w dziedzinie AUDIO objawia się uśmiech na twarzy.

 

ROTEL

Seria 900

 

 

 

 

PS: Zdjęcia mi wyszły kiepskiej jakości, mogę zeskanować jeśli są zainteresowani jakąś recenzją, o ile będzie;)

Edytowane przez tomaszE

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby były to poproszę o recenzję RCD-991, RA-985BX i RT-940AX :-)

 

 

Przy okazji pozwolę sobie podpytać. Mam dylemat. Czytam i szukam...zostawić w systemie leciwego Heliona 1200/1800 czy zamienić go na jakąś sensowną listwę zasilającą? Jakie są Wasze doświadczenia ze współpracą Helion+Rotel lub Rotel + np. Gigawatt/Enerr itp.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Borron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Ja bym tego tak nie zostawił i zgłosił to na Policję. A danych osoby od której kupiłeś CD Policja ma wystarczająco dużo i jako jedyna może wszystko sprawdzić. Nr konta bankowego, jego właściciel, dane allegro, numery IP komputerów i komórek. Do tego dzięki stemplom i innym danym przewoźnika można ustalić miejscowość nadania. Wszystko to można bez problemu powiązać. Z tego co się orientuję, to chyba jest coś takiego jak wydział ds. przestępczości gospodarczej i to chyba oni prowadzą takie sprawy a możliwości mają spore.

Mniemam, że skoro ktoś nastawił się, aby oszukać Cię na marne 3 setki (nie są to miliony) to pewnie pozostawił po sobie pełno śladów w internetowym święcie.

Pozdrawiam i życzę pozytywnego załatwienia sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>tomaszE

Ciężko znaleźć cokolwiek o tych starych klockach w necie, mam na myśli właśnie stare recenzje. Ja również byłbym chętny na wszystko co uda Ci się zeskanować ;P

 

Ale najlepiej Tomaszu przysłużyłbyś się klubowi umieszczając te skany tutaj, dla potomności ;)

I love the sound of crashing guitars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobię, tylko dajcie mi dzień dwa, w pracy zrobię skany wszystkiego co znajdę o starszych ROTEL-ACH i zgram na pendrive

 

Przy okazji pozwolę sobie podpytać. Mam dylemat. Czytam i szukam...zostawić w systemie leciwego Heliona 1200/1800 czy zamienić go na jakąś sensowną listwę zasilającą? Jakie są Wasze doświadczenia ze współpracą Helion+Rotel lub Rotel + np. Gigawatt/Enerr itp.

http://www.audiostereo.pl/klub-milosnikow-rotela_44719.html/page__view__findpost__p__2989569

i parę klocków ROTELA

 

Ceny co niektórych starszych wzmacniaczy ROTEL

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś kupowałem HFiM oraz Audio, mam jeszcze trochę starych numerów nawet z okolic 1998 roku. Niestety są w piwnicy drugiego mieszkania. Jeśli temat nie umrze kiedyś spisze ich numery i podam na forum.

 

Aktualnie pod ręką mam HFiM: 4/99 ( test RCD-971! ),11/98 ( test RB-981 ),6/2001 ( min. test wielu tunerów w tym RT-955 ), 12/2009, 10/2001, 11/2009,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz a jakie kupujesz magazyny z dziedziny HI-FI? , jakie masz najstarsze?

To co mi pozostało, reszta sprzedana, albo rozdana.

Audio-Video rok 97 nr.1,3,4,7/8 -Audio rok 97 nr.2,4,5,8 -Audio rok 98 nr.1-11 -Audio rok 99 nr.3-10,12 -Audio rok 00 nr.1-10 -Audio rok 03 cały rocznik -Audio rok 04 cały rocznik -Audio rok 05 nr.1

Pozdrawiam.:)

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Jeszcze przedwzmacniacz RC-995.

 

 

 

Może posiadacie coś z wzmacniaczy wyższych modeli , CDków Pioneera serii PD / PDS , wklejcie w klubie Pionka , tam bida straszna. :(

 

 

Dziwnie dwie fotki weszły.

Edytowane przez rydz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja w poszukiwaniu testu PD-S901 zaczynem szperać po starych zakurzonych magazynach, ma może ktoś ??

 

 

 

rydz dla ciebie

PD-S06

 

PD-S707

 

PD-S705

 

 

.

 

PS: Mam nadzieje, że klubowicze wybaczą mi za testy PIONEERA w klubie ROTELA;)

Edytowane przez tomaszE

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.