Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  716 członków

Rotel Klub
IGNORED

Klub miłośników Rotela


Micke 13

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, marek3572 napisał:

Chyba mnie nie zrozumiałeś... Rzeczy które ja sprzedaje też są naj ever ???? zapraszamy do działu z ogłoszeniami, zamieszczanie ich tutaj, to spam, jeśli tego nie rozumiesz, to już najwyższy czas, by ktoś Ci o tym powiedział, nie mniej życzę owocnej sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, baksiu napisał:

zapraszamy do działu z ogłoszeniami, zamieszczanie ich tutaj, to spam, jeśli tego nie rozumiesz, to już najwyższy czas, by ktoś Ci o tym powiedział, nie mniej życzę owocnej sprzedaży.

Muszę zareagować, bo troszkę mi się nie podoba zachowanie kolegów z klubu - sam poleciłem koledze @marek3572, żeby dał tu znać (najpierw chciałem od niego wydusić foty przeróbek w jego klockach na OLX), bo często ludziska tu czegoś szukają, a w ogłoszenia nawet nie zajrzą, bo jako nowi Klub miłośników Rotela łatwo znajdują (z reguły jest w czołówce tematów na forum, bo często piszemy), a o istnieniu zakładki "Ogłoszenia" nawet nie wiedzą... No i wyszło nieładnie, bo ja zapraszam, a koledzy wypraszają, bo ktoś oferuje klocki, których oni akurat nie poszukują w tej chwili - jestem ciekaw, czy Ty @baksiu dałeś ogłoszenie w stosownym dziale, że kupisz RB-1090, zanim tu o tym napisałeś?

Edytowane przez mol01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, baksiu napisał:

zamieszczanie ich tutaj, to spam, jeśli tego nie rozumiesz, to już najwyższy czas, by ktoś Ci o tym powiedział, nie mniej życzę owocnej sprzedaży. 

żaden spam, na naszym forum takie wpisy są regularnie zamieszczane w klubowych wątkach i nikt nie robi z tego afery

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi ogłoszeniami to nie przesadzajmy.

Na razie żadnych zawodowych handlarzy tu nie widać. Wszak to klub ROTELa, więc..

Chętnie kupię RLC-1050

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do fotek wnętrza tych tuningowanych klocków, to zapewne nie tylko ja jestem ciekaw, co tam Gliwicki guru od "upgrejdu" wyczarował, skoro tak zastrzega sobie publikowanie zdjęć jego przeróbek? Kupił ode mnie kiedyś "trochę" sprzętu i cytując jego słowa odnośnie RPD-980: "ja tam niemal wszystko wypierdzielam i tylko obudowa zostaje, a może nawet wpakuję to do nowej obudowy" to mnie zagiął, bo w oryginale mamy dwa trafa, Nichicony Great Supply i armadę stabilizatorów w zasilaniu, a wszystkie inne kondy to Rubicon Black Gate. Znajomy elektronik jak to zobaczył w oryginale, to nie mógł się nadziwić i stwierdził, że ten sprzęt chyba ma więcej warte podzespoły niż jego cena rynkowa, a z reguły bywa na odwrót... Oczywiście można wywalić Rubycony i wsadzić tam Mundorfy, czy inne złote/srebrne kondy, a zamiast OP-AMPów jakieś okłady dyskretne na trankach, lepszy zegar, precyzyjniejsze rezystory, ale sama kość DAC jest tam wielką zagadką - czyżby to ona wylatywała?

Edytowane przez mol01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać jeszcze, że żaden poważny audiofil nie kupi kota w worku, nie wiedząc, co zostało wykonane w tuningowanym klocku, ale pewnie bym się pomylił, to przecież nikt by nie kupił tych klocków od Pana modernizatora, gdyby nie byli tacy, co kupują wyłącznie słuchem. Ale podejrzewam, że łatwiej byłoby sprzedać taki klocek zapakowany w finezyjną obudowę, kojarzącą się z jakąś finezyjną manufakturą, niżeli jako tuningowany Rotel, bo jak ktoś szuka RDP-980, to raczej chce kupić oryginał, a nawet jeśli się napali na to, że otrzyma lepiej brzmiące urządzenie niż oryginał, to i tak będzie ciekaw, co na to wpłynęło i czy tuning jest wykonany zgodnie ze sztuką i czasem za chwilę urządzenie zacznie szwankować/pracować niestabilnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za zainteresowanie moimi rotelami oczywiście dalem ogłosznia tez na innych stornach sam wiem jak ciężko kupic cos dobrego sam kiedyś szukałem gryphona callisto  2200 i znalałem dopiero po 2 latach te modele rotelów które posiadam jest ich coraz mniej  sam do nie jestem handlarzem  i do końca tez niewiem co dokładnie było mofyfikowane wiem tylko ze sam koszt takiej modyfikacji jednego klocka to 1200 zł plus robocizna  wiem ze ciężko będzie to sprzedać  tego poprstu trzeba posłuchać , miałem tez kiedyś  gryphona cdp 1 i go sprzedałem tylko dlatego ze ten dac rotela jest lpeszy w moim odczuciu i po co szukac klocku za grube  tys skoromozna mieć  niedrogiego modyfikwanego rotela  i zaprzestać dalsze poszukiwania.

podziękowania dla mol 01 za zaproszenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a z jakiego powodu mam być niby dumny? Jak bym był twórcą Klubu i ściągał tu z internerów ciągle nowych prawdziwych pasjonatów Rotela, którzy to by wnosili ciągle coś nowego do wątku, to wtedy tak, ale w obecnym stanie rzeczy, to @Micke 13 powinien być dumny, że stworzył Klub, w którym tak licznie się wypowiadamy, choćby on sam już dawno porzucił w ogóle audio.

Ale bym się śmiał, jak w tym RDP-980 jest klon płytki "by Rotel UK" z RCD-965BX Discrete i to robi w nim całą robotę...

Edytowane przez mol01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Panowie bardzo proszę o rozwianie moich wątpliwości odnośnie Rotela A14 i CD14.

Planuje kupić sobie powyższe, ale nie mogę się od sprzedawcy dowiedzieć:

1) czy CD14 obsługuje SACD. Zgodnie z tym linkiem Rotel SACD obsługuje. Zaś sprzedawca w sklepie twierdził, że nie ma naklejki na obudowie to nie obsługuje takich płyt ? Czy zasadniczo odtwarzacze, które obsługuja SACD w jakiś sposób to sygnalizują? Jakiś piktogram na wyświetlaczu, etc?

2) Czy w A14 można odtwarzać muzykę nagraną we Flac/DSD z pendriva? Z przodu obudowy jest złącze USB, ale podobno odtwarza jedynie muzykę z iPhona/iPoda, etc. A dostarczenie muzyki przez tylne złącze USB działa na zasadzie dysku twardego czy pendriva? Po podłączeniu do komputera można przeglądać foldery/utwory na laptopie i je włączać?

Proszę o praktyczne wyjaśnienie.

Dziękuję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jeśli chodzi o CD14, to na podlinkowanej stronie jest jedynie informacja o tym, jakich modeli dotyczy pytanie, a nie jakie modele obsługują SACD. Zgodnie ze specyfikacją na stronie Rotela i instrukcją ten model SACD nie obsługuje (a przynajmniej nie ma o tym żadnej wzmianki).

W instrukcji A14 jest informacja, że przedni port USB służy tylko do podłączania iGadżetów (w tym przypadku to one sterują odtwarzaniem), a to oznacza, że nośniki USB nie są obsługiwane...

Tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Kris75 napisał:

Zakupiłem i testuję RP-1010.

Podłączony do RA-1010.

Tam jest PHONO SELECTOR: 35 lub 50 lub 70 Kilo Ohm. Co powinienem wybrać?

 

15556756579967382142783688119452.jpg

weź to na słuch, a do dokładnego policzenia potrzebujesz dane dot. wkładki/to łatwo zdobyć/ i przewodów, no i gramiak nie powinien stać na tym sprzęcie, w dodatku na tej samej lichutkiej półce, co głośnik!!! Z resztą głośnik stoi najbardziej osobliwie i wg mojej wiedzy nie ma prawa grać choćby poprawnie ?

Edytowane przez baksiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kris75 napisał:

baksiu, ze wszystkimi zarzutami sie zgadzam. Bo to nie miejsce docelowe na sprzet, to tylko laboratorium. 

Zeby moc ustawic docelowo sprzet brakuje mi RC-1010.

I chyba na razie wstawie RC-1000 tymczasowo, chyba ze dać RC-1010

jako preamp?

 

ok, teraz rozumiem, ale w powyższej wypowiedzi chyba się sam pogmatwałeś, skoro brakuje Ci RC-1010, a potem chcesz go dać na preamp ? Chyba RC-1000 się z resztą nie pogryzie, więc podłącz, przenieś sprzęt i zacznij słuchać ?

PS: chyba stara by mi nie pozwoliła tego wszystkiego trzymać w salonie, ba, chyba nawet sam bym sobie nie pozwolił ! Masz jakąś kanciapę do słuchania i magazynowania tej menażerii?

Edytowane przez baksiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, baksiu napisał:

PS: chyba stara by mi nie pozwoliła tego wszystkiego trzymać w salonie, ba, chyba nawet sam bym sobie nie pozwolił ! Masz jakąś kanciapę do słuchania i magazynowania tej menażerii? 

Trza kobicie wmówić, że to inwestycja. Jak kryształy. Też w salonie stały.

Cholera, zły przykład...

Moja lubi muzykę i jak stwierdziła, że to dużo lepiej gra niż w aucie to i w sypialni i w salonie graty stoją.

Tylko narzeka, bo kurz osiada.

Muzycznych i zdrowych świąt Panowie.

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, baksiu napisał:

ok, teraz rozumiem, ale w powyższej wypowiedzi chyba się sam pogmatwałeś, skoro brakuje Ci RC-1010, a potem chcesz go dać na preamp ? Chyba RC-1000 się z resztą nie pogryzie, więc podłącz, przenieś sprzęt i zacznij słuchać ?

PS: chyba stara by mi nie pozwoliła tego wszystkiego trzymać w salonie, ba, chyba nawet sam bym sobie nie pozwolił ! Masz jakąś kanciapę do słuchania i magazynowania tej menażerii?

Bagsiu no właśnie mam, to co na fotce to strych nad garażem. Miał być nie docieplony i bez ogrzewania a jest ogrzewany i docieplony. Generalnie 22m2 mojego szczęścia ?

i masz racje zagmatwałem, chodziło o RC-1000. 

wieczorem przestawiam ten klocek i gramofon do salonu.

15556944639466403200822700973097.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, niezły strych.

Ja co najwyżej mogę w karty pograć po turecku...

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kris75 napisał:

Bagsiu no właśnie mam, to co na fotce to strych nad garażem. Miał być nie docieplony i bez ogrzewania a jest ogrzewany i docieplony. Generalnie 22m2 mojego szczęścia ?

i masz racje zagmatwałem, chodziło o RC-1000. 

wieczorem przestawiam ten klocek i gramofon do salonu.

15556944639466403200822700973097.jpg

ale Ci ktoś regipsy przy oknie sk.....iełbasił... ? No i mały coś ten garaż masz...ale i tak zazdroszczę, bo ja wolnego pomieszczenia nie mam, muszę poczekać, aż się dziatwa wyprowadzi... a skoro sprzęt w salonie zalega, to i straty się zdarzają i wyglądać musi godziwie, no i płyty mam pokitrane po szufladach, muszę się ograniczać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, klecha napisał:

Gratulacje, niezły strych. 

Ja co najwyżej mogę w karty pograć po turecku... 

Ha-ha, miałem napisać coś podobnego...

1 godzinę temu, klecha napisał:

Trza kobicie wmówić, że to inwestycja.

Ja cały czas tak swojej powtarzam, ale pomału zaczyna przerażać ją moja kolekcja... zresztą każdy odwiedzający zauważa, że klocków więcej niż metrów kwadratowych ?

Edytowane przez mol01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kris75 napisał:

Zakupiłem i testuję RP-1010.

I co, udało Ci się uruchomić powrót ramienia? W instrukcji serwisowej jest też mowa o regulacji momentu, w którym ramie wraca - po lewej stronie od osi ramienia (patrząc od przodu) masz dwie śruby - jedna służy chyba od położenia krańcówki (poluźniasz i przesuwasz), a druga to w zasadzie potencjometr do szczegółowej regulacji, ale nie zagłębieniem się mocno w tekst,  więc najlepiej sam sobie poczytaj i pobaw z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bruno napisał:

1) czy CD14 obsługuje SACD. Zgodnie z tym linkiem Rotel SACD obsługuje. Zaś sprzedawca w sklepie twierdził, że nie ma naklejki na obudowie to nie obsługuje takich płyt ? 

Ja uważam, że jest tak jak sprzedawca mówi (to niema na sklepie płyty SACD?) - nie spotkałem się jeszcze, żeby producent się nie pochwalił logo SACD na froncie, gdy odtwarzacz radzi sobie z takimi płytami. Zdarzało się, iż odtwarzacze obsługujące płyty HDCD nie miały znaczka i nie sygnalizowały w żaden sposób dekodowania sygnału HDCD, żeby nie płacić za licencję, a jednak je "po cichu" dekodowały, ale to nieliczne przypadki. Ogólnie, żeby odtwarzacz odtworzył warstwę SACD musi mieć napęd DVD (ewentualnie DVD-ROM) i oczywiście adekwatne dekodery (choć często i to nie daje gwarancji, bo często odtwarzacze mające wszystko do obsługi SACD mają zablokowane ich odtwarzanie ze względu na prowadzoną politykę sprzedaży) - o ile takie RCD-12, RCD-1520 i RCD-1570 prawdopodobnie miały na wyposażeniu DVD-ROMy, to wymienione tam RCD-06, RCD-1070 i RCD-1072 (i z tego co widzę po bebechach na stereolife.pl, CD14 chyba też) mają na wyposażeniu najzwyklejszy laser Sony KSS-231C, który na pewno nie odtworzy SACD. Prawdopodobnie chodzi o obsługę warstwy CD na hybrydowych płytach SACD.

Edytowane przez mol01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, mol01 napisał:

I co, udało Ci się uruchomić powrót ramienia? W instrukcji serwisowej jest też mowa o regulacji momentu, w którym ramie wraca - po lewej stronie od osi ramienia (patrząc od przodu) masz dwie śruby - jedna służy chyba od położenia krańcówki (poluźniasz i przesuwasz), a druga to w zasadzie potencjometr do szczegółowej regulacji, ale nie zagłębieniem się mocno w tekst,  więc najlepiej sam sobie poczytaj i pobaw z tym.

Nie dzis nie bylo czasu grzebac, taktycznie tez nie moglem, przybyl nowy klocek wiec.....

Trzeba bylo powoli wprowadzic go do salnu.

Najlepiej na moje ucho gra na 50K omach.

Sorki czcionka mi sie wysypala w lapku.

Edytowane przez Kris75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa, wiedzę @Bruno, że piszesz tam w komentach o łączeniu cyfrowo koncentrykiem odtwarzacza CD ze wzmacniaczem - w tym przypadku, nawet gdyby CD14 jakimś cudem odtwarzał SACD, to i tak sygnału DSD nie prześlesz koncentrykiem...

8 godzin temu, Bruno napisał:

2) Czy w A14 można odtwarzać muzykę nagraną we Flac/DSD z pendriva? Z przodu obudowy jest złącze USB, ale podobno odtwarza jedynie muzykę z iPhona/iPoda, etc. A dostarczenie muzyki przez tylne złącze USB działa na zasadzie dysku twardego czy pendriva? Po podłączeniu do komputera można przeglądać foldery/utwory na laptopie i je włączać?

Z tego, co wiem, to przednie USB działa na zasadzie odtwarzania z pamięci zewnętrznych (smatfony/pendrivy/dyski twarde z plikami, które możesz przerzucać na wyświetlaczu - jeśli chodzi o formaty, to już chyba doczytałeś w artykule), a tylne tylko do połączenia z komputerem i przesyłu asynchronicznego - czyli wszystko obsługujesz na kompie, a wzmak robi wyłącznie za DAC dla podanego z kompa sygnału.

25 minut temu, Kris75 napisał:

Nie dzi

Coś Ci chyba ucięło kolego...

Edytowane przez mol01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, mol01 napisał:

Druga sprawa, wiedzę @Bruno, że piszesz tam w komentach o łączeniu cyfrowo koncentrykiem odtwarzacza CD ze wzmacniaczem - w tym przypadku, nawet gdyby CD14 jakimś cudem odtwarzał SACD, to i tak sygnału DSD nie prześlesz koncentrykiem...

Z tego, co wiem, to przednie USB działa na zasadzie odtwarzania z pamięci zewnętrznych (smatfony/pendrivy/dyski twarde z plikami, które możesz przerzucać na wyświetlaczu - jeśli chodzi o formaty, to już chyba doczytałeś w artykule), a tylne tylko do połączenia z komputerem i przesyłu asynchronicznego - czyli wszystko obsługujesz na kompie, a wzmak robi wyłącznie za DAC dla podanego z kompa sygnału.

Dziękuję za szeroką odpowiedź ?

No właśnie, ale niepokojące jest to, że instrukcja pokazuje i opisuje jedynie odtwarzanie z iPhona (i podobne), a nie wskazuje czy po podłączeniu pendriva można słuchać np. plików flac czy dsf. Odnośnie kwestii przewodów wiem, że cyfrowy kabel koaxialny ma ograniczenie 24 bity/192 kHz zaś Toslink 24 bity/96 kHz. Wobec tego jak odtwarzacze SACD transmitują dźwięk w jakości DSD64 do wzmacniacza? ? Czy tylko dekodując go na analog i wtedy przepustowość nie jest problemem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bruno napisał:

Wobec tego jak odtwarzacze SACD transmitują dźwięk w jakości DSD64 do wzmacniacza? ? Czy tylko dekodując go na analog i wtedy przepustowość nie jest problemem? 

Odtwarzacze SACD prawie zawsze dekodują sygnał na analog i drogą analogową sygnał idzie do wzmaka (wyjście stereo lub 5.1ch), ale chyba niektóre kombajny wieloformatowe miały możliwość przesyłu drogą cyfrową po HDMI, a nawet nie wiem czy nie powstały jakieś dziwadła z magistralą I2S w postaci RJ45 lub HDMI. Ja tam sobie sam zbudowałem interfejs USB m.in. z wyjściem I2S i AES/EBU na kości CM6631A, ale szczerze powiedziawszy jeszcze nie testowałem I2S, bo nie mam przetwornika z wejściem I2S.

2 godziny temu, Bruno napisał:

No właśnie, ale niepokojące jest to, że instrukcja pokazuje i opisuje jedynie odtwarzanie z iPhona (i podobne)

Być może jest jakieś ograniczenie wielkości podłączonej pamięci i dlatego ograniczają się do urządzeń, które tej pamięci przynajmniej w zamyśle mają maksymalnie kilkadziesiąt gigabajtów pojemności. Druga sprawa, że wzmak ma też moduł Bluetooth  i raczej optują za połączeniem bezprzewodowym, stąd iPhony itp., które posiadają Bluetooth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.