Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  716 członków

Rotel Klub
IGNORED

Klub miłośników Rotela


Micke 13

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, baksiu napisał:

Wypróbuj Audio Physic Virgo 2, u mnie te kolumny zmieniły postrzeganie hi-fi, mają fenomenalną przestrzeń i grają zupełnie bez podbić w żadnym zakresie, do tak małych pomieszczeń polecam, plusem jest też minimalna utrata wartości, są bardzo poszukiwane. Jak kupiłem, też miałem budżetowe rotele i oczywiście dobre kolumny wymusiły stopniowe zmiany...

Dzięki, niestety na allegro jedyna oferta jest za 6 tys., więc 2x ponad budżet, a podejrzewam, że dużo taniej w takim razie nie znajdę. Może kiedyś... ? 

39 minut temu, krzysiek napisał:

Jeśli interesuje Cię używane Dynaudio, to raczej zainteresuj się serią DM, niż Audience. Twój Rotel może nie zagrać satysfakcjonująco z serią Audience, te kolumny wymagają mocnych wzmacniaczy. DM grały spoko nawet z 40w integrą Rotela. Miałem kilka końcówek z serii 9xx i fajnie grały z DM2/7.

Dzięki za poradę! O Dynaudio napisałem głównie dlatego, że się naczytałem o ich dobrym zgraniu z Rotelem ?. DM 2/7 widzę na allegro za ok. 1700 zł, ale zastanawiam się, czy w porównaniu do obecnych Tannoy M4 będzie to przeskok godny uwagi, a po drugie, czy ew. nie lepiej upolować podłogowe 3/7? Czy w tym wypadku wzmacniacz okazałby się jednak za słaby? Oczywiście przez jakiś czas mogę przeboleć lekkie niedomaganie wzmacniacza, będzie większe ciśnienie na wymianę ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pinu napisał:

DM 2/7 widzę na allegro za ok. 1700 zł, ale zastanawiam się, czy w porównaniu do obecnych Tannoy M4 będzie to przeskok godny uwagi, a po drugie, czy ew. nie lepiej upolować podłogowe 3/7? Czy w tym wypadku wzmacniacz okazałby się jednak za słaby? Oczywiście przez jakiś czas mogę przeboleć lekkie niedomaganie wzmacniacza, będzie większe ciśnienie na wymianę ?.

Ceny za DM poszły w górę, ja swoje sprzedałem chyba cztery lata temu za 1400 zł (nowe były bodajże za 2400). Oczywiście, dla Ciebie podłogowe byłyby pewnie lepsze, ja o nich nie pisałem tylko z tego względu, że takich nie miałem u siebie ? a nie piszę o czymś, czego nie miałem u siebie. Ja akurat DMy kupowałem nowe, zabrałem swoją elektronikę do salonu i tam słuchałem. Ponieważ przesiadałem się z małych monitorków Mission, różnica była bardzo duża.

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pomocy oraz cierpliwości kolegi @mol01, dołożyłem sobie dzisiaj do zestawu wynaleziony w necie CD/DVD Rotel RDV-1080, a do tego Rotel RA-03 i Focal Cobalt 816. Na pierwszy rzut ucha (wariacje jazzowe Strawińskiego, trochę nie mój klimat, ale na CD mam tylko klasykę) CD siadło w tym konfigu bdb, przy czym od razu zaznaczam, że jestem zwolennikiem jasnej, szczegółowej, dynamicznej sceny z uwypukloną średnicą (najbardziej lubię słyszeć wyizolowany saksofon, trąbki, klawisze etc.) i podkreślonym, wysuniętym wokalem, szczególnie kobiecym. Słucham na tym muzyki instrumentalno-wokalnej, ewentualnie trip hopu z lajtowymi jazzowymi naleciałosciami. Nie słucham w ogóle muzyki rockowej, ani gitarowej. CD poszerzyło i pogłębiło przestrzeń oraz wzmogło analityczność średnich dźwięków.
Pozdr
ig

image.thumb.png.4f38e6123088623c83c7b799a9f107aa.png

 



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, bubulin napisał:

image.thumb.png.4f38e6123088623c83c7b799a9f107aa.png
 

Patrząc na to zdjęcie zacząłem się zastanawiać, na co Ci było DVD, skoro widzę tam PlayStation 3, które bardzo dobrze radzi sobie z odtwarzaniem DVD, SACD, a nawet Blu-ray? W tej sytuacji chyba lepiej było jednak kupić odtwarzacz CD, jeśli Ci nie zależało na DVD-Audio, których Sony nie wspiera, promując swoje SACD. Widzę też, że nie udało się zdobyć płytki DVD-Audio 192kHz/24-bit... Takie małe pytanko - nie wiem, czy używasz, ale nie masz problemu z odczytem nagrywanych płyt CD-R/RW?

Edytowane przez mol01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu, żeby nikt się nie przyczepił, od razu dopowiem, że PS3 bardzo dobrze (dużo lepiej niż nie jeden odtwarzacz DVD/Blu-ray) radzi sobie z obrazem, ale z dźwiękiem już gorzej (o ile nie mamy wzmacniacza z wejściem cyfrowym), niemniej jednak do filmowej ścieżki dźwiękowej (nagranej często ze słabym taktowaniem) nie potrzeba nie wiadomo czego, bo i tak wiele się nie osiągnie (w DTS jest często lepiej, ale w naszym regionie niestety mamy wydania głównie w systemach Dolby...).

Edytowane przez mol01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak PS3 ale PS4 nie czyta płyt CD

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, pinu napisał:

Dzięki, niestety na allegro jedyna oferta jest za 6 tys., więc 2x ponad budżet, a podejrzewam, że dużo taniej w takim razie nie znajdę. Może kiedyś... ? 

Dzięki za poradę! O Dynaudio napisałem głównie dlatego, że się naczytałem o ich dobrym zgraniu z Rotelem ?. DM 2/7 widzę na allegro za ok. 1700 zł, ale zastanawiam się, czy w porównaniu do obecnych Tannoy M4 będzie to przeskok godny uwagi, a po drugie, czy ew. nie lepiej upolować podłogowe 3/7? Czy w tym wypadku wzmacniacz okazałby się jednak za słaby? Oczywiście przez jakiś czas mogę przeboleć lekkie niedomaganie wzmacniacza, będzie większe ciśnienie na wymianę ?.

Sprzedajacemu się coś po....., bo za 6kzl kupisz dużo nowsze, ładniejsze i lepsze Tempo 6, normalna cena za Virgo 2 to jak najbardziej twój budżet, czyli 3kzl ? trzeba przy tym pamiętać, ze kupujesz przy tym sprzęt hiendowy, który w 2000 roku kosztował 12kzl ówczesnych PLN.., a nie budżetowe dynki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marek-1969 napisał:

Nie wiem jak PS3 ale PS4 nie czyta płyt CD

Ale ja pisałem, że PS3 z powodzeniem może zastąpić odtwarzacz DVD/Blu-ray, a nie CD (choć odtwarza nawet CD-R/RW)... a @bubulin koniecznie chciał kupić odtwarzacz DVD, żeby na nim oglądać filmy i słuchać muzyki. Mimo, że RDV-1080 spisuje się nieźle i jako CD i DVD, to summa summarum można było kupić jednak odtwarzacz CD mając PS3 do filmów z odczytem Blu-ray i wyjściem HDMI. Co, jak co, ale DAC MN35505 Panasonica w RDV-1080 raczej ustępuje takiemu PCM1732 Burr-Browna w RCD-1072 czy PCM1716 w RCD-06.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak by kto chciał sobie jeszcze kupić tanio nówkę RDV-1080 (należy zwrócić uwagę na tył i pilot), to można sobie kopić jego protoplastę ?
https://www.ebay.pl/itm/312933789034

Ile to obudowa potrafi zmienić...
https://www.ebay.pl/itm/113438771627

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mol01 napisał:

Ale ja pisałem, że PS3 z powodzeniem może zastąpić odtwarzacz DVD/Blu-ray, a nie CD (choć odtwarza nawet CD-R/RW)... a @bubulin koniecznie chciał kupić odtwarzacz DVD, żeby na nim oglądać filmy i słuchać muzyki. Mimo, że RDV-1080 spisuje się nieźle i jako CD i DVD, to summa summarum można było kupić jednak odtwarzacz CD mając PS3 do filmów z odczytem Blu-ray i wyjściem HDMI. Co, jak co, ale DAC MN35505 Panasonica w RDV-1080 raczej ustępuje takiemu PCM1732 Burr-Browna w RCD-1072 czy PCM1716 w RCD-06.

mam negatywne doświadczenia z odtwarzaniem DVD przez PS3, przede wszystkim dźwiękowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bubulin napisał:

mam negatywne doświadczenia z odtwarzaniem DVD przez PS3, przede wszystkim dźwiękowe

No cóż, bez dobrego DAC-a to PS3 nadaje się tylko do słuchania na telewizorze, ale niektórzy forumowicze mogą jeszcze pamiętać czasy, gdy na forum huczało o "hi-endowym odtwarzaczu CD na podstawie PlayStation" (jedynki) ?

 

Edytowane przez mol01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, baksiu napisał:

Sprzedajacemu się coś po....., bo za 6kzl kupisz dużo nowsze, ładniejsze i lepsze Tempo 6, normalna cena za Virgo 2 to jak najbardziej twój budżet, czyli 3kzl ? trzeba przy tym pamiętać, ze kupujesz przy tym sprzęt hiendowy, który w 2000 roku kosztował 12kzl ówczesnych PLN.., a nie budżetowe dynki...

Dzięki, dobrze wiedzieć, będę polował ?.

W międzyczasie coś jeszcze poszperałem i natrafiłem na opinię, że z Rotelem mogą dobrze się zgrać Dali (Ikon 6, 7?) lub Paradigm (Studio/Monitor?), przy czym zdarzały się też opinie negatywne co do takiego połączenia.

Czy ktoś bardziej doświadczony i osłuchany w temacie mógłby coś podpowiedzieć? ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, mol01 napisał:

 

Patrząc na to zdjęcie zacząłem się zastanawiać, na co Ci było DVD, skoro widzę tam PlayStation 3, które bardzo dobrze radzi sobie z odtwarzaniem DVD, SACD, a nawet Blu-ray? W tej sytuacji chyba lepiej było jednak kupić odtwarzacz CD, jeśli Ci nie zależało na DVD-Audio, których Sony nie wspiera, promując swoje SACD. Widzę też, że nie udało się zdobyć płytki DVD-Audio 192kHz/24-bit... Takie małe pytanko - nie wiem, czy używasz, ale nie masz problemu z odczytem nagrywanych płyt CD-R/RW?

ten player nie czyta CD-R. 
Zna ktoś z Was może jakiś fajny sklep w necie z DVD-Audio? jestem dość wybredny muzycznie i mało co do tej pory widziałem ciekawego w tym formacie

Drugie pytanie - RA-03 nie nadaje się do bi-wire, nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, bubulin napisał:

ten player nie czyta CD-R. 
Zna ktoś z Was może jakiś fajny sklep w necie z DVD-Audio? jestem dość wybredny muzycznie i mało co do tej pory widziałem ciekawego w tym formacie

Drugie pytanie - RA-03 nie nadaje się do bi-wire, nieprawdaż?

Wybredny muzycznie słucha z CD-R...? RA-03 nie nadaje się pewnie do wielu innych rzeczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, baksiu napisał:

Wybredny muzycznie słucha z CD-R...? RA-03 nie nadaje się pewnie do wielu innych rzeczy ?

Nie wiem, kto to ten "wybredny muzycznie", ale ja np. ściągam z neta CD-ripy do bezstratnego FLAC-a lub obrazy płyt i w ten sposób nagrywam nawet płyty HDCD (i działają bezbłędnie).
Każdy wzmak się nadaje do bi-wire, nawet z pojedynczymi zaciskami, o ile zdołasz na nich upchnąć dwa kable, a RA-03 ma specjalnie podwójne do tego celu, pytanie tylko, czy to przyniesie wymierne korzyści?

Edytowane przez mol01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, bubulin napisał:

A czy jest tak, że bi może przynieść ubytek?

O ile nie używasz kabli oporowych do podłączenia kolumn, to raczej żadna strata nie powstanie... Generalnie, im większa średnica kabli (a dwa kable dają sumę ich średnic bez pogłębienia efektu naskórkowości jednego grubego) tym lepiej, ale bi-wire stosuje się raczej głównie w celu oddzielnego zasilenia góry i dołu pasma w kolumnie (gdzie dół premiuje większe średnice, a góra lepsze przewodniki) - najlepiej jeszcze z dwóch oddzielnych wzmacniaczy, które spisują się lepiej w danym paśmie. Podłączenie do takiego RA-03 dwóch kabli pod podwójne zaciski nie różni się niczym od podpięcia dwóch kabli pod pojedyncze zaciski, bo wewnątrz wzmacniacza i tak są one między sobą połączone i zasilone z tych samych tranzystorów końcówki - co najwyżej można uznać, że sygnał przebiega przez większą powierzchnię styków dwóch przekaźników (bądź selektora zestawów).

37 minut temu, bubulin napisał:

Ja to jednak lubię sobie kupić płytę, CD-Ry mnie nie interesują.

Nie każdą płytę da radę kupić w rozsądnych pieniądzach. A w ten sposób można nawet zweryfikować, czy się opłaca kupić daną płytę ze względu np. na jakość realizacji danego wydania...

Edytowane przez mol01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, baksiu napisał:

Piractwo?

Nie jestem prawnikiem, ale piractwo to raczej rozpowszechnianie nielegalnie zdobytego materiału i czerpanie z tego korzyści materialnych. Poza tym, w dzisiejszych czasach darmowych serwisów streamingowych cały album możesz przesłuchać bez kupowania płyty, a coraz trudniej znaleźć dobrze zrobione kopie w necie - większość to spaprane MP3 nie dające poglądu na jakość realizacji.

Edytowane przez mol01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilkunastu lat nie pojawiają się nowe realizacje w DVD-Audio, taka sama sytuacja z Bd-audio. Zostało nam tylko dvd z nagraniami Hres. Oby tylko pojawiło się więcej player ów z ich czytaniem. U Rotela również. 

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do indiana line diva 650 rotel ra1520 nie będzie za słaby, nie mogę znaleźć jaka efektywność maja te IL, ale dsdzwv po modelu wyższym 665 które mają 85 to te 650 też podobnie maja, lubię słuchać dość cicho tak na pozycji 8. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, w dzisiejszym dniu zobaczyłem na aukcji Rotela RB1070 i RC1072. Po kilku godzinach i oględzinach u właściciela zestaw jest mój. 2500zł jest do przełknięcia. Poza tym mogłem sobie pogadać z fascynatem muzyki oraz zobaczyć i dotknąć najwyższy model nad.  

Sprzedaję rotela ra-06 a żona pozbywa się amplitunera Onkyo TX-8210R. Tych plumkaczy już nie da się słuchać po pierwszych doświadczeniach z Rotelem RB-1070 i RC-1072.

Wiedziałem od znajomego, że  rotel z serii 1070 mnie zaskoczy i tak było. Genialna szczegółowość w basie oraz tonach wysokich. Nareszcie sam doświadczam co to powietrze w basie. Środek ciut wycofany ale puszczając muzykę przez kartę muzyczną creative fidelity można sporo poustawiać pod swoje gusta i rodzaj muzyki. Nie ma jednak jak dobry dac. Może niedługo takowy zagości.

 

15799871575785051622641552859653.jpg

Edytowane przez Piotr Rotel 1070
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2020 o 09:28, Kriso81 napisał:

Czy do indiana line diva 650 rotel ra1520 nie będzie za słaby, nie mogę znaleźć jaka efektywność maja te IL, ale dsdzwv po modelu wyższym 665 które mają 85 to te 650 też podobnie maja, lubię słuchać dość cicho tak na pozycji 8. 

Polska języka- trudna języka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

ze względu na problem z logowaniem do Piotr Rotel 1070, byłem zmuszony zmienić login. 

Niemniej słuszna uwaga, że mój rotelek jest w klasie D. Jeszcze nie dorosłem muzycznie do klasy sprzętu z 5-6 tyś. zł. Według wszelakich porad moich znajomych i tutaj forumowiczów wolę po trochu zachwycać się odrobinkę lepszym dźwiękiem. Mimo wszystko mój poprzedni wzmacniacz rotel ra-06 dzieli "przepaść" niuansów muzycznych w stosunku do rotela rb i rc 1070 w klasie D. 

Edytowane przez Piotr klasa D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Piotr Rotel 1070 napisał:

Dzień dobry, w dzisiejszym dniu zobaczyłem na aukcji Rotela RB1070 i RC1072. Po kilku godzinach i oględzinach u właściciela zestaw jest mój. 2500zł jest do przełknięcia. Poza tym mogłem sobie pogadać z fascynatem muzyki oraz zobaczyć i dotknąć najwyższy model nad.  

Sprzedaję rotela ra-06 a żona pozbywa się amplitunera Onkyo TX-8210R. Tych plumkaczy już nie da się słuchać po pierwszych doświadczeniach z Rotelem RB-1070 i RC-1072.

Wiedziałem od znajomego, że  rotel z serii 1070 mnie zaskoczy i tak było. Genialna szczegółowość w basie oraz tonach wysokich. Nareszcie sam doświadczam co to powietrze w basie. Środek ciut wycofany ale puszczając muzykę przez kartę muzyczną creative fidelity można sporo poustawiać pod swoje gusta i rodzaj muzyki. Nie ma jednak jak dobry dac. Może niedługo takowy zagości.

 

15799871575785051622641552859653.jpg

Tak, ten rb 1072 to klasa D, miałem zestaw rc/rb-1070 i obydwa oceniam słabo, przy nich integra RA-1070 wypada korzystniej, zwlaszcza RC-1070 to słaby klocek, ale skoro masz poprawę, to twój poprzedni sprzęt nie był wart uwagi, więc zrobiłeś krok w dobrą stronę, nie wiem tylko, czy 2500zł, to dobra cena... ja wyceniam je na max 2kzł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem pod odsłuch ra-1070 .... ja mam chyba specyficzny gust i ra-1070 w porównaniu nie wpadł mi w ucho jak ten obecny zestaw RB RC w klasie D - wiem, to dziwne bo wszyscy chwalą klasę A.

Niemniej czy do tego zestawu w przyszłości zmiana z RC-1070 na rc-1080 lub rc-1092 coś konkretnego wniesie ? Czy już odrazu pakować się w system rc i rb 1550 ?

Edytowane przez Piotr klasa D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Piotr klasa D napisał:

Brałem pod odsłuch ra-1070 .... ja mam chyba specyficzny gust i ra-1070 w porównaniu nie wpadł mi w ucho jak ten obecny zestaw RB RC w klasie D - wiem, to dziwne bo wszyscy chwalą klasę A.

Niemniej czy do tego zestawu w przyszłości zmiana z RC-1070 na rc-1080 lub rc-1092 coś konkretnego wniesie ? Czy już odrazu pakować się w system rc i rb 1550 ?

Tak, wniesie, bo rc-1070 gra raczej ostro, a wyższe modeke raczej nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 34

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.