Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  716 członków

Rotel Klub
IGNORED

Klub miłośników Rotela


Micke 13

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, wilkizajonc napisał:

Panowie, potrzebuję kogoś sprawdzonego kto zrobi przegląd RA 980bx, najlepiej w Warszawie. Polecacie kogoś?

Ja w tym miejscu mógłbym polecić @cougarsaudio.pl, ale nie wiem, czy wtedy przegląd nie wyniesie Cię więcej niż wartość wzmacniacza :x

Edytowane przez mol01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mol01 napisał:

Ja w tym miejscu mógłbym polecić @cougarsaudio.pl, ale nie wiem, czy wtedy przegląd nie wyniesie więcej niż wartość wzmacniacza :x

No właśnie Cougarsaudio biorą tylko urządzenia segmentu hiend, budżetowych nie robią niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, wilkizajonc napisał:

No właśnie Cougarsaudio biorą tylko urządzenia segmentu hiend, budżetowych nie robią niestety. 

No, a @Bumpalump też już gardzi Rotelkowymi wynalazkami mając zaklepaną kolejkę ciekawych klocków i nie jest Wa-wy. A coś dolega temu Twojemu RA-980BX, czy postanowiłeś się przekonać, co do słuszności postawionej niedawno przeze mnie tezy o przemianie wzmacniacza za sprawą przeglądu?

Edytowane przez mol01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, mol01 napisał:

No, a @Bumpalump też już gardzi Rotelkowymi wynalazkami mając zaklepaną kolejkę ciekawych klocków i nie jest Wa-wy. A coś dolega temu Twojemu RA-980BX, czy postanowiłeś się przekonać, co do słuszności postawionej niedawno przeze mnie tezy o przemianie wzmacniacza za sprawą przeglądu?

Nie, nie, żadnych tuningów i tego typu rzeczy. Potencjometr powoli zaczyna odmawiać posłuszeństwa, to pomyślałem, że od razu się zrobi przegląd za jednym razem, ale widzę, że to nie takie proste. Zamienili Zespół Szkół Kasprzaka na jakiś biznes koledż kiedyś i teraz fachowców ze świeczką szukać. 

3 minuty temu, Bumpalump napisał:

Jak kolega chce to moge go przyjac, ale w gre wchodzi tylko wysylka w obecnym czasie

O, super! Wyślę PW. Panowie dziękuję za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2020 o 08:44, baksiu napisał:

Nawet przy okazji mój rt-1080 zmienił właściciela ?

Ja tam jestem z niego zadowolony, gdyby nie uszkodzenie w transporcie to byłby bez uwag.

Za 400 zł oczekiwać więcej, to naprawdę byłby grzech.

Przy okazji zapytam - może ktoś ma gniazdo RCA podówjne pasujące do Rotela RT1080 ?

Niestety nie wiem czy jest ono takie jak w innych modelach - mocowano od strony zewnętrznej na jeden wkręt, a rozstaw nóżek inny niż wszystkie które widziałem w internecie.

Pomożecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Masakov napisał:

Przy okazji zapytam - może ktoś ma gniazdo RCA podówjne pasujące do Rotela RT1080 ?

A patrzyłeś na RS-components, Conradzie, Farrnellu, Piekarzu, Nowym Elektroniku lub wyszukiwałeś przez Elecenę (https://elecena.pl/search?q=gniazdo+podwójne+rca+do+druku)? Raczej tam nic ponad standard niema - czasem nie takie:
https://www.sklep.cyfronika.com.pl/pl/p/GCINCH-2XPAU-Gniazdo-RCA-cinch-do-druku-katowe%2C-podwojne%2C-pietrowe%2C-zlocone/23328

lub takie:

https://nowyelektronik.pl/index.php?id_product=97618&controller=product

Na bank je gdzieś można dostać, a w ostateczności możesz sobie założyć "ałdiofiske" zakręcane i polutować srebrzanką do płyty, co by się świeciło od błyskotek ?

3 godziny temu, Masakov napisał:

gdyby nie uszkodzenie w transporcie

@baksiu słabo zapakował widocznie - składać reklamację u przewoźnika i do przodu...

Edytowane przez mol01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mol01 napisał:

A patrzyłeś na RS-components, Conradzie, Farrnellu, Piekarzu, Nowym Elektroniku lub wyszukiwałeś przez Elecenę (https://elecena.pl/search?q=gniazdo+podwójne+rca+do+druku)? Raczej tam nic ponad standard niema - czasem nie takie:
https://www.sklep.cyfronika.com.pl/pl/p/GCINCH-2XPAU-Gniazdo-RCA-cinch-do-druku-katowe%2C-podwojne%2C-pietrowe%2C-zlocone/23328

lub takie:

https://nowyelektronik.pl/index.php?id_product=97618&controller=product

Na bank je gdzieś można dostać, a w ostateczności możesz sobie założyć "ałdiofiske" zakręcane i polutować srebrzanką do płyty, co by się świeciło od błyskotek ?

@baksiu słabo zapakował widocznie - składać reklamację u przewoźnika i do przodu...

Ja już za usterkę opuściłem, nie jestem menda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, baksiu napisał:

Ja już za usterkę opuściłem, nie jestem menda ?

A ja jestem i na Waszym miejscu wyciągnąłbym w tej sytuacji ostatnią złotówkę od ubezpieczyciela, o ile ma się ku temu podstawy i tuner np. nie był zapakowany bezpośrednio w karton bez choćby folii bąbelkowej. Złocić reklamację można do 7/14 dni od dnia doręczenia u większości przewoźników, a jak jeszcze np. paczkę odbierał członek rodziny, a nie osobiście adresat, to możemy się powołać na to, iż nie musiał wiedzieć, że paczkę należy zweryfikować przy odbiorze na ewentualność widocznych oznak zewnętrznego uszkodzenia i prosić o ponowny podjazd kuriera w celu spisania protokołu szkody. Poza tym, znając Baksia, pewnie zamawiał przez Furgonetkę - sprawę można im oddać i oni się będą przepychać z ubezpieczycielem, jak nie chcecie robić tego sami, ale ja osobiście uważam, że samemu najwytrwalej się walczy w swojej sprawie (mimo, że może i broker ma i większą siłę przebicia). Ale oczywiście zrobicie jak chcecie - ja jak płacę za ubezpieczenie, to z niego korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mol01 napisał:

A ja jestem i na Waszym miejscu wyciągnąłbym w tej sytuacji ostatnią złotówkę od ubezpieczyciela, o ile ma się ku temu podstawy i tuner np. nie był zapakowany bezpośrednio w karton bez choćby folii bąbelkowej. Złocić reklamację można do 7/14 dni od dnia doręczenia u większości przewoźników, a jak jeszcze np. paczkę odbierał członek rodziny, a nie osobiście adresat, to możemy się powołać na to, iż nie musiał wiedzieć, że paczkę należy zweryfikować przy odbiorze na ewentualność widocznych oznak zewnętrznego uszkodzenia i prosić o ponowny podjazd kuriera w celu spisania protokołu szkody. Poza tym, znając Baksia, pewnie zamawiał przez Furgonetkę - sprawę można im oddać i oni się będą przepychać z ubezpieczycielem, jak nie chcecie robić tego sami, ale ja osobiście uważam, że samemu najwytrwalej się walczy w swojej sprawie (mimo, że może i broker ma i większą siłę przebicia). Ale oczywiście zrobicie jak chcecie - ja jak płacę za ubezpieczenie, to z niego korzystam.

No nie wiem.

Problem był taki że karton był nieuszkodzony, więc nie było podstaw by cokolwiek podejrzewać.

Tuner był w kartonie, foli i jeszcze coś tam było - już nie pamiętam.

Ogólnie pakowanie było dobre, ale widocznie tuner się przemieścił i dostał idealnie w gniazdo RCA, które mocowane jest tylko na marny kawałek plastiku.

Gdybym kupił wzmacniacz za 4000 to bym walczył, ale tuner za 400 zł odpuszczę - szkoda mi zdrowia. Rozkręciłem obudowę, podczas wkładania wtyczek RCA trzymałem gniazdo i gra. Pytałem w serwie - oszałamiajmy koszt 80 zł, ale nie mam narazie jak oddać, żona ma pracę zdalną i nie odpuści tunera ;]

 

Czasem naprawdę spokój jest ważniejszy ;]  

 

Odnośnie tych gniazd które były wyżej wymienione, one właśnie nie pasują.

Środkowa z nóżek jest odsunięta, a wszystkie z linku maja w jednym rzędzie.

IMG_2188.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może opakowanie nie było jakieś super, ale dramatu nie było, czasem dla spokoju warto odpuścić ? Nie zapomnę, jak pewien jegomość z gniezna wysłał mi kolumny za 3 koła owinięte jedynie folią bąbelkową... oczywiście głośniki dostały mocno w d i nadawały się do naprawy, na szczęście mam stolarza za płotem i za 300zł zrobił z nich wyższy level, w miejsce matowego czarnego pojawił się lakier fortepianowy, jasny, mocno archaiczny klon przeistoczył w burszynowy półmat, a cokół z paskudnymi wyobleniami przybrał estetyczny współczesny wygląd z maleńką fazą na krawędziach. W sumiedobrze się stało, że gość to źle zapakował, byłoby mi żal poprawiać fabrykę bez powodu... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Masakov napisał:

Przy okazji zapytam - może ktoś ma gniazdo RCA podówjne pasujące do Rotela RT1080 ?

Gdzieś mam flaki od RD-955AX, może będzie pasował, przypomnij mi się po majówce ;-))

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Masakov napisał:

Środkowa z nóżek jest odsunięta, a wszystkie z linku maja w jednym rzędzie.

 

Takie też gdzieś widziałem, ale nie pamiętam już gdzie...

4 godziny temu, klecha napisał:

Gdzieś mam flaki od RD-955AX, może będzie pasował, przypomnij mi się po majówce ;-))

A ja mam od RD-965BX, ale one mają poczwórne gniada (odtwarzanie i nagrywanie).

7 godzin temu, Masakov napisał:

Tuner był w kartonie, foli i jeszcze coś tam było - już nie pamiętam.

 

5 godzin temu, baksiu napisał:

Może opakowanie nie było jakieś super, ale dramatu nie było, czasem dla spokoju warto odpuścić

Ja zawsze daję puste przestrzenie przy gniazdach, wyjściach kabli zasilających i przyciskach/gałkach, usztywniając tylko na płaskich powierzchniach urządzenia, właśnie by uniknąć ich dobicia w transporcie, ale parę razy już reklamowałem przesyłkę jako odbiorca i bez większych ceregieli uzyskiwałem odszkodowanie. Teraz już nie jest tak, że wozisz się z przewoźnikiem pół roku, żeby otrzymać marne grosze - przewoźnicy mają ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej i gadasz z agentem ubezpieczeniowym... tydzień czekania i masz wycenę szkody albo odsyłasz sprzęt na koszt przewoźnika do ich punktu utylizacji i dostajesz pełną kwotę ubezpieczenia przesyłki.

Edytowane przez mol01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mol01 napisał:

Takie też gdzieś widziałem, ale nie pamiętam już gdzie...

A ja mam od RD-965BX, ale one mają poczwórne gniada (odtwarzanie i nagrywanie).

 

Ja zawsze daję puste przestrzenie przy gniazdach, wyjściach kabli zasilających i przyciskach/gałkach, usztywniając tylko na płaskich powierzchniach urządzenia, właśnie by uniknąć ich dobicia w transporcie, ale parę razy już reklamowałem przesyłkę jako odbiorca i bez większych ceregieli uzyskiwałem odszkodowanie. Teraz już nie jest tak, że wozisz się z przewoźnikiem pół roku, żeby otrzymać marne grosze - przewoźnicy mają ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej i gadasz z agentem ubezpieczeniowym... tydzień czekania i masz wycenę szkody albo odsyłasz sprzęt na koszt przewoźnika do ich punktu utylizacji i dostajesz pełną kwotę ubezpieczenia przesyłki.

 

Warto zapamiętać.

 

Same gniazda też widziałem - na aliexpress.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

zastanawiam się nad kupnem końcówki mocy RB-990BX, tylko niepokoi mnie jedna rzecz po otrzymaniu od sprzedającego zdjęcia środka. 

Zdjęcie: https://ibb.co/DYc3RWM

Mianowicie, chodzi o "pierścień" na środku pomarańczowej płytki. Ponoć jest to klej po zamocowanym wcześniej gumowym dystansie.

Czy ktoś mógłby ocenić, czy kupno takiego sprzętu to duże ryzyko?

Z góry dziękuję ?

 

Edytowane przez pinu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pinu napisał:

Mianowicie, chodzi o "pierścień" na środku pomarańczowej płytki. Ponoć jest to klej po zamocowanym wcześniej gumowym dystansie.

 

Ogólnie fabrycznie nie było tam żadnych dystansów, ale z drugiej strony w tym miejscu niema też niczego niepokojącego - jak by było więcej pomaziane to można by podejrzewać, że ktoś tam dał wcześniej kondendatorki bocznikujące kondensatory główne zasilacza, a później odszedł od tego pomysłu i je zdjął, ale musiały by być wtedy 2 lub 4 miejca klejone i nie w tym miejscu. Dystans też byłby poronionym pomysłem, bo do pokrywy jest jeszcze sporo miejsca od tej miedzianej płyty spinającej kondy, a pod drugie niezdrowo by było dla nich, gdyby przejmowały obciążenie czegoś ciężkiego postawionego na pokrywie. Poza tym nie widzę tam niczego niepokojącego, ale później jeszcze spokjrzę lepiej na kompie (piszę z telefonu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię :) Zastanawiałem się, czy poza klejem nie widać na tym zdjęciu lekkiego naderwania tej płyty w dolnej części przy samej śrubce i czy to wywarłoby jakiś negatywny skutek - nie mam zielonego pojęcia, co robi ta płytka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pinu napisał:

Zastanawiałem się, czy poza klejem nie widać na tym zdjęciu lekkiego naderwania tej płyty w dolnej części przy samej śrubce i czy to wywarłoby jakiś negatywny skutek - nie mam zielonego pojęcia, co robi ta płytka

Nie wiem o czym mówisz - słabo lokalizujesz niepokojące Cię elementy. Zdjęcie jest trochę zaszumione, ale ja tam nie widzę nigdzie żadnego naderwania, a z doświadczenia powiem, że uszkodzenia mechaniczne z reguły powodują, że sprzęt jest całkowicie martwy, więc jak wzmacniacz działa, to raczej widzisz coś, czego tam po prostu niema ? Moim zdaniem, po obejrzeniu zdjęcia na kompie jest to najładniejszy egzemplarz, jaki kiedykolwiek weryfikowano tu po zdjęciach, choć widać po śladach na kurzu, że ktoś w niego pchał paluchy i wymieniona została opaska zaciskowa na kablach biegnących do lewego kanału przy tylnej ściance (oryginalnie są białe), więc wypadałoby poprosić o foty tranów mocy dla pełnej weryfikacji.

Edytowane przez mol01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2020 o 10:45, Masakov napisał:

 

Środkowa z nóżek jest odsunięta, a wszystkie z linku maja w jednym rzędzie.

IMG_2188.jpg

ta blaszka po lewej stronie co odstaje to jest do śruby mocującej gniazdo, dodatkowo daje masę na obudowę, jeśli sygnal przechodzi to nie ma co kombinować z tą blaszka, Możliwe ze będzie trzeba dodać tylko kabel masowy na obudowę, chyba ze jest jeszcze dodatkowy w innym miejscu. gorzej, jeśli gniazdo jest wyrwane z druku, to może być słabo z naprawą. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, CodeBoy napisał:

ta blaszka po lewej stronie co odstaje to jest do śruby mocującej gniazdo, dodatkowo daje masę na obudowę, jeśli sygnal przechodzi to nie ma co kombinować z tą blaszka, Możliwe ze będzie trzeba dodać tylko kabel masowy na obudowę, chyba ze jest jeszcze dodatkowy w innym miejscu. gorzej, jeśli gniazdo jest wyrwane z druku, to może być słabo z naprawą. 

 

Gniazdo odgina się podczas podłączenia wtyczki. ale nie jest luźne w płytce.

 

Jednak chce to naprawić i mieć temat z głowy, tylko chwilowo mam problem w dostępnością tego wejścia.

 

Zawsze mogę to przerobić, ale nie jestem zwolennikiem takich praktyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Masakov napisał:

chwilowo mam problem w dostępnością tego wejścia.

Dobrze obejrzyj to gniazdo i sprawdź, czy niema żadnych oznaczeń odciśniętych na plastikowej części - znając oznaczenie łatwiej będzie znaleźć.

Edytowane przez mol01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, CodeBoy napisał:

ta blaszka po lewej stronie co odstaje to jest do śruby mocującej gniazdo, dodatkowo daje masę na obudowę,

Ta blaszka z lewej strony to raczej masa sygnałowa rozchodząca się na górne i dolne gniazdo (oderwana o zewnętrznych styków gniazd), a masa do obudowy biegnie po środku na dole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mol01 napisał:

Ta blaszka z lewej strony to raczej masa sygnałowa rozchodząca się na górne i dolne gniazdo (oderwana o zewnętrznych styków gniazd), a masa do obudowy biegnie po środku na dole...

masa sygnałowa jest na środku na dole ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , kilka dni temu u mnie w firmie ( kierowca śmieciarki ) jakiś fachowiec odstawił Rotela RA 980Bx razem z tunerem  RT-940AX i na dokładkę Tannoy Merccury M1 do elektro - śmieci, bez zastanowienia uratowałem przed zmiażdżeniem. Po podłączeniu do  radiotechnik s 90 f okazało się że to całkiem przyjemnie gra. Kilkanaście dni temu wyrwałem gramofon Akai  AP 306, stan bardzo ładny ale po podłączeniu do prądu nie działa. Ale to sprawa do ogarnięcia. Nie wiem dla czego wiara wywala takie sprzęty. Nie macie pojęcia ile to na prawdę bardzo  fajnych sprzętów jest wywalanych i niszczonych. Jakiś czas temu  widziałem jak niszczarka  roztrzaskuje  przepiękne kolumny sansui razem z obłędnymi KL-888S kenwooda. Niestety nie zdążyłem dobiedz do kolegi który  to wszystko pakował do niszczarki . Płakać się chce 

Najfajniejsze w tym rotelu jest to , że nawet po odkręceniu volume prawie na max  , nie słychać żeby coś niedobrego działo się z dźwiękiem. Mając technicsa su v 4 który był  podpięty pod te radiotechniki ,po odkręceniu volume ponad połowę , to dźwięk już strasznie kulał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sobek4 napisał:

Nie wiem dla czego wiara wywala takie sprzęty.

Bo widzisz drogi kolego - jakiś czas temu czytałem w tym temacie, że jeden forumowicz woli wywalić sprzęt na śmietnik lub odstawić do piwnicy, niż sprzedać komuś i cyt. "słuchać miałczenia nabywcy, że coś ze sprzętem jest nie tak i psuć sobie tylko nerwy po sprzedaży". Ja oczywiście tego nie pochwalam, bo albo się sprzedaje coś w pełni sprawnego i nie trzeba "słuchać miałczenia", albo jako uszkodzone i jasno się to zaznacza w opisie na czym polega usterka, aby nie było niedomówień. A oczywiście sporo jest takich ludzi, że coś czego on nie używa to dla niego jest złomem i jak ktoś chce kupić, to niech kupuje bez marudzenia, że opis jest zdawkowy i sprzedawcy się nawet nie che podłączyć sprzętu i sprawdzić czy w ogóle działa, bo on na to nie zamierza tracić czasu. Bierzesz Pan kota w woku albo spier... a później bierze to jakiś żółtodziób (bo nikt poważny nie kupi od takiego "fantastycznego" sprzedawcy) i "miałczy".

Pominę już kwestię, że znajdą się tu tacy, którzy by stwierdzili, iż człowiek, który jeździ śmieciarką, to najlepiej żeby nie interesował się audio, bo go nie stać na sprzęt, który w ogóle cokolwiek sobą reprezentuje. A jak widać po Twoim przykładzie, "śmieciarz" może mieć lepsze lepsze dojście do prawdziwych rodzynków Vintage, niż Pan odwiedzający salony z kabelkami za tysiące złotych, a nawet może rozwinąć przy tym jakiś interes...

1 godzinę temu, sobek4 napisał:

Najfajniejsze w tym rotelu jest to , że nawet po odkręceniu volume prawie na max  , nie słychać żeby coś niedobrego działo się z dźwiękiem.

Tu zaraz ktoś się przyczepi, że na takim sprzęcie się nie słucha na full... ale powyższy przykład potwierdza tylko, że Rotel ma czasami niższe zniekształcenie od tych podawanych katalogowo, a te z kolei i tak są o rząd wielkości niższe u konkurencji. Zaś zasilacze u Rotela są bardzo wydajne i niema efektu "prucia kolumn" spowodowanego niewydolnością prądową powyżej połowy głośności - bo to nie kolumny się prują, a wzmacniacz wypruwa sobie flaki i powstają charakterystyczne zniekształcenia.

Edytowane przez mol01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mol01 napisał:

Finału można się było spodziewać, choć nadal to dobra cena, jak za ten piecyk.

Dla mnie to miła informacja- nie tylko ja zapłaciłem fortunę ? Już myślałem, że efekt epidemii odbije się na cenie... teraz z nowymi, wielkimi głośnikami rb1090 jeszcze dobitniej pokazuje wybitną kontrolę, bas jest uzależniająco głęboki!

12 godzin temu, sobek4 napisał:

Witajcie , kilka dni temu u mnie w firmie ( kierowca śmieciarki ) jakiś fachowiec odstawił Rotela RA 980Bx razem z tunerem  RT-940AX i na dokładkę Tannoy Merccury M1 do elektro - śmieci, bez zastanowienia uratowałem przed zmiażdżeniem. Po podłączeniu do  radiotechnik s 90 f okazało się że to całkiem przyjemnie gra. Kilkanaście dni temu wyrwałem gramofon Akai  AP 306, stan bardzo ładny ale po podłączeniu do prądu nie działa. Ale to sprawa do ogarnięcia. Nie wiem dla czego wiara wywala takie sprzęty. Nie macie pojęcia ile to na prawdę bardzo  fajnych sprzętów jest wywalanych i niszczonych. Jakiś czas temu  widziałem jak niszczarka  roztrzaskuje  przepiękne kolumny sansui razem z obłędnymi KL-888S kenwooda. Niestety nie zdążyłem dobiedz do kolegi który  to wszystko pakował do niszczarki . Płakać się chce 

Najfajniejsze w tym rotelu jest to , że nawet po odkręceniu volume prawie na max  , nie słychać żeby coś niedobrego działo się z dźwiękiem. Mając technicsa su v 4 który był  podpięty pod te radiotechniki ,po odkręceniu volume ponad połowę , to dźwięk już strasznie kulał. 

U mnie w robocie co najwyżej ludziska przynoszą przeterminowane leki... nie ma tak dobrze... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.