Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  223 członków

Primare Klub
IGNORED

Klub zwolenników PRIMARE


radoslavm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja trochę z innej beczki.

Mam pytanie odnośnie wzmacniaczy Primare i32 i  i30. Mam możliwość kupienia i32 za około 3300 - 3500 zł. Ale rozważam też kupno i30 i zastanawiam się czy nie zaczekać aż się coś pokaże na ogłoszeniach. Czy ktoś może porównywał te wzmacniacze, wiem że i32 jest w klasie D i zastanawiam się czy dynamika w tym wzmacniaczu nie kuleje.

Z góry dzięki za informację.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, paul klacska napisał:

Ktoś mi powie co to jest i do czego służy (patrz zdjęcie poniżej) ? Było w komplecie z pre 60. 

A z drugiej strony niema jakichś bardziej wymownych informacji - tu mamy tylko kategorię izolacji elektrycznej i ostrzeżenie, a np. model zdecydowanie więcej by powiedział... Wygląda jak bezdotykowy tester obecności napięcia, ale obstawiam, że to jest detektor zakłóceń EMI, żeby ustawić tak Pre60, aby końcówki A60 (siejące zakłóceniami EMI - klasa D) na niego nie wpływały. Zastanawia mnie jednak do Ci sieje zakłóceniami w podłodze? Masz w piwnicy jakąś pompę ciepła, czy coś?

Edytowane przez mol01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, paul klacska napisał:

Tak a nie inaczej. Dorzucił jeszcze a32,ma mi przysłać końcówke po niedzieli . 

Rozmawiałem z gościem ze Stavanger, zanim przedwzmacniacz trafił do Ski. Ten ze Stavanger miał właśnie a32 i zaznaczał, że sprzeda pre tylko, jak znajdzie kupca na końcówkę mocy. Ja jednak pójdę z ciekawości w i35. Rozważałem kupno pre60, bo cena była zajefajna, ale dla mnie ma grać i cieszyć oko, a ten srebrno-czarny front mi jakoś nie pasuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Ja mam teraz pre32 i a34.2. Pilnowałem trochę te pre60, cena poszła w dół i udało się jeszcze trochę urwać. Ten chłopak że Stavanger się rozmyślił i chciał mu go oddać. Dogadałem cenę i po niedzieli wyślę go do mnie. Model pre32 na 100 procent sprzedaje, różnica jest spora. Z końcówką się zobaczy, mamy starszy model w klasie AB i nowszy w klasie D. Pobawię się i zdecyduję co zostawię. Może chłopaki z Poznania wpadną na kawę i będzie okazja podyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, paul klacska napisał:

Ja mam teraz pre32 i a34.2. Pilnowałem trochę te pre60, cena poszła w dół i udało się jeszcze trochę urwać. Ten chłopak że Stavanger się rozmyślił i chciał mu go oddać. Dogadałem cenę i po niedzieli wyślę go do mnie. Model pre32 na 100 procent sprzedaje, różnica jest spora. Z końcówką się zobaczy, mamy starszy model w klasie AB i nowszy w klasie D. Pobawię się i zdecyduję co zostawię. Może chłopaki z Poznania wpadną na kawę i będzie okazja podyskutować.

Ja przez chwilę miałem pre32 z moim a30.7 bo miałem wrażenie, że streamer za cicho gra z tą końcówką. Okazało się, że pre32 grał tak samo tyle tylko, że ma skalę do 99 zamiast 79 no i pojechał w poniedziałek do Kopenhagi ?. Gram tylko z plików i dodatkowy klocek jest mi niepotrzebny. Może właśnie jest ten czas, żeby sprawdzić nowe zabawki od primare (i35 prisma), bo stare trochę zaniedbali. Primare App nie jest już nawet dostępne w Google Play, na moim One+5 z androidem pie zgłasza, że apka może nie działać poprawnie, bo jest na starsze wersje androida. Trochę to dziwne, bo np30, i32 i pre32 z mm30 są już wycofane ze sprzedaży, ale a60 jest nadal dostępne w katalogu primare i nowa aplikacja go nie obsługuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mayer_30 napisał:

Ja przez chwilę miałem pre32 z moim a30.7 bo miałem wrażenie, że streamer za cicho gra z tą końcówką. Okazało się, że pre32 grał tak samo tyle tylko, że ma skalę do 99 zamiast 79 no i pojechał w poniedziałek do Kopenhagi ?. Gram tylko z plików i dodatkowy klocek jest mi niepotrzebny. Może właśnie jest ten czas, żeby sprawdzić nowe zabawki od primare (i35 prisma), bo stare trochę zaniedbali. Primare App nie jest już nawet dostępne w Google Play, na moim One+5 z androidem pie zgłasza, że apka może nie działać poprawnie, bo jest na starsze wersje androida. Trochę to dziwne, bo np30, i32 i pre32 z mm30 są już wycofane ze sprzedaży, ale a60 jest nadal dostępne w katalogu primare i nowa aplikacja go nie obsługuje.

 

Z primare app, a raczej air wypieli się na swoich klientów. Mam tablet i telefon i na żadnym z urządzeń nie mogę zainstalować primare air. Musiałem ściągnąć emulator androida na kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.