Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  223 członków

Primare Klub
IGNORED

Klub zwolenników PRIMARE


radoslavm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Witam,

Też się przyłączam do klubu. Mój zestaw to D20/A20 i jest to mój pierwszy zestaw powiedzmy audiofilski bo poprzedni Technics sprzed 15 lat niem nie był. Na razie go poznaje. Może coś byście doradzili w sprawie głośnikowych. Obecnie gram na QED Oryginal kupione na przeczekanie i zastanawiam się co kupić. Ra to MA RS6 tak że nie chciałbym już więcej ciepełka. Myślałem o Straight Wire coś z level 3 ale nie są to popuarne kabelki u nas i nie ma za dużo opinii. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

W Austrii słyszałem zestaw Primare - Focal za 11.000 Euro - Pre 30 + A 32 + CD 31 + kolumny JM LAB ELECTRA 1027 BE - przecudnie to grało, choć w Saturnie nie było ani dobrych warunków, ani dobrych kabli....

Tak poza wszystkim to w Saturnie w Austrii w Linzu mieli pełną ofertę Bose, mnóstwo wzmaków lampowych rodem z Chin, pełną ofertę Pro-Jecta i wiele wiele innych ustrojstw, wszystko podłączone, można sobie było bez problemu posłuchać, a u nas samą plastikową, tanią sieczkę mają w takich sklepach niestety.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow... To już coś. A u nasw marketach Harman Kardon i Yamaha... Bez urazy dla użytkowników:)

W zeszłym tygodniu na Allegro była końcówka A30.2, ale chyba po wypadku, kto widział aukcję ten wie. Widzę, że zginęła, więc pewnie ktoś się cieszy nowym nabytkiem. Jeśli to czytasz nabywco to daj znać jak brzmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Primare piszą:

"So it is no surprise that our power amplifiers A31.2 and A33.2 share the superb fidelity of dual/mono design but are tailored for different systems.

The larger and more expensive A33.2 benefits from massive power transformers to drive the most challenging loudspeaker loads.

The more slender and modestly priced A31.2 is designed for easier loads. This means that for every choice of speaker, we have the perfect power. The A31.2 or the A33.2 will always provide you with the best possible return on investment: years of fabulous Primare sound." - A 33.2 ma być niby mocniejszy, choć to nie wydać w danych technicznych, więc faktycznie być może pojemność filtrująca jest większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie,a co sadzicie o wzmaku PRIMARE A 10 ?

wiadomosci i nimw sieci tyle co nic...zastanawiam sie,czy to byl jakis wypuszczony "felerny" model,czy w czyms innym tkwi przyczyna tej posuchy jelsi chodzi o informacje o nim ?

Moze ktos opisze mi swoje doswiadczenia ze spotkania z tym klocuszkiem,ewentualnie doradzi,odradzi ?

Z gory dziekuje

Pozdrawiam wszystkich milosnikow tych pieknych sprzetow :-)!!!

Smuga cienia spowija..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedys A10, ale dosyc krotko. Pamietam, ze mial swietna recenzje chyba w "Audio", natomiast moje wrazenia byly odmienne - dosyc suchy i bezbarwny dzwiek niczym sie niewyrozniajacy. Nowy kosztowal chyba ok. 2,7kpln i to, imho bylo za duzo jak za takie granie. Na plus na pewno jakosc wykonania i obsluga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.