Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  223 członków

Primare Klub
IGNORED

Klub zwolenników PRIMARE


radoslavm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, paul klacska napisał:

To sobie poczekasz ???

Dziś rozmawiałem z właścicielem jednego z salonów audio na temat tego streamera. 22.10 otrzymał informację, że Primare ukończyło walkę z aplikacją sterującą. Zostawiają sobie czas na sprawdzenie stabilności działania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
6 godzin temu, piotrek7 napisał:

Dziś rozmawiałem z właścicielem jednego z salonów audio na temat tego streamera. 22.10 otrzymał informację, że Primare ukończyło walkę z aplikacją sterującą. Zostawiają sobie czas na sprawdzenie stabilności działania?

Wiem to, dostałem tą samą informacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
7 godzin temu, marcusSE napisał:

Niby maja wyslac mi np5 do 10 , fajnie by bylo miec go na Swieta . No zobaczymy ?

Ja już się nawet nie pytam ,bo mi głupio?

Ważne jest to,że ten dzień w końcu nadejdzie. Wczoraj była aktualizacja apki prisma, dodali wsparcie NP5.

Ciekawe czy na dzień dobry będzie wsparcie dla Roon-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, paul klacska napisał:

Ja już się nawet nie pytam ,bo mi głupio?

Ważne jest to,że ten dzień w końcu nadejdzie. Wczoraj była aktualizacja apki prisma, dodali wsparcie NP5.

Ciekawe czy na dzień dobry będzie wsparcie dla Roon-a.

Ja tez nie moge sie doczekac tego malenstwa ale jestem troche zmeczony tym oczekiwaniem , niby na stronie  sklepu gdzie zamawialem ( przepraszam nie ja tylko moja zona ? ) nie wiele sie zmienilo ? . Choc prawde mowiac zaczynam byc niezle podirytowany na Primare a raczej servis gdzie wczesniej mialem zawsze dobre o nich zdanie , hmmm niewazne obym tylko sie nie przejachal na ich nowym dziecku .

Pozdrawiam i zycze szybkiej dostawy i milej zabawy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Np 5 pojawi się srebrne to też sobie sprawie. Już mnie powala streaming z tabletu. 

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.12.2019 o 11:47, paul klacska napisał:

Kup sobie takie jak moje ????

Ok zaciekawiles mnie co masz ciekawego ?, u mnie rosnie chec kupienia czegos odbiegajacego od wspolczesnych norm projektowania kolumn glosnikowych ( ma byc duze brzydkie a zarazem piekne ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, paul klacska napisał:

Poszło na PW

oj  poszlo , poszlo ? ?

Moje pierwsze wrazenia po otrzymaniu Primare NP5  ?, hmmm troche taki apple tv ? , i na tym koniec bo moja zona zrobila NP5 kwarantanne . Dostane jak zasluze ??? ?. No coz Primare NP5 musi poczekac na testy . 

image0.jpeg

W dniu 11.12.2019 o 11:03, marek-1969 napisał:

Jak Np 5 pojawi się srebrne to też sobie sprawie. Już mnie powala streaming z tabletu. 

Hmmm nie liczylbym bym na srebna wersje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dziala jeszcze NP5  u Ciebie czy juz sprzedany" paul klacska " ? , moj NP5 dalej gdzies spoczywa w obszarze garderoby ? i raczej nie jestem gotow do wyprawy do tej  krainy OZ ? . Sa tez plusy zdaze kupic jakis kabelek do niego , moze testowalas juz go po optyku i coaxial . Szalu to sie niespodziewam ale warto zapytac czy jest roznica i co warto kupic , z kablami tez nie mam zamiaru szalec i kupie cos od Supry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Szczerze mówiąc mam mieszane odczucia. Raz , że musiałem kupić tablet do sterowania ( telefon odpada). Dwa, że brak wyjścia USB na zewnętrzny dać( to wiedziałem). 

Jeszcze nie sprzedałem ??, zobaczę co będzie jak podłączę do pre60 lub innego lepszego daca niż mam obecnie. Używam tylko wyjścia coaxial, szału nie ma  . Konwerter gustard u12 gra lepiej niż te np5 . Nie wiem co zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to nieciekawie sie zapowiada ? , mam tylko wolny kabel optyczny ale dokupie coxial . Jezeli jest jak mowisz i nie mozna tego obslugiwac tel to juz po mnie ?. Tak sie sklada ze ipada sie pozbylismy bo nikt tego nie uzywal , jezeli jest jak mowisz to mam problem , jezeli moja zona nie bedzie mogla tego obslugiwac iphonem i jej powiem ze musze dokupic znow ipada to mi tego NP5 wywali na smieci ?.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
5 godzin temu, marcusSE napisał:

Oj to nieciekawie sie zapowiada ? , mam tylko wolny kabel optyczny ale dokupie coxial . Jezeli jest jak mowisz i nie mozna tego obslugiwac tel to juz po mnie ?. Tak sie sklada ze ipada sie pozbylismy bo nikt tego nie uzywal , jezeli jest jak mowisz to mam problem , jezeli moja zona nie bedzie mogla tego obslugiwac iphonem i jej powiem ze musze dokupic znow ipada to mi tego NP5 wywali na smieci ?.

 

Źle trochę zrozumiałeś , obsługa z telefonu jest możliwa ale trochę utrudniona. 
 Na przykład ,przycisku play,stop chyba nawet nie zobaczysz. Problem jest z ustawieniami audio. Z poziomu telefonu tego nie zrobisz,bo jest za mały ekran. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
6 minut temu, niebond napisał:

może trzeba zmienić rozdzielczość wyświetlacza

Mi to nie działa . Jest chyba problem w pace. W wszystkich zakładkach ustawień po wejściu w ustawienia mogę je przesuwać w dół ,oprócz tej od ustawień audio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
2 godziny temu, marcusSE napisał:

Ok niby mozna obslugiwac telefonem ale nie do konca ? , oj cos to slabo widze a jeszcze nawet NP5 nie wypakowalem . Jakiego uzywasz tel Iphona czy cos innego . 

Tak jak mówiłem ,kupiłem iPada 11 pro .

Telefon mam na androidzie  Hujawaja Mate p20 pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna cisza w klubie ?,  ja w ostatnim czasie dosc mocno bylem podirytowany na Primare i calkiem powaznie myslalem o zmianie sprzetu na inny . W kazdym razie jeszcze przed Swietami bylem u nich , udalo mi sie spotkac i zamienic slowko z tworca Primare i odbyc szybka podroz w czasie ?.  Najwazniejsze ze wszystko sie wyjasnilo a Primare nadal zostaje u mnie ?.                                                                                                                                                                                                                                       

IMG_5321.JPG

IMG_5320.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie ?

Wykorzystując okres przedświąteczny postanowiłem zrobić sobie prezent w postaci wzmacniacza Primare A20 ?

Gra u mnie w zestawieniu z kolumnami Arcus AS5 i DAC Topping D30. Z dźwięku jestem generalnie zadowolony, z małym "ale". Dynamika, przestrzeń, detale, barwa super. Bas nie jest zły (choć mogłoby być go ociupinkę więcej), dobrze kontrolowany, nie rozlewa się. Natomiast wysokie tony potrafią nieraz zaboleć, momentami jest za jasno i za ostro. Nieczęsto, bo zazwyczaj wysokie są fajne, detaliczne i trzymane w ryzach. Niemniej jednak zdarzają się utwory, których nie da się słuchać z przyjemnością ze względu na zbyt jasny przekaz. Czy da się to jakoś skorygować? Kable, ustawienie? Tak aby nieco złagodzić wysokie tony ale jednocześnie nie tracić na przestrzeni, detalu? Zmieniłem nieco kąt ustawienia kolumn, aby nie były skierowane bezpośrednio na mnie i nieco pomogło, ale to jeszcze nie jest to. Kable jakich używam obecnie to: sygnałowe KaCsa KCO-IS2, głośnikowe Melodika Purple Rain. Pokój 16m2, prawie w kwadracie. Kolumny stoją ok 60cm od ściany, w odległości ok 2,5m od siebie. A może po prostu zmienić kolumny na takie, z którymi wzmacniacz zgra się lepiej w całym paśmie? Jeśli tak, to którymi modelami powinienem się zainteresować i jakie brać pod uwagę przy odsłuchach? Myślę raczej o używanych, budżet tak do 2000zł.

Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie sugestie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.